Dovana kalėdos

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Ho ho ho! Norite būti geriausiu Kalėdų Seneliu ir padovanoti artimiesiems jų svajonių Kalėdų dovanas? Peržiūrėkite mūsų dovanų idėjas Kalėdoms!

 • 1. Siuvinėtas pledas Kalėdoms
 • Gruodžio mėnesį oras už lango vargu ar bus palankus pasivaikščioti ar išeiti iš namų be būtinybės. Kam kęsti šaltą vėją, sniegą, lietų ir minusinę temperatūrą, jei laisvą dieną galite praleisti namuose po šiltu pleduku? Štai kodėl siuvinėtas pledas yra puiki idėja kaip kalėdinė dovana mylimam žmogui. Itin minkštas pledas akimirksniu Jus sušildytų – tai Kalėdų dovana kiekvienam.
 • 2. Vyno rinkinys
 • Turbūt visi sutiks, kad Kalėdų metu tvyro ypatinga ir unikali atmosfera, su kuria nesusiduriame jokiu kitu metų laiku. Šiuo ypatingu laiku mes tampame linksmesni, atviresni, daugiau laiko praleidžiame su šeima ir artimaisiais. Niekas taip nesuartina šeimos ryšių, kaip ilgi vakaro pokalbiai prie taurės kvapnaus karšto vyno. Ar jau žinote, su kuo galėtumėte praleisti tokį vakarą? Padovanokite šiam mylimam žmogui kalėdinę dovaną – vyno rinkinį su kalėdine grafika ir gerai leiskite laiką!
 • 3. Kalėdinis tešlos volelių rinkinys
 • Jei pagalvojus apie Kalėdas Jūs iš karto pasijaučiate laimingesni, nes Jūsų mintyse jau tvyro visų kalėdinių kepinių skoniai ir kvapai - meduoliai ir meduoliniai nameliai, aguoniniai, sūrio pyragai ir daugybė kitų pyragų, sausainių ir kepinių - Jūs nesate vieni! Kalėdinių volelių rinkinys yra puiki idėja Kalėdų dovanai kiekvienam kalėdinių sausainių mėgėjui. Tegul šiemet ant stalo karaliauja ne tik skanūs, bet ir gražūs meduoliai!
 • 4. Arbatos dėžutė
 • Ne kiekvienas Jūsų artimasis mėgsta alkoholinius gėrimus. Vieniems gerti neleidžia sveikatos problemos, o kiti tiesiog nemėgsta alkoholio skonio arba atsisako jo dėl asmeninių įsitikinimų. Sudėtinga su tais procentais, tačiau neabejotina, kad visi, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir visų kitų veiksnių, su malonumu išgeria gardžios šventinės arbatos! Arbatos dėžutė - puiki idėja kalėdinei dovanai artimajam, kurią galite dovanoti bet kam. Gražios personalizuotos dėžutės viduje yra du aromatinių arbatų mišiniai, kurie puikiai tiks bet kuriuo metu.
 • 5. Kosmetinė - dovana Kalėdoms
 • O gal verčiau rinktumėtės praktišką kalėdinę dovaną?
 • Praktiškos kalėdinės dovanos nebūtinai turi būti nuobodžios ir neįkvepiančios! Tereikia šiek tiek kūrybiškumo ir tinkamos idėjos, ir efektas bus įspūdingas. Taip gali būti ir su kosmetine, kurią papuošėme unikalia grafika su galimybe ja personalizuoti. Mūsų asortimente yra ir vyriškų, ir moteriškų kosmetinių, todėl kiekvienas ras kažką sau.
 • 6. Paveikslas ant drobės
 • Paveikslas ant drobės - tai Kalėdinės dovanos pasiūlymas mėgstantiems staigmenas, nestandartinius, originalius ir neakivaizdžius dalykus. Tai viena iš tokių dovanų, kurios gavėjas tikrai nesitikės gauti. Jums tereikia pasirinkti labiausiai patinkantį portreto stilių ir atsiųsti mums asmens, kuriam norite pateikti ypatingą staigmeną, nuotrauką. Taip pat būtų puiki idėja parinkti Jūsų bendrą nuotrauką, kad Kalėdų dovana taptų gražiu prisiminimu ilgiems metams.

Kalėdos - gražiausias metų laikas!

Ar kartais norėtumėte bent akimirkai sustabdyti laiką? Šis troškimas tampa ypač stiprus, kai išgyvename ypatingas akimirkas su artimiausiais mūsų širdžiai žmonėmis. Tarp tokių momentų neabejotinai yra Šv.Kalėdos! Tai gražių linkėjimų, geranoriškumo, optimizmo, stabtelėjimo, apmąstymų, pasiruošimo, susitikimų, meilės, atleidimo, šilumos, nepaisant šalto oro, bet svarbiausia - metas, kurį galime praleisti su šeima ir draugais.

