Dovana metukai

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Vaiko pirmasis gimtadienis - ypatinga proga švęsti

Pirmasis mažylio gimtadienis yra puiki proga švęsti visai šeimai ir draugams. Juk ar yra pasaulyje kas nors mielesnio už mažylį, prieš kurį stovi mažytis tortukas su viena žvakute? Visi skuba išbučiuoti tuos mažyčius, putlius skruostukus ir pamatyti mažylio šypseną per pirmąjį gimtadienį. Vaiko pirmasis gimtadienis - tai labiau visos šeimos šventė nei mažojo jubiliato. Visų pirma todėl, kad mažylis šio pirmojo gimtadienio turbūt neprisimins, todėl tam skirtos nuotraukos ir dovanos? Jei gimtadienio proga padovanosite jam ypatingą dovaną, kuri sugrąžins jį į ankstyvąją vaikystę.

Pirmojo gimtadienio dovana - neįprastas prisiminimas

Kūdikio pirmojo gimtadienio dovana gali būti nepaprastu atsiminimu. Tačiau kad ji tokia būtų, reikia kažko labai originalaus ir, žinoma, asmeniško. Iš širdies dovanota dovana tokia svarbia proga gali išlikti visam gyvenimui, todėl sugalvokite ką nors unikalaus ir nepakartojamo. Personalizuotas nuotraukų albumas - puiki pirmojo gimtadienio dovana. Esame įsitikinę, kad tėvai ir visa šeima per šią šventę padarys daugybę nuotraukų. Sudėję jas į vieną unikalų albumą sukursite nepakartojamą atminimo dovaną, prie kurios galėsite sugrįžti, kai tik panorėsite. Graviruota gimtadienio dovana su dedikacija taip pat yra geras pasirinkimas. Tai galėtų būti kas nors su sidabru - vaikiški stalo įrankiai, batų dėžutė, barškutis arba (jei ieškote dovanos mergaitei) šukos ir šepetys. Išgraviruotas sidabras bus ne tik originalus suvenyras, bet ir graži puošmena.

Praktiška pirmojo gimtadienio dovana

Ideali dovana vienerių metų proga taip pat galėtų būti kažkas, kas praverstų tėvams. Mažyliui galite įteikti praktišką dovaną ir toks gestas tikrai bus įvertintas. Tačiau tai nereiškia, kad turite atsisakyti asmeninio dovanos aspekto. Puiki išeitis būtų pasirinkti praktišką dovaną su personalizacija, kad Jūsų dovana būtų vienu metu tarnautų kasdieniniame gyvenime ir būtų kaip gražus prisiminimas. Viena iš tokių dovanų būtų vaikiškas pledukas su siuvinėjimu, kurį mūsų parduotuvėje galima įsigyti daugybės gražių, unikalių raštų. Šis pledas Jūsų mažylį sušildys ir nuramins, nes jis yra labai minkštas ir švelnus. Alternatyva pledui būtų dar viena puiki ir praktiška dovana vienerių metų kūdikiui - pliušinis pledukas arba rankšluostis. Abu šiuos produktus galima dovanoti ir mergaitei, ir berniukui. Pledukas kartu su pliušine antklode yra itin originali dovana vienerių metų kūdikiui, kuri tikrai pradžiugins mažylį ir jo tėvus. Be to, dėl unikalaus siuvinėjimo Jūsų dovana bus išskirtinė ir nepakartojama. Mūsų parduotuvėje rasite daug daugiau praktiškų dovanų pasiūlymų. Galite rinktis asmenines glaustinukes, kepuraites, siuvinėtus ir pliušinius žaisliukus - pasirinkimas tikrai didelis, todėl peržiūrėkite viską ir tikrai rasite savo svajonių dovaną!

Unikali gimtadienio dovana - geriausios idėjos

Pas mus tikrai rasite geriausius unikalios gimtadienio dovanos pasiūlymus. Jei norite pasirodyti iš gerosios pusės ir suspindėti kūrybiškumu pasinaudokite mūsų pasiūlymais. Mūsų puslapyje pirmojo gimtadienio dovanų kategorijoje pasisemsite idėjų ir įkvėpimo, o kiekviena jų bus unikali ir nepamirštama!

