Dovana gimimas

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Vaiko gimimas - vienas gražiausių įvykių

Visą šeimą užvaldė neaprėpiama laimė, nes pasaulyje atsirado naujas žmogus, kuris netrukus taps visų dėmesio centru. Dėdės, tetos, krikštatėviai ir, žinoma, seneliai, kurie yra pamišę dėl savo anūkų. Ir dar draugai - vienu žodžiu, bus tikrai smagu! Nesvarbu, ar esate krikštatėvis, senelė, ar šeimos draugas, tikrai nekantriai laukiate susitikimo su mažyliu. Neužilgo aplankysite laimingus tėvus ir susipažinsite su naujuoju šeimos nariu. Tačiau prieš tai dar turite pasirūpinti vienu labai svarbiu dalyku: išrinkti gimimo dovaną. Iškart į galvą šauna įvairūs praktiniai daiktai, juk mažyliui reikia visko - sauskelnių, drabužių, kosmetikos priemonių ir t. t. Kita vertus, būtų gerai padovanoti ką nors, kas ilgam liktų prisiminimui. Tokio pobūdžio dovana laikui bėgant įgyja didelę reikšmę ir užima labai svarbią vietą apdovanotojo dovanų kolekcijoje. Mūsų nuomone, šiai progai puikiai tinka ir praktiškos, ir simbolinės dovanos.

Dovana vaiko gimimo proga - unikalios idėjos

Kalbant apie praktišką dovaną kūdikio gimimo proga, siūlome drabužėlius! Rasite įvairaus šaunaus ir smagaus dizaino kūdikių glaustinukių. Kūdikis su jais atrodys puikiai! Taip pat galite pridėti kepuraitę su asmeniniu dizainu, kuri tikrai pravers bei patiks tėvams. O jei ne drabužiai, tai galbūt praktiški aksesuarai, pavyzdžiui, kūdikio pledukas, rankšluostis ar šliaužtinukas. Visa tai, žinoma, papuošta unikaliu raštu. Tai bus puiki dovana kūdikio gimimo proga! Negalima pamiršti ir žaislų. Juolab, kad mūsų kolekcijoje rasite nuostabių, žavingų pliušinių žaisliukų, su kuriais mažylis nenorės išsiskirti. Turime mažų ir didelių pliušinių žaislų, kurie ne tik pasirūpins kūdikio ramiu miegu, bet ir lydės jį bet kokių žaidimų metu. Tokia dovana labai pravers ir ilgai išliks su mažyliu.

Dovana vaiko gimimo proga - gražiausios atminimo dovanos

Niekas taip neatgaivina prisiminimų kaip nuotraukos. Kūdikio nuotraukos ateityje tampa neįkainojamu prisiminimu, prie kurio visa šeima grįžta su džiaugsmu ir jauduliu. Čia kalbame ne apie skaitmenines muotraukas, o apie gražius nuotraukų albumus ir nuotraukas unikaliuose rėmeliuose, kurie išliks amžinai. Savo asortimente turime ir vieną, ir kitą! Pavyzdžiui, galite rinktis rėmelį ar albumą su gimimo metrika, gimimo data ir vardu,o taip pat daugybę kitų dizainų. Taip pat turime unikalių rėmelių, kuriuos tėvai galės patys papuošti savo kūdikio rankų ir kojų atspaudu. Tokia dovana nustebins ir tikrai suteiks daug džiaugsmo. Mūsų kolekcijoje taip pat yra žavių pasidabruotų dovanėlių, pavyzdžiui, batuko formos taupyklė, tūtelė gimimo liudijimui įdėti, barškutis ar čiulptukas, kurie bus supakuoti į elegantišką dėžutę su asmenine dedikacija. Ar galite įsivaizduoti gražesnę dovaną vaiko gimimo proga?

Unikali dovana vaiko gimimo proga

Yra iš ko rinktis, ir, žinoma, tai dar ne viskas. Svarbiausia, kad Jūsų dovana bus visiškai unikali, išsiskirs iš kitų ir ilgai išliks su mažyliu. Juk tai viena iš tų akimirkų, kurią visada prisimename. Taigi pasirūpinkite, kad Jūsų dovana būtų skirta ir tėvams. Nesenstanti atminimo dovanėlė visad suvirpins jų širdį.

Unikalios asmeninės gimtadienio dovanų idėjos! Visos dovanos gaminamos pagal užsakymą, specialiai Jums – jos puikiai pabrėžia šios dienos išskirtinumą ir jausmus gimusiam kūdikiui.

Sukurkite nepakartojamą dovaną gimimo proga!

