Dovana jai

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Unikali dovanos idėja Jai

Savo antrąją pusę pažįstate jau kurį laiką. Nesvarbu, ar tai Jūsų mergina, su kuria ką tik laimingai susituokėte, sužadėtinė, kuri jau išsirinko gražiausią vestuvinę suknelę Jūsų didžiajai dienai, ar žmona, su kuria ruošiatės švęsti savo auksinį jubiliejų, žinome, kad savo išrinktajai esate jau padovanoję daugybę dovanų ir Jums bus nelengva sugalvoti ką nors naujo. Kuo ilgiau ką nors pažįstame, tuo sunkiau rasti ypatingą dovaną tam žmogui. O rasti unikalią dovaną - tikras iššūkis! Tačiau jei artėja Jūsų mylimosios gimtadienis, o Jūs negalite sugalvoti nieko šaunaus - nesijaudinkite, mes galime padėti! Mūsų svetainėje rasite daugybę unikalių dovanų idėjų!

Dovana jai - rinkitės originalumą!

Nesvarbu, kokia proga, ieškote dovanos savo antrajai pusei. Nesvarbu, ar tai jos gimtadienis, vardadienis, Moters diena, ar Kalėdos - kiekviena proga yra ypatinga, todėl negalite tiesiog padovanoti bet ko! Puiki idėja - padovanoti mylimai moteriai dovaną su unikalia personalizacija. Personalizuotas graviravimas užtikrina, kad Jūsų dovana bus vienintelė, unikali ir nepakartojama, o svarbiausia - įteikta iš širdies ir paruošta galvojant apie šį konkretų žmogų. Mūsų svetainėje rasite itin platų papuošalų su vardo ar inicialų graviravimu asortimentą. Rinkitės įvairių formų ir dizaino sidabrines, auksines ar paauksuotas apyrankes ir vėrinius - tarp jų tikrai rasite gražią dovaną! Jei ieškote nedidelės dovanos, rinkitės personalizuotus šokoladinius saldainius. Iš belgiško šokolado pagaminti išskirtiniai saldainiai su neįprastais skonių deriniais pradžiugins Jūsų mylimąją ne tik gardžiu skoniu, bet ir originalia pakuote. Mūsų svetainėje rasite daugybę originalaus dizaino šokoladinių saldainių dėžučių, o ant kiekvienos jų galėsite užrašyti savo antrosios pusės vardą ir asmeninius palinkėjimus. Tokia dovana tikrai bus maloni staigmena!

Romantiška ir praktiška dovana ? Tai įmanoma!

Akivaizdu, kad moterys mėgsta romantiškas dovanas. Juk meilės reiškimas dovanomis yra gražus meilės gestas, kuris visada vertinamas. Tačiau dažnai romantiška dovana būna tiesiog... nepraktiška. Maža gudrybė - verta padovanoti partnerei ką nors, kas išreikštų mūsų jausmus, bet kartu būtų daiktas, galintis tarnauti ne vienerius metus. Šis praktiškumo ir romantiškumo derinys atrodo labai sudėtingas, tačiau nieko nėra neįmanomo! Jei norite parodyti mylimajai savo romantiškąją pusę, padovanokite jai unikalias graviruotas vyno taures su meilės motyvu. Ar yra kas nors romantiškesnio už vakarienę dviese žvakių šviesoje su taure raudonojo vyno? Taip - ta pati vakarienė su personalizuotomis vyno taurėmis ir grafinu! Romantiška ir praktiška dovana galėtų būti ir moteriški marškinėliai, puodelis ar termo puodelis. Apsilankykite mūsų svetainėje ir susipažinkite su visais pasiūlymais!

