Dovana mokslo metų pabaiga

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Mokslo metų pabaiga - tegyvuoja vasaros atostogos!

Mokslo metų pabaiga - laimingiausia diena visiems mokiniams. Pagaliau galima mesti šalin vadovėlius ir sąsiuvinius, su palengvėjimu atsikvėpti ir pailsėti nuo kontrolinių darbų, pamokų ir rytinio kėlimosi. Išgirdę paskutinį skambutį visi mokiniai džiaugsmingai išbėgę iš mokyklos pradės planuoti savo atostogas. Nesvarbu, ar šiuos laimės kupinus du mėnesius jie praleis tinginiaudami namuose, ar nuotykių kupinose kelionėse, reikia prisiminti vieną labai svarbų dalyką. Prieš pakuodami kuprinę ar įjungdami mėgstamą žaidimą, nepamirškite, kad dabar atostogauja ir mokytojai. Na ir kas iš to pamanysite? Vertėtų jiems įteikti šaunią dovaną mokslo metų pabaigos proga! Mokytojams taip pat buvo sunkūs mokslo metai, todėl esame tikri, kad jie taip pat kaip ir mokiniai nekantriai laukia savo atostogų. Padėkokite jiems už pastangas padovanodami unikalią dovaną!

Praktiška dovana mokslo metų pabaigai

Gera mintis būtų praktiška metų pabaigos dovana mokytojui. Dauguma mokinių tikriausiai nebus labai išradingi ir atneš kokių šokoladukų (kuriuos vaikai ir taip suvalgys patys) arba gėlių (kurios po kelių dienų vis tiek nuvys), todėl galite išsiskirti ypatinga dovana! Labai gera praktiškos mokslo metų pabaigos dovana būtų A5 formato planuoklis su unikaliu graviravimu. Juk mokytojo darbe planavimas ir užrašų vedimas yra pagrindinis kelias į sėkmę. Ypač kai ji moko kelias klases. Unikalus personalizuotas planuoklis neabejotinai palengvins mokytojo darbą ir bus labai originali dovana. Kaip ir puodelis su personalizuota grafika - tai labai praktiška dovana mokslo metų pabaigai. Jūsų lietuvių kalbos mokytojas ir istorijos mokytoja per pertrauką galės gurkšnoti mėgstamą kavą mokytojų kambaryje iš puodelio, kurio pavydės visi kiti mokytojai! Tačiau jei pageidaujate praktiškos dovanos, tiesiogiai nesusijusios su mokytojo darbu, mūsų parduotuvėje taip pat rasite virtuvės reikmenų (įskaitant unikalias pjaustymo lenteles), kurių dizainas sukurtas specialiai mokytojams. Tokia dovana tikrai bus netradicinė ir įsimins ilgam mokytojui!

Metų pabaigos dovanų idėjos

Ieškote dar daugiau pasiūlymų, ką metų pabaigos proga padovanoti mokytojui? Patekote į tinkamą vietą, nes mūsų asortimente yra platus šiai progai skirtų dovanų pasirinkimas! Savo mėgstamiausiam mokytojui galite padovanoti įrėmintą žurnalo Geriausias mokytojas viršelį su jo ar jos nuotrauka ir gražiais užrašais. Tokia dovana tikrai bus didelė staigmena ir, svarbiausia, nepakeičiamas prisiminimas. Originali dovana galėtų būti taip pat ir arbatos rinkinys, kurį sudaro skani, aromatinga arbata ir indelis citrinų griežinėlių spanguolių sirupe, visa tai įdėta į lininį maišelį su unikaliu asmeniniu užrašu. Mokytojui, kuris yra gurmanas ir saldumynų mėgėjas, taip pat turime kažką ypatingo! Personalizuoti belgiško šokoladiniai saldainiai ar gardžių uogienių rinkinys - puiki metų pabaigos dovana, kuri mokytojui suteiks saldžią atostogų užsimiršimo akimirką!

Dovana Mokslo Metų Pabaigos Proga

Sprogstantis šampanas, prasideda klaskantis aplodismentai – tai nėra naujas Game of Thrones sezonas, tai mokslo metų pabaiga! Ne vienas studentas šiuo metu pagauna save mintyse: Galiausiai! Dar vienas semestras išgyventas su sėkme! O kodėl aš vis dar neberankinosi kokio nors personalizuoto dovanų internetinėje parduotuvėje?Tuomet, kai paskutinė mokslo metų pamoka baigiasi ir prieš akis žiba galimybė atsipalaiduoti, visi studentai nuoširdžiai nusipelno šventimo. Ar tai bus pabėgimas į egzotiškas šalis, ar tiesiog prisiminimų kūrimas su draugais – vienas dalykas yra aiškus: tai turi būti ypatingas momentas, o ypatingiems momentams reikia ypatingų dovanų.MyGift.lt supranta, kad tu pasiryžęs išlaisvinti studentišką dvasią ir atsigręžti į žavesį, kurį galėjo suteikti šių mokslo metų pamokos apie kvantinę fiziką ar ekonometriją. Todėl mes pasiūlome puikų būdą švęsti savo pasiekimus – personalizuotas dovanas!Kodėl gi nepasirinkti personalizuotų produktų iš MyGift.lt, kad pradėtum naująjį etapą savo gyvenime su smehčiojimu ir žavesiu? Galbūt tai bus specialiai sukurtas puodelis su tavo pačio nutapyta eilute iš mėgstamo dėstytojo pranešimo. Arba galbūt tai bus antgalis su universiteto logo ir linksma mintimi apie dešimtą kartą rinktis tarp A ir C klasės.Kai tik visi jie bus patalpinti į originalią dovanos dėžę, atėjus laikui išskleisti dovanojimo ritualą, tu būsi lyg tikras kūrybinis genijus, sugebančiu įvairiomis formomis ir spalvomis išreikšti didžiausią dėkingumą už tai, ką atnešė mokslo metai.Ir tai vis dar ne viskas! Mūsų asortimente rasite visokias kvailystes ir juoką siurbles, kurie padės atsipalaiduoti po stresinio egzaminų periodo. Arba galbūt tai bus personalizuotas veidrodėlis, kad būtum pasiruošęs susitikti su naujais akademinių laimėjimų kompanijos nariais.Taigi, pažiūrėk į save į akis per išsisklaidžiusią egzaminų nuovargio miglą ir pasirink ypatingą būdą išreikšti savo džiaugsmą dėl mokslo metų pabaigos. Ir prisimink, kad nors tai gali būti mokslo metų pabaiga, iš tiesų tai yra naujo pradžia. Ir kas galėtų pasakyti, kad ši nauja pradžia nepradėsiasi su puikia personalizuota dovana nuo MyGift.lt?


Lenkija: Prezent na Zakończenie Roku
Vokietija: Geschenke zum Schuljahresende
Čekijos Respublika: Dárky na konec roku
Slovakija: Darček Na Koniec Roka
Vengrija: Ajándék Tanév Végére
Nyderlandai: Einde van het jaar
Rumunija: Cadou La Sfârșit de An
Lenkija:

5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5