Dovana velykos

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Velykos - gilias tradicijas turinti šventė

Velykų šventė, kaip žinome, kilo iš žydų Pesacho apeigų. Tačiau tradicija švęsti šį metą kaip atgimimo simbolį atsirado dar pagonybės laikais, kai žmonės švęsdavo pavasario atėjimą - senovės germanų vaisingumo deivę Ostarą - dažydami kiaušinius ir puošdami namus gėlėmis, šakelėmis su pumpurais. Šiandien Velykos mums visų pirma yra Jėzaus Kristaus prisikėlimo paminėjimas, o taip pat laisvadienis, kurį galime praleisti su šeima ir artimaisiais. Krikščionims tai maldos, apmąstymų, bet ir džiaugsmo dėl Kristaus atpirktų žmonijos nuodėmių laikotarpis. Netikintiesiems tai taip pat džiaugsmingas metas, kai dažomi velykiniai kiaušiniai, sėjami daigai ir puošiami namai viščiukų, avinėlių ir zuikių motyvais. Lietuvoje Velykos tai džiugus metas visiems. Tai laikas, kai galima susitikti su šeima, švęsti prie velykinio stalo ir su pasimėgavimu ragauti įdarytus kiaušinius bei mišrainę. Velykinių kepinių mėgėjai taip pat mėgsta šį metą - o skanėstų tikrai tada nepritrūksta!

Dovana Velykoms

Velykos - tai metas, kai susitinkame su šeima. Dažnai tada susitinkame su asmenimis, su kuriais kasdien nebendraujame - ar dėl laiko stokos, ar dėl atstumo. Kai per Velykas vykstate aplankyti šeimos, pravartu pasiimti ir dovanų. Dovana Velykų proga gali būti gana problemiška. Juk kokią originalią dovaną galima įteikti tokia proga? Jei trūksta idėjų, pasinaudokite mūsų pasiūlymais. Puikiai tiks graviruoti tešlos voleliai. Galite rinktis vieną volelį arba visą rinkinį. Buko medienos voleliai yra įvairių dizainų, įskaitant velykinius, kurie leis šeimininkei pagaminti ne tik skanius, bet ir gražius šventinius sausainius, kurie pradžiugins visus svečius. Gera dovanoa Velykoms būtų ir stiklinis padėklas, ant kurio gražiai atrodys margučiai, pyragai ir kiti velykiniai kepiniai. Be to, mūsų svetainėje siūlomi stikliniai padėklai gali būti personalizuoti, todėl nustebinsite savo artimuosius originalia dovana, kuri bus asmeniška, unikali ir išskirtinė. Tiems, kurie nėra kepimo ir maisto gaminimo gerbėjai, galite rinktis ką nors klasiškesnio - gražų sveikinimų stiklainį, įrėmintą spaudą ar papuošalų.

Velykų dovana vaikui

Tačiau svarbiausia yra velykinė dovana vaikui. Pagal seną liaudies tradiciją vaikai Velykų rytą rinkdavo šakeles, samanas, gėles ar žoleles ir iš jų kurdavo namelius Velykų zuikučiui. Namelį taip pat buvo galima papuošti spalvotais kaspinėliais ar piešinukais. Tokį namelį reikėjo kelioms valandoms palikti ramybėje, kad neišgąsdintų kiškučio, kuris būdavo labai baikštus ir vengdavo susidurti su žmonėmis. Kai po kelių valandų vaikai grįždavo, namelyje zuikutis vaikams palikdavo dovanų. Vis dar verta puoselėti šią gražią tradiciją, prisiimti Velykų zuikutį ir sugalvoti šaunią velykinę dovaną vaikui. Puikus pasirinkimas būtų mediniai žaislai. Mūsų parduotuvėje rasite platų originalių ir įdomių žaislų asortimentą iš medžio, kurie tikrai pradžiugins vaikus per Velykų šventę.

Unikali Velykų dovana kiekvienam

Mūsų svetainėje rasite dar daugiau pasiūlymų, kaip sukurti unikalią velykinę dovaną visiems - vaikams, suaugusiesiems, senjorams, moterims ir vyrams. Jei šią šventę praleidžiate su šeima, suteikite jiems daug džiaugsmo originaliomis dovanomis ir tegul šios Velykos būna stebuklingos!

