Dovana vardadienis

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Vardadienis - laikui nepavaldi šventė ir puiki proga smagiai praleisti laiką!

IVardadienis - tai šventė, kuri pagal teoriją minima pirmąją vardo dieną, kuri pateikta kalendoriuje netrukus po gimtadienio. Iš tikrųjų ji švenčiama atsižvelgiant į asmeninius varduvininko pageidavimus. Gavote kvietimą į vardadienio šventę ir svarstote, kokia dovana būtų tinkamiausia šia proga? Ar jus domina, iš kur iš tikrųjų kilo ši tradicija? Išsiaiškinkime!

Kodėl švenčiame vardadienius?

Vardadienis yra daug senesnis nei gimtadienis paprotys, kurio šaknys glūdi krikščionybėje. Pagal tradiciją kiekvieno šventojo, taip pat ir palaimintojo vardas buvo priskiriamas tam tikrai kalendoriaus dienai. Seniau tėvai savo vaikams suteikdavo beveik vien tik šventųjų vardus, nes buvo tikima, kad taip jie užaugs sąžiningais ir pamaldžiais žmonėmis, taip pat bus apdovanoti šventojo savybėmis. Lietuvoje vis dar gyva tradicija vardus rinkti pagal tai, kokios vardo dienos yra švenčiamos tądien, kai gimė žmogus. Turbūt nenustebsite sužinoję, jog dauguma gimusių per Jonines yra pavadinami Jonais ir Janinomis. Visgi Lietuvoje nėra plačiai įsitvirtinusios tradicijos švęsti vardadienius, nebent tai šeimos tradicija. Tačiau esama šalių, kur vardadienis savo reikšme nenusileidžia gimtadieniui, nors galbūt ir švenčiamas mažiau audringai. Vardadienius įprasta minėti krikščioniškose Lenkijoje, Ispanijoje bei Lotynų Amerikoje, visada galite tikėtis sulaukti svečių savo vardo dieną Bulgarijoje, o Graikijoje, kur įprasta naujagimiams suteikti senelių vardus, vardadieniai yra tvirta šeimos šventė.

Kaip švenčiame vardadienius?

Vardo dienos šventimas niekuo nesiskiria nuo gimtadienio šventimo. Šią dieną varduvininkas gauna linkėjimų, dovanų ir dažnai rengia vardadienio šventę artimiausiems šeimos nariams ir draugams. Atrodo, kad pastaraisiais metais tarp jaunosios kartos atstovų ši tradicija nyksta, o ją keičia labai triukšmingos gimtadienio šventės. Daug kas priklauso nuo išauklėjimo ir šeimos papročių. Kai kurie žmonės švenčia ir vieną, ir kitą. Vyresnio amžiaus žmonės kartais atsisako gimtadienio šventės ir svarbą teikia tik savo vardo dienai, per kurią jie mažiau jaudinasi ir gali visiems nesigirti savo amžiumi. Kaip matote, neįmanoma nustatyti, kuri proga yra svarbesnė. Verta gerbti kiekvieno pasirinkimą ir priklausomai nuo jo apsispręsti dėl tolesnių žingsnių.

Ką pirkti vardadieniui?

Saldi dovana ar gėlių puokštė? Jei vykstate pas mamą, močiutę, artimą tetą, draugę ar ypač pas moterį, su kuria Jus sieja meilės ryšiai, tikrai tiktų ir viena, ir kita. Jei ieškote ko nors sveikesnio nei saldumynai, puiki dovana galėtų būti arbatos rinkinys. Tuo atveju, jei tikrai pažįstate tą asmenį, kuriam norite dovanoti dovaną, pirmiausia atidžiai išanalizuokite, ką jis mėgsta ir kas jam tinka. Prisiminkite, apie ko jis užsimindavo, kad norėtų gauti. Ar jis turi per daug dalykų ant galvos? Pagalvokite apie asmeninę užrašų knygelę arba kalendorių. Ar jis mėgsta gaminti maistą? Jis tikrai įvertins bet kokius virtuvės reikmenis - lėkštę, pjaustymo lentą ar smagią virtuvės prijuostę. Ar jis elegantiška ir sentimentali asmenybė? Jam tikriausiai patiks stilinga papuošalų dėžutė arba pageidavimų stiklainis su citatomis. Ar jam reikia poilsio ir jis nemėgsta šalčio? Padovanokite siuvinėtą pledą, skoningą dekoratyvinę pagalvėlę arba asmeninį puodelį su jo vardu. Ir kokią dovaną nupirkti vyrui? Kai kurie tėvai, dėdės, seneliai, broliai ir kolegos, mėsos mėgėjai, turbūt apsidžiaugtų kepsninės rinkiniu arba medžiokliniu peiliu. Kita vertus, meistrautojai apsidžiaugtų daugiafunkciniu įrankiu arba graviruotu plaktuku. Žinote, kad varduvininkas mėgsta išgerti gero alkoholio? Pasirinkite grafiną, vyno dėžutę, viskio stiklines, alaus bokalą ar taurių rinkinį. Nepamirškite, kad šią dieną nuoširdūs linkėjimai ir prisiminimas yra svarbiausi dalykai vardadienį švenčiančiam asmeniui. Net jei Jūsų artimasis neorganizuoja vardadienio šventės, būtų puiku nusiųsti ar įteikti jam nedidelę dovanėlę kito susitikimo metu, kad parodytumėte, jog jis Jums tikrai svarbus. Toks gestas ypač svarbus, kai kas nors nešvenčia gimtadienio.