Dovana Jai

Mūsų gyvenimas yra pilnas ypatingų žmonių – moterų, kurios pristato šviesą ir spalvas į pasaulį. Tai gali būti draugė, mama, sesuo ar kita ypatinga moteris jūsų gyvenime. MyGift.lt supranta, kad norite šią ypatingąją moterį apdovanoti kažkuo dar ypatingesniu – tai, kas išreiškia jūsų meilę ir dėkingumą.Mūsų asortimente rasite įvairių personalizuotų dovanų, kurios padės jums išreikšti savo jausmus. Galbūt tai bus rankų darbo papuošalas, kuriame užkoduota ypatinga žinutė ar datė, primenanti ypatingą momentą jūsų bendrų prisiminimų rašte? O gal tai bus meninė nuotrauka, kuri sugrąžins į nuostabius akimirkas, praleistas kartu?Taip pat MyGift.lt siūlo unikalių produktų, kurie leis moteriai pasijusti dar ypatingesne. Galbūt tai bus personalizuotas puodelis, ant kurio matysis ypatingas jūsų pasirinktas žodis ar sakinys, arba šilkinis skarelė su subtiliu ir prasmingu raštu.Ši dovanų idėja skirta ne tik ypatingoms progoms, bet ir tam, kad kasdien primintų jūsų meilę ir dėkingumą. Ir nors žodžiai gali trūkti norint išreikšti visa tai, MyGift.lt produktai kalba už jus.Leiskite savo dovanai švelniai ir subtiliai išreikšti tai, ką jaučiate. Dėkodami MyGift.lt jūs galėsite pasiųsti ypatingą žinutę – dovaną, kuri tarsi paliestų širdį ir išliks kaip nuostabus prisiminimas ilgam.

Personalizuota Dovana Jai

Klausimas ne ar reikia dovanų, o kokia dovaną pasirinkti?. Tikras herbas, kai reikia iškristalizuoti savo meilę, padėką ar draugystę. Ir čia MyGift.lt ateina į pagalbą su pačiomis šmaikščiomis personalizuotomis dovano-mi-mi. Pavyzdžiui, turime čia tokias žavias kepimo pirštinėles, kurios pasako: Tu esi manoji saulė, o kepimas su tavim - laiminga traukinio kelionė!Ir kas bebūtų jūsų moteriškojo herojaus hobis - koketavimas su kosmetika ar arbatos ceremonija - mes turime ir stilingų bei asmeniškų produktų. Kaip tau tokia spalvinga arbatos puodelio forma su tavo ištikima citata? Arba kad ir su vaizdu - galbūt čia bus tavo ir jos piešinys ant taurės? Ji tikrai įsimins šį puikų kvailumą!O jei nori patikrinti nuoširdumą, kokios dovanos iš tikrųjų nori - MyGift.lt padeda ir čia. Personalizuotam puzzlui sugalvok savo klausimą, pvz. Koks yra mano mėgstamiausias kepinys?, ir pamatyk, kaip ji ieškos atsakymo. Gal ir dovanų su užuominomis pasąmonėje geriausiai pažįsti!Taigi, mylimas dovanos ieškotojau, čia jūs visi. Prisijunk prie mūsų ir pasirink tą vienintelę personalizuotą dalyką, kuris pasakys daugiau nei tu prisiimdavai galvojęs!

Dovana Mylimojai

Mylėti ir būti mylimam - tai kaip maistas širdžiai. Ir kai mylimasis atšoka, kas gi gali būti geriau už tai, kad pamalonintum jį pačia nuostabiausia personalizuota dovana? MyGift.lt šiame kvapą gniaužiančiame dovanų pasaulyje pasirūpins, kad tavo jausmai būtų perduoti įspūdingiausiu būdu.O kaip tau susikurti savo meilės filmą? Taip, girdi teisingai! Mes galime sukurti personalizuotą meilės filmuką, kuriame vėl gyvuos tie nepamirštami akimirkai - nuo pirmojo susitikimo iki šiandienos. Tikime, kad tai bus tikrai stiprus emocinis smūgis!Mylėjimo paslaptis yra dažnai slypi mažose detalėse. Pasižvalgyk apie MyGift.lt pasiūlą - čia gausu produktų, kuriuos galima priderinti pagal tavo jaukumą ir meilę. Pavyzdžiui, šiltas ir kvapnus antklodės arbatinukas su jūsų dviejų išsireiškimais. Ar galbūt padėklas su meilės istorija?MyGift.lt supranta, kad mylėti - tai daugiau nei žodžiai. Tai spindinti akys, šypsenos ir šiluma. Tai stebėjimo akimirkos ir meilės sveikinimai. Tai smūgis į širdį ir jausmų banga. Tai, ką mes kuriame - tai ne tik dovanos, tai meilės pasaka tavo rankose.Rinkis MyGift.lt ir leisk jų personalizuotoms dovoms išreikšti tai, ką dažnai žodžiais sunku išsakyti. Mylimoji tai pajaus, matys ir įsimins visam gyvenimui!


Lenkija: Prezent Dla Niej
Vokietija: Geschenke für Sie
Čekijos Respublika: Dárek pro ni
Slovakija: Darček pre ňu
Vengrija: Ajándék a párodnak

5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 4.99 5 4.98 5 4.99 4.99 4.99 5 5 5 5 5 5 4.99