Kalėdos - įdomūs faktai apie šią šventę, kurie gali Jus nustebinti

Nors Biblijoje nėra paminėta, kurį mėnesį gimė Jėzus, ir daugelis istorikų teigia, kad labiau tikėtina, jog tai įvyko pavasarį, Katalikų bažnyčioje Kalėdos švenčiamos gruodžio 25 d., kur prieš tai, gruodžio 24 d., ruošiama Kūčių vakarienė. Įdomu tai, kad Kalėdų eglutės puošimas nėra krikščioniškas paprotys. Ši tradicija, kurios metu šiais laikais kuriamos idėjos dovanoms, kurios yra dovanojamos artimiesiems, kilo iš germanų tautų, kurios šią tradiciją praktikavo dar prieš Kristaus gimimą. Dažniausiai Kalėdų eglutės puošiamos raudonos, geltonos ir žalios spalvos dekoracijomis. Raudona spalva simbolizuoja Kristaus kraują arba atgimimą, žalia - gyvybės galią, o geltona - karališką kūdikio kilmę. O ar žinote, kuri giesmė yra populiariausia pasaulyje? Tai, žinoma, Tyli naktis, kuri išversta į daugiau nei 300 kalbų!

Kalėdų tradicijos Lietuvoje

Kalėdinės dovanos - ką nupirkti artimiesiems po eglute? Sunku įsivaizduoti Kalėdas be dovanų! Kasmetinė dovanų medžioklė turi savo išskirtinę atmosferą, kuri nebūtinai būna visad lengva. Viena vertus, norėtume nustebinti ir kartu pradžiuginti artimą žmogų, kita vertus, norėtume nupirkti ką nors netradicinio ir tam žmogui puikiai tinkančio. Pavyzdžiui, jei žinote, kad jis mėgsta degustuoti alkoholį, galite padovanoti elegantišką vyno dėžę su priedais, viskio stiklines arba graviruotą gertuvę. O ką daryti, jei norite padovanoti dovaną mamai, kuri yra tikroji namų šeimininkė? Galite nupirkti jai pagalvę su įdomiu raštu arba įspūdingą puodelį. Maisto gaminimo mėgėjams tikrai patiks virtuvės reikmenys - prijuostė, pjaustymo lenta ar padėklas. Artimiesiems, kurie lengvai peršąla, galite padovanoti termo puodelį arba siuvinėtą pledą, o automobilių gerbėją nustebinti vardiniu raktų pakabuku.

Kalėdinė Dovana

Kalėdos jau ne už kalnų, o tai reiškia, kad metas įsijungti į didžiausią dovanų paiešką! Jei vis dar ieškote tos vienos tikros ir neeilinės kalėdinės dovanos, tai MyGift.lt yra vieta, kurioje jūsų paieška gali baigtis. Šiais Kalėdomis pažadame padėti jums sukurti smagiausią dovaną, kurią gausite aplinkinių aplinkoje.Neapsiribokite standartinėmis ir nuobodžiomis dovanomis. Leiskite mums pristatyti jums pasaulį, kuriame Kalėdos yra daugiau nei tik eglutės ir švenčių patiekalai. MyGift.lt turi platus asortimentą personalizuotų produktų, kurie gali tapti puikia Kalėdų dovana jūsų artimiesiems.Galbūt jūsų draugas yra stilingas žmogus, kuriam reikia naujo aksesuaro? Pasirinkite personalizuotą kaklaskarę arba raktų pakabuką su jo vardu ar šūkiu. O gal jūsų šeimos narys yra aistringas kavos mylėtojas? Padovanokite jam stilingą kavos puodelį su jo mėgstama fraze ar paveiksliuku.Nepamirškite ir mažiausiųjų – vaikų! Kalėdinės dovanos gali būti ne tik smagios, bet ir mokomos. Personalizuotos knygos su vaiko vardu ar nuotrauka taps ne tik nuostabia prisiminimo puošmena, bet ir puikiu būdu skatinti vaiką skaityti ir mokytis.MyGift.lt puikiai supranta, kokie svarbūs yra asmeniniai akcentai, ypač šventinėmis progomis. Tai kodėl gi nepradėti Kalėdų šventinės sezoną nuo ypatingos, asmeniškai pritaikytos dovanos? Leiskite mums padėti jums sukurti Kalėdų nuotaiką ir džiuginti savo artimuosius nuostabiomis, personalizuotomis dovanomis!