Dovana Velykoms

Velykos – tai šventė, kuri sužadina šviesiąsias pavasario emocijas, prisuka šypseną ant veido ir sukuria ypatingą džiaugsmą visame pasaulyje. Tai metas, kai kartu su artimaisiais švenčiame atgimimą, viltį ir meilę. Jei norite, kad jūsų Velykos būtų dar ypatingesnės, aplankykite MyGift.lt ir atraskite unikalias personalizuotas dovanas, kurios atspindi visą šventės dvasią.Velykos prasideda nuo džiaugsmingų šeimos ir draugų susibūrimų, ragaujant skanų maistą ir dalijantis dovanomis. Kaip būtų nuostabu padaryti šią šventę dar ypatingesne ir asmeniškesne? Personalizuota dovana gali būti kaip spindinti Velykų kiaušinėlio dėžutė su gavėjo vardu – tai ne tik skanu, bet ir labai jauku. Ar galėtumėte įsivaizduoti išraiškingesnį šypseną ant gavėjo veido?Mūsų asortimente taip pat rasite įvairiausias kitas personalizuotas dovanas, kurios tikrai pridės daugiau šilumos ir spalvų jūsų Velykoms. Ar tai būtų unikali kiaušinėlių medžioklės žaidimo lentelė su gavėjo vardu arba žavingas puodelis su švieslentės efektu, kuriame kiekvieną rytą galima mėgautis gėlėmis?Velykos yra laikas, kai norisi parodyti artimiesiems savo meilę ir dėmesį. Ir ko gera, viena geriausių būdų tai padaryti yra perduoti ypatingą dovaną. Personalizuota dovana iš MyGift.lt yra tarsi jūsų asmeninė pasakėčia, kurioje gali būti įrašyti visi jūsų jausmai ir norai.Šventės dovanos gali turėti didelę reikšmę. Jos gali sukurti prisiminimus, kurie liks širdyse visą gyvenimą. Todėl MyGift.lt pasirūpins, kad jūsų dovana būtų tikra šviesa šventės dieną. Neleiskite, kad šie ypatingi akimirkos praeitų nepastebėtos – atraskite personalizuotų dovanų pasaulį ir padovanokite tikrą džiaugsmą savo artimiesiems Velykų proga!

Personalizuota Dovana Velykoms

Velykos – tai laikas, kai prigimsta naujiems pradžios jausmas, pasipildo spalvomis ir džiaugsmu. O kaip būtų, jei šiais Velykomis parodytum savo artimiesiems, kad jiems labai rūpi? Tai galima padaryti su MyGift.lt personalizuotomis dovanomis, kurios įkvepia ir šiltai lietiškai.Nesvarbu, ar tai būtų kiaušinių dėžutė su įrašu, ar stilingas puodelis su švieslentės efektu – tai tik kelios iš daugybės galimybių, kuriomis galima pasirūpinti šviesia Velykų nuotaika. MyGift.lt yra tavo slaptasis ginklas šventei dar labiau išryškinti.Kad ir kaip šventė būtų linksma, dovanos yra tai, kas žada dar daugiau šypsenų. Ir jei nori, kad šie šypsenos būtų ne tik trumpam – personalizuota dovana yra tavo atsakymas. Tai ne tik daiktas, tai tavo dėmesio išraiška, tavo meilės ženklas.Velykos yra puiki proga parodyti, kad rūpi. Ir kuo būtų geriau tai padaryti, nei su unikalia dovana, kurią rinkaisi ir sukuri pasirinkdamas iš daugybės personalizacijos galimybių? Tai ne tik dovanos – tai emocijos, prisiminimai ir džiaugsmas.MyGift.lt puikiai supranta, kad kiekviena dovanų akimirkos turi būti ypatinga. Todėl mūsų asortimentas – tai tarsi pačios šventės esmė: žaismingas, spalvingas ir šiltas. Pasitikrink pati – pasirink personalizuotą dovaną šių Velykų proga ir palik neeilinį įspūdį savo artimiesiems!