Dovana Vardadieniui

Vardadieniai – tai ypatinga proga pasakyti Sveikinu! ir išreikšti geriausias linkėjimas artimam žmogui. Jei ieškai originalios dovanos vardadieniui, tu atsidūrei teisingoje vietoje – MyGift.lt turi asortimentą, kuris sužavės ir nustebins!Sakykime nuoširdžiai Gelbėk save! – pasirink personalizuotą vyno buteliuko etiketę su tavo draugo vardu. Tai tikrai smagi dovana, kuri ne tik atsipalaiduoja nuo sirdies, bet ir nustebina išradingumu. O jei tavo draugas yra nuolatinis telefono naudotojas, Selfie meistras telefonų dėklas tikrai taps jo mėgstamiausiu aksesuaru!Mes suprantame, kad nori sukurti ypatingus vardadienius, todėl mūsų pasiūlymas įvairus ir įdomus. Galvojame apie šypsenas, kurias sukels tu ir dovanos gavėjas. Ar gali būti smagiau dovanoti Mylėk save drobių pagalvę? Arba pasakiškai linksma raktų pakabuką su tavo draugo vardu? Pasitikrink mūsų pasiūlymus ir pasirink dovaną, kuri sukuria tikrąją šventės atmosferą.Kartu su mumis tu gali tapti vardadienių herojumi, dovanodamas unikalias ir juokingas dėmesio ženklus. Nereikia ieškoti daugiau – MyGift.lt turi tai, ko tau reikia, kad tavo draugo vardadieniai taptų ne tik ypatingais, bet ir smagiais!

Vardadienio Dovana

Vardadieniai – tai tas magiškas momentas, kai galima pasidžiaugti savo vardu ir švęsti ypatingą dieną. Bet kokia dovana šiuo metu yra tikrai šauni mintis, tačiau ar norėtum, kad tavo dovana būtų ne tik šauni, bet ir juokinga bei nepakartojama? Tai galima – aplankyk MyGift.lt ir atrask nuostabų personalizuotų dovanų pasaulį!Kartais vardadienio dovanos gali būti kaip pasakėčių herojai – išskirtinės ir sugebėjusios įkvėpti smagią nuotaiką. Kodėl gi neužklysti į šį dovanų pasaulį, kuriame netgi paprasčiausi daiktai tampa šventės dėmesio centre?Mūsų asortimente rasite tokias dovanas, kurios privers šypsotis netgi griežčiausią vardadienio proga. Ar gali būti ką pritrenkiančiau už personalizuotą šokolado plytelę su gavėjo vardu? Taip, tai ne tik skanu, bet ir smagu – kaip visi žinome, šokoladas visada puikiai nuotaiko!O gal norėtum, kad dovana pasakytų Tu esi tikras herojus!? Tada mūsų asortimente rasti galėtum unikalų Superherojus puodelį, kurį galima personalizuoti pagal savo norus. Ar jaučiatės kaip šventės dėmesio centre?Vardadienio dovanos nėra tik daiktai – tai jūsų jausmai ir dėmesys, padarytas konkrečiai tam žmogui. MyGift.lt pasirūpins, kad šie jausmai būtų perduoti kiekvienoje mūsų sukurtos dovanos dėžutėje. Tai kaip pasakėčių knyga – kiekvienas pasakojimas unikalus ir nuostabus savo būdu!Taigi, nepamiršk – MyGift.lt yra tavo paslaptis, kaip pasakyti Sveikinu su vardadieniu! šmaikščiu ir neįprastu būdu. Aplankyk mus ir atrask šventės dovanų pasaulį iš naujo!


Lenkija: Prezent na Imieniny
Vokietija: Geschenke zum Namenstag
Čekijos Respublika: Dárek k svátku
Slovakija: Darček Na Meniny
Vengrija: Ajándék Névnapra

5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99