Kalėdų Dovana

Kalėdos – tai ne tik išskirtinės šventės, bet ir laikas, kai norisi pradėti naują etapą gyvenime. Tai metas, kai norime padaryti ypatingą įspūdį savo artimiesiems, parodant jiems, kiek jie mums reiškia. Ir kas galėtų geriau išreikšti šį jausmą nei personalizuota Kalėdų dovana iš MyGift.lt?Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite daugybę unikalių ir asmeniškų produktų, kurie gali tapti jūsų Kalėdų dovanų idėjomis. Kodėl gi nedovanoti ne tik gražios, bet ir prasmingos dovanos, kuri prisiminsime ilgai? Pavyzdžiui, galite pasirinkti personalizuotą fotoalbumą, kuriame surinksite visus nuostabius prisiminimus nuo praeitų metų. Arba ką sakote apie asmeniškai pasiūdytą kalendorių, kuriame galėsite pažymėti ypatingus momentus visus ateinančius metus?Gyvename skaitmeninio amžiaus laikais, tačiau asmeninės lietutės ir prisilietimas vis dar turi ypatingą reikšmę. Pasirinkę personalizuotą dirbtinį odos raktų pakabuką su vardu ar trumpu sveikinimu, galite būti tikri, kad tai bus ne tik naudinga dovana, bet ir jūsų rūpestingumo ženklas.Kalėdos – tai laikas, kai ne tik norime džiaugtis vieni kitais, bet ir padovanoti džiaugsmą. MyGift.lt su supratimu žino, kokia svarbi yra galimybė išreikšti savo jausmus asmeniškai sukurtomis dovanomis. Prisiminkime, kad dovanų vertė daug daugiau nei jos kaina – tai išraiška mūsų meilės, dėkingumo ir rūpesčio.Šiais Kalėdų metais leiskime sau būti kūrybingais ir išradingais. MyGift.lt siūlo platus asortimentą produktų, kurie leis jums pasirinkti ir sukurti tokias dovanas, kurios atspindi jūsų artimojo charakterį, pomėgius ir gyvenimo būdą. Tegul jūsų Kalėdų dovana tampa ne tik gražiu objektu, bet ir prisiminkimu apie jūsų bendrą laiką ir jausmus.Šią Kalėdų šventę paverskime ne tik džiaugsmingu metu, bet ir galimybe išreikšti savo meilę ir pagarba per ypatingą, asmeniškai sukurtą dovaną. Aplankykite MyGift.lt ir raskite savo unikalios Kalėdų dovanos idėją, kuri atspindi jūsų širdies šilumą ir geranoriškumą.

Dovanų Idėjos Kalėdoms

Kalėdos yra ypatinga šventė, kai norime džiaugtis artimo bendravimu, dalintis šiluma ir padovanoti ne tik gražią dovaną, bet ir didžiulį jausmą. Šiais metais MyGift.lt siūlo ypatingas dovanų idėjas Kalėdoms – personalizuotus produktus, kurie ne tik privers šypsotis, bet ir sukels jausmingas akimirkas.Mūsų asortimente rasite daugybę unikalių produktų, kurie gali būti puikiomis dovanų idėjomis Kalėdoms. Jei norite padovanoti kažką ypatingo, personalizuotas kavos puodelis su jūsų pasirinktu paveikslėliu ar žodžiais gali tapti ne tik naudinga, bet ir jausminga dovana. Tai kasdien primins apie jūsų rūpestį ir meilę.Arba galbūt norite pasiūlyti ypatingą Kalėdų staigmeną – personalizuotą foto rėmelį, kuriame galima įdėti gražiausius bendrus prisiminimus. Tai ne tik dovana, bet ir būdas sukurti savo šeimos istoriją, kurios džiaugtis galėsime kiekvieną dieną.Kalėdos – tai ne tik dovanų mainai, bet ir galimybė pademonstruoti artimiesiems, kiek jie mums reiškia. Pasirinkę personalizuotą dirbtinio odos dėklą su žinute, išreiškite savo jausmus ir pagarbą žmogui, kuriam dovanojate.MyGift.lt siekia, kad šiais Kalėdų metais dovanos būtų ne tik materialios, bet ir jausmingos. Nesvarbu, ar tai būtų įprasta dovanėlė, ar ypatingas ženklas – kiekviena dovana turi savo reikšmę ir pasaką. Būkite kūrybingi ir pasirinkite dovanas, kurios ne tik nustebins, bet ir šildys širdį.Kalėdos – tai metas, kai galime parodyti savo meilę, pasirūpinti artimaisiais ir padovanoti džiaugsmą. Leiskite MyGift.lt būti jūsų patikimu partneriu dovanų ieškojime. Suraskite unikalias dovanų idėjas Kalėdoms, kurios privers šypsotis ir liks atsiminimu ilgam. Dalinkitės džiaugsmu, kurį dovanos gali padaryti tik dar ypatingesnį.