Dovana Pirmajam Gimtadieniui

Pirmasis gimtadienis – tai ypatingas laikas, kai mažasis pasaulio atradėjas šoka į žingsnį į didžiąją gyvenimo kelionę. MyGift.lt yra čia, kad padėtų jums pasirinkti ne tik dovaną, bet ir prisiminimus, kurie liks širdyje visam gyvenimui.Mūsų asortimente turime daugybę unikalių ir personalizuotų produktų, idealiai tinkančių pirmajam gimtadieniui. Kodėl gi neatsitrenkti į šią nuotykių duris su stilingu, personalizuotu kombinezonu? Mes galime įspūdingai atspausdinti jūsų mažojo vardą ir šypsotis vertą paveikslėlį ant kombinezono, kuris tikrai pasitarnaus ir bus nuostabus prisiminimas ateityje.O gal jūs norite įamžinti šį ypatingą momentą specialiai sukurta gimtadienio knygele? Tai galimybė sukurti pasaką apie mažojo pirmąjį gimtadienį su jūsų asmeniškais pasakojimais ir nuotraukomis. Tai bus ne tik knyga, bet ir nuotykiai, kurie lydės jūsų šeimą visam gyvenimui.Gimtadienio tortas – tai tikras džiaugsmo šaltinis! Ir jei norite jį padaryti dar ypatingesnį, pasirinkite personalizuotą torto topperį su mažojo vardu ir pasirinktu dizainu. Tai tikrai taps ne tik skaniu desertu, bet ir džiuginančiu akis akcentu.Norime, kad šis pirmasis gimtadienis būtų prisiminimų pilnas, todėl siūlome jums pasirinkti iš mūsų unikalių dovanų idėjų. Galbūt tai bus specialiai sukurta dėžutė, kurioje surasite įvairių prisiminimų laiką – nuo pirmojo batukų poros iki meškiuko, kuris saugos mažąjį visus ateinančius metais.Taigi, pirmasis gimtadienis yra ypatingas, ir mes tikime, kad jūsų dovana turėtų būti tokia pati – ypatinga ir išskirtinė. Pasitikėkite MyGift.lt ir raskite savo mažajam atradėjui tobulą dovaną, kurią jis visada prisimins su šypsenomis!

Dovana Metukų Proga

MyGift.lt supranta, kaip svarbus ir jaudinantis yra metukų jubiliejus – tai ypatingas laikas, kai švenčiamas mažojo pasaulio naujas žingsnis į gyvenimą. Šis momentas yra pilnas džiaugsmo, meilės ir vilties, todėl mes esame čia, kad padėtume jums rasti tobulo dovanos būdu pasakyti Ačiū, kad esi!Mūsų asortimentas yra pilnas unikalių ir personalizuotų produktų, kurie puikiai tinka šiai ypatingai progai. Ar ne nuostabu dovanoti mažajam metukų jubiliejaus šventės šviesą su stilingu, personalizuotu rūbeliu? Mes galime įspūdingai atspausdinti jūsų mažojo vardą ir pasirinktą dizainą ant jo drabužėlio, kuris taps ne tik prisiminimu, bet ir stilingu aprangos akcentu.O jei norite, kad dovanoti daiktai būtų ne tik gražūs, bet ir prasmingi, pasirinkite specialiai sukurtą dovanos komplektą, kuriame rasite visko, ko reikia mažajam atradėjui – nuo išskirtinio papuošalo iki meilės kupino laiškelio. Tai bus ne tik dovanos, bet ir prisiminimai, kurie liks širdyje ilgam.Metukų jubiliejus yra puiki proga pasakyti Ačiū mažajam, kuris atnešė tiek daug džiaugsmo į jūsų gyvenimą. Ir mes tikime, kad geriausias būdas tai padaryti yra pasirinkti iš mūsų unikalių ir asmeniškų dovanų idėjų. Galbūt tai bus nuoširdus fotoknygos albumas, kuriame įamžinsite mažojo pirmuosius metus arba stilingas interjero akcentas su jo ar jos vardu.Dovana metukų proga turi būti ne tik išskirtinė, bet ir prasminga. Pasitikėkite MyGift.lt, ir mes padėsime jums rasti tobulą būdą išreikšti savo meilę ir dėkingumą mažajam, kuris jau padarė jūsų gyvenimą šviesesnį. Šis momentas yra ypatingas, ir mes padėsime jums jį pažymėti ypatinga dovana, kurią jis ar ji visada prisimins su šypsena širdyje.


Lenkija: Prezent na Roczek
Vokietija: Geschenke zum 1. Geburtstag
Čekijos Respublika: Dárek k 1. narozeninám
Slovakija: Darček Pre Ročné Dieťa
Vengrija: Ajándék 1. Születésnapra
Nyderlandai: 1e Verjaardag
Rumunija: Cadou La un Anișor
Lenkija:

5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 4.99 4.99 4.99