Dovana Vaiko Gimimo Proga

Planuojate švęsti ypatingą momentą – vaiko gimimo proga? MyGift.lt turi puikių pasiūlymų, kad jūsų dovanos būtų ne tik ypatingos, bet ir asmeniškos. Kai gimsta naujagimis, tai tikrai yra neįprastas laimingas įvykis, ir norisi padaryti dovaną, kuri atspindėtų visą jūsų džiaugsmą.Mūsų svetainėje galite rasti įvairių personalizuotų dovanų idėjų, skirtų vaiko gimimo proga. Galbūt tai būtų mielas kūdikio liemenėlės ar antklodės komplektas su jo vardu ar gimimo data, kuris taptų unikaliu prisiminimu ir ženkleliu šiam ypatingam gyvenimo etapui. Taip pat siūlome personalizuotus rėmus vaiko nuotraukoms, kad galėtumėte įamžinti šią ypatingą akimirką ir iškabinti jas savo namuose.Jei ieškote originalaus dovanos varianto, galite pasirinkti personalizuotą muzikinę šedevrų dėžutę, kurioje bus saugomi mažojo mėgstami dainučių arba pasakų garso įrašai. Tai puiki būsena leisti jam ramią nakvynės ar poilsio akimirką. O jei norite pramogauti visai šeimai, galite pasirinkti personalizuotą šeimos nuotraukų albumą, kuriame bus saugomos visos šios nuostabios gimimo progos akimirkos.Svarbiausia, kad jūsų dovana būtų prisotinta jūsų širdies šiluma ir dėmesiu. Šis ypatingas laikotarpis gyvenime yra vertas ypatingos dovanos, kuri prisimintų šią išskirtinę akimirką amžinai. MyGift.lt padės jums rasti tinkamą variantą, kad ši dovana būtų iš tikrųjų ypatinga ir neprilygtų niekam kitam. Pasirinkite iš mūsų pasiūlymų ir švęskite vaiko gimimo progą su šypsena veidu ir širdyje.

Dovana Gimimo Proga

Gyvenimo šventės turi būti ypatingos, o MyGift.lt žino, kaip padaryti jas dar labiau išskirtines! Gimtadienis – tai puiki proga džiaugtis ir švęsti kartu su artimaisiais. Mūsų asortimentas pilnas personalizuotų dovanų idėjų, kad šis šventinis momentas taptų dar įsimintinesnis.Ar tai gimimo diena ar jubiliejus, turime daugybę pasirinkimų, kad jūsų dovanos būtų tikrai ypatingos. Personalizuotos nuotraukų rėmeliai su jubiliato portretu ar šeimos nuotraukomis – tai puiki dovana, kuri prisidės prie gražių prisiminimų ir šiltų jausmų. O gal norėtumėte pasiūlyti šiek tiek linksmybių su personalizuotais stikliniais su įdomiais jubiliato paveikslėliais? Tai ne tik originalu, bet ir pravers ateityje šventėms skleisti gerą nuotaiką.Jei norite įamžinti tą ypatingą akimirką, galbūt norėtumėte pasirinkti personalizuotą fotoalbumą, kuris suguls ant jūsų artimojo stalo ir nuves atgal į pasakų prisiminimus. O jei šventiniam vakarui svarbu išskirtinumas ir linksmybės, pasirinkite personalizuotus vyno taures su šventės datos ar jubiliato vardu. Tai puikus būdas pasveikinti su nauju gyvenimo etapu, išskirtine šventės diena.Taigi, neieškokite niekur toliau! MyGift.lt turi viską, ko reikia, kad ši dovanos gimtadienio proga būtų nepakartojama ir tikrai ypatinga. Pasirinkite asmenišką ir nuoširdžią dovaną, kuri švies visą šventinį vakarą ir likusius gyvenimo metus.

Gimimo Dovana

MyGift.lt žino, kad gimtadienis yra ypatinga diena, kai norisi išties išsiskirti ir padovanoti ką nors tikrai unikalaus. Jei ieškote originalios ir įsimintinos gimimo dovanos, tai vieta, kurioje rasite viską, ko reikia!Mūsų asortimentas – tai tikra dovanų rojus, kai kalbama apie gimimo dovanas. Ar norėtumėte pasiūlyti jūsų artimajam asmeninę dovaną su širdelėmis šildančiu žodžiu? Tai gali būti minkšta antklodė su nuostabiu gimtadienio sveikinimu arba puikus megztukas, kuris ne tik šildys kūną, bet ir širdį.O jei jūsų draugė ar draugas yra tikras kavačiūnas, galbūt būtų puiku pasirinkti personalizuotą kavos puodelį su jų vardu arba juokais, kurie tikrai sukels šypseną. O galbūt norėtumėte pradžiuginti juos personalizuotu dėžutės su mylimiausiais skanėstais? Tai tikrai skanus būdas išreikšti dėkingumą ir džiaugsmą šią ypatingą dieną.Neapsiribokite vien tik standartinėmis dovanomis – MyGift.lt siūlo daugybę originalių ir išskirtinių produktų. Galbūt norėtumėte pasiūlyti gimtadienio kelionę atgal į vaikystės laikus su personalizuotu žaislu arba išskirtiniu drabužiu? Tai tik kelios iš daugybės idėjų, kuriomis galite pasirūpinti savo artimųjų šventės dieną.Gimtadienio dovanos neturėtų būti rutina – jos turi atspindėti jūsų širdies šilumą ir norą pradžiuginti savo artimąjį. Ir MyGift.lt su malonumu jums padės tai padaryti. Pasirinkite iš mūsų įvairių, personalizuotų ir linksminių dovanų ir švęskite gimtadienius kaip niekada anksčiau!


Lenkija: Prezent na Narodziny Dziecka
Vokietija: Geschenke zur Geburt
Čekijos Respublika: Dárky k narození miminka
Slovakija: Darček K Narodeniu Dieťaťa
Vengrija: Ajándék Babaszületésre
Nyderlandai: Kraam
Rumunija: Cadou La Naștere
Lenkija: Prezent Na Narodziny Dziecka

5 4.94 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5