Dovana 50 gimtadieniui

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

50-asis gimtadienis - tokia proga yra įspūdinga

Sakoma, kad gyvenime yra kaip futbolo rungtynėse - antroji rungtynių pusė visada būna kur kas įdomesnė. Šia filosofija turėtų vadovautis kiekvienas, kuris ruošiasi paminėti savo 50-ąjį gimtadienį. Svarbiausia - pozityvus požiūris, todėl antrąją savo gyvenimo pusę turėtumėte pradėti nuo stipraus įžengimo, t. y. nuo deramo gimtadienio pokylio jubiliato garbei. Tokiai ypatingai ir neeilinei progai reikia tinkamos aplinkos. Jei tėtis, mama, vyras, žmona ar artimas draugas netrukus peržengs tą magišką penkiasdešimties metų ribą, reikia tam pasirengti. Šventė turi būti prabangi. Užkandžiai, karštieji patiekalai, geras vynas, o viso pobūvio puošmena turėtų būti specialiai šiai progai užsakytas nuostabus tortas. Reikia pasistengti, kad gimtadienio dieną jubiliatas pasijaustų ypatingas. Nepamirškite ir dovanų, kurios šia proga turėtų būti tikrai nepakartojamos. Ką pasakytumėte apie personalizaciją?

Išskirtinė 50-ojo gimtadienio dovana

Yra būdų, kaip net paprasčiausią kasdienį daiktą paversti nuostabia dovana. Tereikia šiek tiek personalizacijos ir įvyks stebuklas. Tarkime, Jūsų vyras, kuris netrukus švęs gimtadienį, yra didelis viskio mėgėjas. Žinoma, galite padovanoti jo mėgstamo gėrimo butelį, tačiau graviruotas grafinas su stiklinių rinkiniu tiks taip pat gerai, jei ne geriau. Ant stiklinių galite patalpinti bet kokį Jums patinkantį dizainą. Rinkitės iš paruoštų dizainų arba siūlykite savo pačių idėjas. Su tokiu rinkiniu kiekvienas mėgstamo viskio gurkšnis bus dar gardesnis. Dar viena šauni 50-ojo gimtadienio dovana - elegantiška odinė piniginė su personalizuotu graviravimu, kuri puikiai tiktų, pavyzdžiui, kaip dovana tėčiui. Savo mamai galite padovanoti paveikslą ant drobės, sukurtą iš Jūsų atsiųstos nuotraukos, arba žodžių debesį, kuris taps jaudinančiu prisiminimu ir gražia namų puošmena. Taip pat puikiai tiktų personalizuotas siuvinėtas pledas arba elegantiškas vyno rinkinys. Personalizacija - tai puikus būdas padovanoti originalią ir įspūdingą 50-ojo gimtadienio dovaną.

Dovana 50-ajam gimtadieniui - aksesuarai

Kažkas mums byloja, kad vien dovanos nepakaks tokiai nuostabiai progai kaip 50-asis jubiliejus. Todėl galbūt verta pagalvoti apie ypatingus linkėjimus kaip gražų priedą prie Jūsų dovanos. Galbūt tiktų puošni personalizuota atvirutė, ant kurios užrašytumėte savo ypatingus palinkėjimus? Šie nuoširdūs žodžiai tikrai padarys įspūdį jubiliatui. Jis visada galės pažvelgęs į tokią dovaną prisiminti su šypsena savo artimąjį. Taip pat patariame žengti dar vieną žingsnį ir palinkėjimus įteikti kaip įrėmintą spaudą. Tai bus puiki dovana 50-ojo gimtadienio proga ir kartu unikali namų puošmena. Dar viena įdomi idėja - palinkėjimų stiklainis. Į gražiai dekoruotą indą ant mažų kortelių sudėsite savo sveikinimus, o vėliau dovanos gavėjas galės su malonumu juos perskaityti. Toks unikalus sprendimas suteiks daug džiaugsmo jubiliatui. Tokia dovana puikiai tiks 50-ojo jubiliejaus proga.

