VYKDYMAS

Modernaus stilio tradicinis nuotraukų albumas. Šiek tiek blizgantis odinis viršelis. Oda yra ekologiška, švelni liečiant, baltos spalvos. Albumas yra paprastas ir klasikinis, tinkantis įvairioms progoms. Viduje yra kreminės spalvos puslapiai. Albumas yra susiūtas, todėl garantuojamas jo ilgaamžiškumas. Idealiai tinka tiems, kurie ieško albumo dideliam nuotraukų skaičiui.

Įkišamų nuotraukų albumas

Stačiakampis nuotraukų albumas, sudarytas iš 75 kortelių (150 puslapių). Viduje yra kreminės fotokišenės. Albume gali būti iki 300, 10x15 nuotraukų. Matmenys: 19x25 cm.

Įklijuojamų nuotraukų albumas

Tradicinis nuotraukų albumas, sudarytas iš 30 puslapių (60 puslapių). Odinis viršelis šiek tiek blizga. Oda yra ekologiška, švelni liečiant, baltos spalvos. Albumas paprastas ir klasikinis, tinkantis daugeliui progų. Viduje yra kreminės spalvos puslapiai su pergamentiniu popieriumi. Albumas susiūtas, todėl garantuojamas jo patvarumas. Idealiai tinka tiems, kurie ieško albumo dideliam nuotraukų skaičiui. Albume gali būti iki 180, 10x15 nuotraukų. Matmenys: 24x29 cm.

SPAUDA

Spauda ant albumo atliekama naudojant naujovišką Ultravioletinių spindulių (UV) technologiją, kuri užtikrina puikų ilgaamžiškumą ir aukščiausią grafikos kokybę. UV spauda yra vienas moderniausių skaitmeninės spaudos būdų. Polimerinio rašalo naudojimas ir atspaudo kietinimas Ultravioletinių šviesos spindulių (UV) pagalba garantuoja puikią išvaizdą, taip pat ilgaamžiškumą ir tikslų spalvų atkūrimą. Ši spaudos technologija leidžia išgauti geriausią kontrastą ir spalvų sodrumą.

PAGAMINIMO TRUKMĖ

Kai tik išsirinksite svajonių dizainą, mūsų grafikos dizaineriai imsis kūrybinio darbo. Tuomet baigtas dizainas bus perduotas išmaniesiems realizacijos skyriaus darbuotojams, kurie stebuklingai perkels grafiką ant albumo. Įžvalgiam vadybininkui kruopščiai patikrinus kokybę, mūsų pakavimo meistrai įdės albumą į sandarią kartoninę dėžutę. Užsakytą albumą išsiųsime tą pačią dieną arba ne vėliau kaip kitą darbo dieną po užsakymo pateikimo.

PERSONALIZAVIMAS

Personalizavimas užtruks tik akimirką. Užpildykite personalizavimo laukelius ir spauskite "Įdėk į krepšelį". Mūsų patikima komanda pasirūpins visa kita! Nepamirškite, kad jūsų pasitenkinimas mums labai svarbus, todėl į kiekvieną užsakymą žiūrime labai rūpestingai, atsidavusiai ir, svarbiausia, individualiai. Tokiu būdu jūsų dovana bus puikus jūsų artimųjų skonio atspindys.