Dovana vakarėlis

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Vakarėlis - tai patinka visiems!

Kas kartais nemėgsta pasilinksminti? Žinoma, kad visi! O progų linksmintis visada yra daug. Gimtadieniai, vardadieniai, įkurtuvės, savaitgalio grilis ar tiesiog vakarėlis pas seniai nematytus draugus. Visada malonu padėti šeimininkams organizuoti ir paruošti užkandžių, salotų ir kitų skanėstų. Taip pat pravartu padėti pasirūpinti nealkoholiniais kokteiliais ir alkoholiniais gėrimais - juk vakarėlis be alkoholio niekada nebus toks pats! Aišku, alkoholis nėra būtinas geram vakarėliui, bet tikrai yra kažkas, kuo būtinai reikia pasirūpinti. Super apranga, gera nuotaika, pozityvus nusiteikimas, būrys draugų, gera muzika ir... dovana! Juk neisite į kieno nors šaunų vakarėlį be dovanos! Bet jei nežinote kokia dovana tiktų vakarėliui, nereikia panikuoti. Mūsų svetainėje rasite daugybę pasiūlymų, kaip išsirinkti išskirtinę dovaną, kuri tikrai pradžiugins vakarėlio šeimininkus!

Vakarėlio dovana moteriai

Jei einate į draugės, kolegės, sesers, merginos ar kitos moters vakarėlį, Jums reikia ypatingos dovanos. Moterims ne visada tinka dovanoti tokias pat dovanas kaip ir vyrams. Klasikinė vakarėlio dovana moteriai yra šokoladas. Tačiau paprasta šokoladinių saldainių dėžutė yra baisi nuobodybė, ar ne? Dovanodami kažką panašaus širdžiai artimai moteriai vargu ar sužibėsite kūrybiškumu. Tačiau vietoj to galite rinktis belgiško šokolado saldainius personalizuotoje dėžutėje su asmeniniu palinkėjimu. Tokia dovana tikrai nustebins bet kurią merginą. Tačiau jei saldumynai jai ne prie širdies, galite rinktis arbatos rinkinį, kuriame į personalizuotą medžiaginį maišelį yra įpakuota skani, aromatinga arbata ir indelis citrinų griežinėlių spanguolių sirupe. Tai itin išradinga šventinė dovana moteriai, kuri garantuos, jog niekas kitas jai nepadovanos lygiai tokio paties dalyko. Mėgstančiai gaminti moteriai, kurios patiekalai yra tikras gardumėlis, įdomūs virtuvės reikmenys bus geras pasirinkimas. Mūsų parduotuvėje rasite daugybę originalių ir graviruotų pjaustymo lentelių, tešlos volelių, stiklinių ar grafinų - tarp jų tikrai rasite puikią vakarėlio dovaną moteriai, kuri mėgsta gaminti arba... pavalgyti!

Vakarėlio dovana vyrui

O gal Jus domina vakarėlio dovana vyrui? Yra daug įdomių pasiūlymų ir vyrams! Pirmas dalykas, kuris šauna į galvą mąstant apie vakarėlį ir dovaną vyrui, yra butelis alkoholio. Tačiau populiarusis butelis vargu ar ką nors nustebins ir tai gali būti suprasta kaip dovana paskubomis. O to niekas nenorėtų? Todėl vyrui, mėgstančiam stipriuosius gėrimus, geriau rinktis tokią dovaną. kuri praverstų mėgautis alkoholiu, o ne dovanojant tik patį alkoholį. Geras pasirinkimas būtų viskio stiklinių ir grafino rinkinys. Juk šis taurusis gėrimas turi daugybę gerbėjų visame pasaulyje, o originalaus dizaino grafine su išgraviruotu vardu jis tikrai atrodys ispūdingiau nei paprastame butelyje. Tačiau jei Jūsų mylimasis nemėgsta škotiškų spiritinių gėrimų, rinkitės grafiną ir vyno taures arba alaus taurę ir bokalą. Toks rinkinys tikrai praskaidrins jo vakarus su mėgstamu gėrimu. Tačiau nemanykite, kad neturime nieko ypatingo susilaikantiems nuo alkoholio! Vakarėlis - tai linksmas laikas, todėl galite išrinkti praktišką ir smagią vakarėlio dovaną vyrui. Puikiai tiks klasikinis arba termo puodelis su juokingu užrašu. Tikrai vakarėlio dvasiai palaikyti taip pat galite rinktis marškinėlius, kurie tikrai suteiks daug džiaugsmo apdovanotajam!

Dovana Vakarėlio Proga

Vakarėlis – tai tarsi mažas šventinis sprogimas jaunimo gyvenime, kai gausus šypsenų audinys, spindintys akimirkos ir šokiai užvaldo šviesiąją naktį. O ką gi galima dovanoti šia ypatinga proga, kad šventė taptų dar įsimintinesnė? Na, nieko kitko kaip išbandytą ir tikrą vakarėlio dovaną iš MyGift.lt!Mes esame tiesiog priversti pasidalinti savo paslaptimi, kaip išsirinkti idealų vakarėlio dovanų puokštę. Tai ne tik puiki papuošalų kolekcija, bet ir raktas į žaismingą vakarėlį! Pažiūrėkite, ką mes turime!Ar esate drauge su šypsenomis ir linksmomis nuotraukomis? Puiku! Pasirinkite nuoširdžią nuotrauką ir pasidarykite iš jos smagią nuotraukų magnetukų kolekciją. Vakarėlyje galėsite pasidėti ant šaldytuvo ir prisiminti kiekvieną šypseną.Taip pat pasiruošėme puikų pasiūlymą tiems, kas nori nusišypsoti – humoro kupinas asmeninis kalendorius! Pažymėkite vakarėlį ir kitas linksmybes ant kalendoriaus lapo, kad jis primintų jums, kiek nuostabi buvo ši šventė.O jei norite, kad viskas būtų smagiai ir nepatogi padėtimi, pasirinkite vieną iš mūsų juokingų tekstilinių puodelių! Su juo bet koks gėrimas taps švente – net jei tai bus tik pamirštas arbatos indas.Nepamirškite papuošti vakarėlio su MyGift.lt dovanomis – tai puikus būdas suteikti šventei ypatingumo ir linksmybių! Mes esame čia, kad padėtume jums švęsti ir juoktis kartu su mūsų smagiaisiais produktais.


Lenkija: Prezent na Imprezę
Vokietija: Geschenke für Partys
Čekijos Respublika: Dárky na párty
Slovakija: Darček Na Párty
Vengrija: Ajándék Bulira
Nyderlandai: Feestje
Rumunija: Cadou La Petrecere
Lenkija:

5 4.99 5 5 4.99 4.99 5 5 4.99 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99