Idealiai parinkta 50-ojo gimtadienio dovana

Svarbiausia, kad dovana būtų tinkama tai progai ir, žinoma, gimtadienį švenčiančiam asmeniui. Todėl parengėme įvairias dovanų kategorijas, kad Jums būtų lengviau rasti ką nors tinkamo. Čia rasite dovanų tėvams ar seneliams, taip pat turime daug dovanų idėjų žmonai ar vyrui, taip pat dovanų, parinktų pagal pomėgius, pavyzdžiui, dovanos keliautojui, meno gerbėjui ar virtuvės meistrui. Rinkitės iki soties ir raskite tobulą dovaną 50-ojo gimtadienio proga.

Norite rasti dovaną, kuri 50-mečiui patiktų 100%?

Patekote į tinkamą vietą - turime daugybę unikalių dovanų 50-mečiui. Be to, kiekvienai dovanai suteikiame 365 dienų grąžinimo garantiją. Visiškas pasitenkinimas arba pinigų grąžinimas!

Dovana 50 Gimtadienio Proga

50 gimtadienis - tai tarsi šypsena, kuriai reikėjo daugiau nei vieno ištiestos šypsos ir ne vieno šauksmo cheers! Ir šiandien MyGift.lt stovi čia, kad padėtų jums pasveikinti šią itin ypatingą dieną su personalizuotomis dovandomis, kurios atspindės visą šį puikų nuotykį.Sveikinimai, gerbiamasis gimtadieni! 50 metų - tai tarsi maratonas, kuriame kiekvienas kilometras turi savo smūgį, ir jūs išsėdėjote visą tą kelią su stiliumi! Ir jei norite, kad ši šventė taptų ne tik itin stilizuota, bet ir asmeniška, MyGift.lt turi keletą tikrai šaunių idėjų!Juk sakoma, kad kaip vynas, tuo senesnis, tuo skanesnis, tiesa? Tai kodėl neprisiminti visų tų metų su personalizuotu vyno ženklu, kuriame matysis jūsų vardas ir gimimo data? Tai ne tik dovanos, tai ir kvietimas pasijusti kaip tikras vynuogės vynmedis, kuris laukia tik geriausių momentų.Ir kaip gimtadienio tortas be žvakių? Tai tarsi be jūsų šypsenos! Todėl pasitikrinkite mūsų personalizuotus žvakių laikiklius, kuriuose jūsų vardas ir šie ypatingi 50 metai taps tikru šventiniu akcentu! Tai ne tik dovanos, tai ir kvietimas užsidegti naują žvakes ir švęsti kiekvieną dieną kaip tikrą šventę.Ir žinoma, šią dieną švęskite su visais tuo pačiu šmaikščiu! Galbūt pasiruoškite itin šauniam gimtadienio vakarui su artimaisiais ir draugais, kurie prisimins visus tuos juokingus ir jums būdingus momentus iš praeities. Tai ne tik dovanos, tai ir kvietimas pasijusti laisvam ir linksmam, kaip tik tau patinka.50 gimtadienis - tai ne tik skaičius, tai patirtys, šypsenos ir visa tavo nuostabi gyvenimo istorija, kuri švęsta ne tik vieną dieną, bet kiekvieną akimirką. MyGift.lt pasiūlys daugybę personalizuotų produktų, kurie tikrai atspindės šią šventės dvasią. Tai laikas, kai dovanos gali tapti ne tik daiktais, bet ir smagia šypsenos užuomina, kuriai jokių metų nepavyks nuslopinti!


Lenkija: Prezent na 50. Urodziny
Vokietija: Geschenke zum 50. Geburtstag
Čekijos Respublika: Dárek k 50. narozeninám
Slovakija: Darček Na 50 Narodeniny
Vengrija: Ajándék 50. Születésnapra

5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5