Dovana šv. Patriko diena

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS
Sukurkite unikalią asmeninę Šventojo Patriko dienos dovaną, pavyzdžiui, aukštos kokybės alaus bokalą ar stiklinę!

Ant kiekvienos taurės gali būti bet koks Jūsų pasirinktas užrašas. Tik unikalios, išskirtinės dovanų idėjos. Ne tik alkoholio žinovams!

Dovana šv. Patriko diena

Ar jau ruošiatės šv. Patriko dienai? Tai yra puiki proga švęsti šį Airijos šventinį šventinį dieną kartu su šeima ir draugais. O kaip gi tai padaryti dar ypatingiau? Taip, teisingai supratote - asmenizuotomis dovanomis! MyGift.lt yra vieta, kur galite rasti plačiausią asmenizuotų produktų pasirinkimą šiai šventei. Šv. Patriko dieną daugelis žmonių švenčia Airijos būdu, taigi kodėl gi nepridėti dar daugiau asmeniškumo šiai dienai? MyGift.lt siūlo daugybę įvairių personalizuotų produktų, kurie puikiai tiks šiai proga. Viena iš mūsų mėgstamiausių dovanų šv. Patriko dienai yra personalizuoti alaus stiklai. Ar žinote ką nors, kas nepasidžiaugs turėdamas savo vardą ar netgi šūkį išspaustą ant alaus stiklo? Tai tikrai puiki dovana tiems, kurie mėgsta šią gėrimo rūšį. Kitas puikus pasirinkimas yra personalizuoti marškinėliai. Jūs galite pasirinkti spalvas, dydį ir netgi dizainą, kuris geriausiai atspindi šv. Patriko dienos dvasią. Ir žinoma, jūs galite pridėti vardą ar šūkį, kad tai būtų tikrai asmeniška. Arba galbūt jūs ieškote dovanos tiems, kurie mėgsta puodelius. Personalizuoti puodeliai su šv. Patriko dienos motyvais gali būti puiki dovana. Galite pasirinkti iš įvairių dizainų ir pridėti vardą ar netgi linksmą posakį. Tačiau tai tik kelios iš galimybių MyGift.lt asortimente. Mes taip pat siūlome personalizuotas vėliavas, stalo užvalkalius, ir daug kitų produktų, kurie gali padaryti šv. Patriko dieną dar įsimintinesne. Atkreipkite dėmesį, kad visi mūsų produktai yra aukštos kokybės ir jų personalizavimas yra greitas ir paprastas. Tai puiki proga parodyti savo šv. Patriko dienos dalyviams, kiek jie jums reiškia, ir padovanoti jiems kažką ypatingo. Apsilankykite MyGift.lt šv. Patriko dienos proga ir atraskite įvairiausias personalizuotas dovanų idėjas. Šią šventę padarykite neįkainojamai asmeniška ir smagu su MyGift.lt!

Lenkija: Prezent na Dzień Św. Patryka
Vokietija: Geschenke zum St. Patricks Day
Čekijos Respublika: Dárky ke dni svatého Patrika
Slovakija: Darček Na Deň Svätého Patrika
Vengrija: Ajándék Szent Patrik Napjára
Nyderlandai: Patricksdag
Rumunija: Cadou Sf. Patrick
Lenkija:

hodnocení produktu

15 hodnocení

Poslední 5 recenzí na produkty v kategorii šv. Patriko diena:

Wanda

21.11.2019

13:13:57

Puikus teptukas, rūpestingai pagamintas, labai greitas įvykdymas.

Ewa

10.10.2019

08:53:13

Rolinė išdirbta labai rūpestingai, greitas ir profesionalus užsakymo vykdymas, esu labai patenkinta.

Franciszek

23.09.2019

09:59:34

Tvirtas ritėlis su puikiai atliktu įrašu. Siuntimas buvo pristatytas man kitą dieną. Rekomenduoju.

Frank

11.03.2019

13:58:51

Puiki dovana! Tešlos ritinys puikiai tinka, modelis atliktas tvarkingai, aiškiai atspausdinamas tešklos paviršiuje. Greitas įvykdymas, rekomenduoju!

Franek

07.03.2019

12:30:50

Nesitikėjau tokio greito siuntimo. Viskas buvo iki smulkmenų. Rekomenduoju!

5 5 5 5 4.99 4.99 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5