Dovana Kalėdoms

Kalėdos – tai metas, kai pasaulis pasidengia žydraisia įvairove, o širdys prisipildo džiaugsmo. Šventė, kurią kiekvienas laukia su šypsenomis ant veidų, yra puiki galimybė išreikšti meilę ir pasirūpinti savo artimaisiais. MyGift.lt žino, kad dovanos Kalėdoms turi ne tik atitikti lūkesčius, bet ir perduoti šilumą bei jausmus.Mūsų puslapyje rasite įspūdingą asortimentą personalizuotų produktų, kurie taps puikia dovana Kalėdoms. Ar tai būtų rankų darbo papuošalai su išgraviruotu vardu arba nuotrauka, ar individualiai sukurta stalo žaidimo lentelė – viskas tai gali būti puiki dovana žmogui, kuris jums rūpi.Kalėdų dovanos gali būti daugiau nei tik daiktai. Tai gali būti jausmingos akimirkos, kurias galima įamžinti įspūdingu foto rėmeliu su bendrais prisiminimais. Tai galimybė sukurti savo šeimos istoriją, kurią pasakosite kartu su artimaisiais kiekvieną kartą, kai praeisite pro rėmelį.Norite padovanoti originalią ir prasmingą dovana Kalėdoms? Pasirinkite personalizuotą dirbtinio odos dėklą su jūsų pasirinktu užrašu. Tai ne tik apsaugos techniką, bet ir kiekvieną dieną primins apie jūsų dėmesį ir rūpestį.MyGift.lt supranta, kad Kalėdos yra ypatingas laikas, kai norime išreikšti meilę ir padovanoti šilčiausią džiaugsmą. Leiskite mums būti jūsų partneriu šioje kelionėje. Rinkitės unikalias dovanas Kalėdoms, kurios ne tik nustebins, bet ir paliks nešališkųjų širdyse ilgam. Dalinkitės džiaugsmu, kurį šventės dovanos gali padaryti tik dar ypatingesnį.

Personalizuota Dovana Kalėdoms

Ieškote unikalaus ir prasmingo būdo pasveikinti artimuosius šventinėmis Kalėdų akimirkomis? MyGift.lt pasiūlo jums spalvingą pasaulį personalizuotų dovanų, kurios taps ne tik dovanomis, bet ir jausmingais prisiminimais. Kalėdos yra daugiau nei tik šventė – tai laikas dalintis džiaugsmu, meile ir šiluma. Leiskite mums padėti jums sukurti įsimintinas akimirkas su personalizuotomis dovanomis, kurios išskirtinės kaip sniego plokštelė ant stiklo.Ar tai būtų išskirtinis foto rėmelis su nuotrauka, kurioje saulė spindi per medžių šakas, ar indėnų rankų darbo vazos, kurios papuoš jūsų namus, – mūsų asortimentas turės dovaną, kuri atspindi jūsų širdies troškimus. Pasirinkite elegantišką personalizuotą žiedą su išgraviruotu vardu arba užrašu – tai puiki dovana jūsų mylimajai, kurią ji dėvės su džiaugsmu ir sužinosdama, kad ji yra ypatinga.Dovanos Kalėdoms gali būti ir linksma, ir emociškai giluminė. Su MyGift.lt galite pasirinkti personalizuotą stalo žaidimo rinkinį, kuriame pasižaidę sukursite naujų prisiminimų. Ar tai būtų šeimos susirinkimas ar draugų vakaras, šis stalo žaidimo rinkinys su išgraviruotais vardais taps ne tik pramoga, bet ir šilta prisiminimų kolekcija.Kalėdos yra puiki proga parodyti savo kūrybiškumą ir meilę. Pasirinkite personalizuotą šokolado dėžutę su išgraviruotu sveikinimu, kurį patys sukursite. Tai ne tik skanus, bet ir nuoširdus būdas pasakyti Ačiū, kad esi šalia!Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl ir dovanos Kalėdoms turi būti ypatingos. Leiskite MyGift.lt būti jūsų kūrybiniu partneriu ir padėti jums sukurti prasmingas dovanas, kurios atspindi jūsų širdies jausmus. Išreikškite meilę, padovanokite jausmą ir dalinkitės džiaugsmu su savo artimaisiais šventinių Kalėdų akimirkų metu.


Lenkija: Prezent na święta
Vokietija: Geschenke zu Weihnachten
Čekijos Respublika: Vánoční dárky
Slovakija: Darček Na Vianoce
Vengrija: Ajándék Karácsonyra
Nyderlandai: Kerst
Rumunija: Cadou De Crăciun
Lenkija: Prezent Na Święta

5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.98 4.99 5