Dovanų Idėjos Velykoms

Velykos – tai šventė, kurią kasmet laukiame su ypatingu džiugsmu ir nekantrumu. Tai laikas, kai gamta atgaivinama ir viskas pradeda žydėti, lyg pačios Velykos atneštų naują gyvybę. Šiais ypatingais metais, norime pasidalinti su jumis unikaliomis ir jausmingomis dovanų idėjomis Velykoms, kurias rasite tik MyGift.lt.Kas gali būti gražesnio už personalizuotą Velykų dovaną, kuri išreiškia jūsų meilę ir dėmesį artimiesiems? MyGift.lt siūlo platų asortimentą personalizuotų produktų, kurie puikiai tiks šių šventinių metų proga. Ar tai būtų stilingas puodelis su švieslentės efektu arba kiaušinių dėžutė su jūsų pasirinktu įrašu – visi mūsų produktai yra sukurti su meile ir noru padaryti jūsų Velykas ypatingomis.Pasirinkę MyGift.lt, jūs ne tik gaunate dovaną, bet ir sukuriate ypatingus prisiminimus. Kas gali būti jaukesnio nei matyti šypsenas ir džiaugsmą tų, kuriems dovana yra skirta? Mūsų produktai gali tapti tikru prisiminimų puokšte, kurį žmonės saugos ir prisimins su šiltomis emocijomis.O jei norite iš tikrųjų paliesti širdį, pasirinkite personalizuotą dovaną su nuostabiu įrašu arba švieslente. Jūsų žodžiai ar paveikslėlis taps neatsiejama dovanos dalimi, pridės jai ypatingumo ir prasmės. Mes suprantame, kad Velykos yra ne tik šventė, bet ir galimybė išreikšti savo jausmus, todėl mūsų produktai yra sukurti taip, kad jie taptų tikruoju jūsų meilės ženklu.Šiais Velykomis leiskite dovanoms kalbėti už jus – rinkitės MyGift.lt ir sukuriate jaukią, jausmingą ir ypatingą atmosferą šioje šventėje. Dovanos, kurias rasite pas mus, bus ne tik nuostabios, bet ir pilnos jūsų meilės bei dėmesio. Pasitikrinkite jau šiandien ir atraskite unikalias dovanų idėjas Velykoms!

Velykų Dovana

Velykos – tai ypatingas metas, kai gamta pradeda atgimti, o džiugus šypsenas spindi kiekvieno veide. Norime jums padėti šią ypatingą šventę dar labiau paryškinti su personalizuotomis Velykų dovanočių idėjomis, kurias rasite tik MyGift.lt!Šiais Velykomis norime pasiūlyti jums daugiau nei tiesiog dovaną. MyGift.lt siūlo asortimentą unikalių ir jausmingų produktų, kurie gali tapti puikiomis Velykų dovanomis. Ar tai būtų personalizuotas kiaušinių dėklas su švieslente, kurį galėsite pasirinkti ir sukurti pagal savo norus, arba stilingas puodelis su spalvingu Velykų dizainu – kiekviena dovana yra itin rūpestingai suprojektuota ir sukurta su meile.Velykos yra šventė, kai galime išreikšti savo dėkingumą ir meilę artimiesiems. Ir kas gali būti geriau nei personalizuota dovana, kuri išreiškia jūsų jausmus ir dėmesį? Mūsų svetainėje galite rasti įvairių produktų, kuriuos galite pritaikyti pagal savo norus ir sukurti ypatingą dovaną, kuri taps ne tik fizinės vertės simboliu, bet ir prisidės prie ypatingų prisiminimų.Su MyGift.lt jūs galite būti tikri, kad kiekviena dovana bus unikali ir jausminga. Mes suprantame, kokia svarbi yra kiekviena šventės detalė, todėl siekiame, kad mūsų produktai ne tik atitiktų jūsų lūkesčius, bet ir pranoktų juos. Pasirinkdami mūsų svetainę, pasirenkate aukščiausios kokybės produktus ir asmeninį požiūrį į kiekvieną užsakymą.Leiskite savo šventei šiemet išsiskirti ypatingumu. Pasirinkite MyGift.lt ir atraskite personalizuotų Velykų dovanų pasaulį, kuris padės jums išreikšti jūsų jausmus ir padaryti šią šventę dar jaukesnę. Užsukite į mūsų svetainę ir pasirinkite savo unikalią Velykų dovaną jau šiandien!


Lenkija: Prezent na Wielkanoc
Vokietija: Geschenke zu Ostern
Čekijos Respublika: Dárky k velikonocům
Slovakija: Darček Na Veľkú noc
Vengrija: Ajándék Húsvétra

5 5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 4.99 4.99 4.99 4.99 4.99 4.99 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5