Dovana Valentino dienai

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Valentino diena - puiki diena išreikšti meilę!

Valentino diena - kasmetinė įsimylėjėlių šventė, kuri vertinama labai prieštaringai. Vieni ją laiko puikia proga romantiškiems išgyvenimams ir originalių, tobulų dovanų įteikimui, o kiti labai norėtų ją pašalinti iš kalendoriaus ir laiko tik paprasčiausiu kiču. Daug kas priklauso nuo požiūrio ir esamos individualios padėties. Kaip išgyventi Valentino dieną? Iš kur kilusi ši tradicija? Ką turėtumėte dovanoti savo mylimajam? Jei ieškote atsakymų į šiuos klausimus, pataikėte ten, kur reikia, ir mes mielai Jums padėsime!

Šiek tiek istorijos - kodėl švenčiame Valentino dieną?

Valentino diena švenčiama vasario 14 d. Jei manote, kad šią šventę išgalvojo amerikiečiai, klystate! Valentino dienos, kurios proga įsimylėjėliai dovanoja vienas kitam dovanas, istorija siekia dar senovės Romos imperiją. Nuo vasario 14 d. jie rengdavo šventę vaisingumo dievo Fauno garbei. Jos metu jaunoms merginoms ir vaikinams būdavo rengiamos įvairios linksmybės ir žaidimai, po kurių jie būdavo suporuojami ir privalėdavo kartu išbūti iki pat šventės pabaigos. Žlugus Romos imperijai, Luperkalijų šventimas nutrūko ir tradicija buvo atgaivinta tik apie 900 m. krikščionių iniciatyva. Nuo tada oficialus įsimylėjėlių dienos globėjas yra šventasis Valentinas. Lietuvoje ši šventė yra labai nesena – ji švenčiama tik po nepriklausomybės atgavimo 1990 m. ir kuri, pasižymi dovanų įteikimu mylimam žmogui. Ši mada pas mus atkeliavo iš Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos. Kai kurie kultūros istorikai ir etnografai mano, kad panaši šventė senovės lietuvių kultūroje buvo gegužės 13 d. – meilės deivės Mildos diena.

Kaip įdomiai praleisti Valentino dieną?

Artinasi Valentino diena ir ieškote originalių idėjų, kaip pamaloninti savo mylimąjį ar mylimąją? Svarstote, kaip praleisti meilės dieną, ir nežinote ką padovanoti Valentino dienos proga? Galite pabandyti ją ar jį nustebinti arba kartu susitarti, ką norėtumėte nuveikti. Daugelis renkasi vakarienę namuose arba restorane - tai taip pat puiki, nors galbūt ir ne pati originaliausia Valentino dienos dovana. Gerai suplanuotas vakaras tikrai gali būti toli gražu ne kičinis, jei dėl to jaudinatės. Tiesa, jei ketinate eiti į restoraną, verta iš anksto rezervuoti staliuką, o geriausia - ložę, nes vakare tikrai bus nemažai žmonių. Vasario 14 d. taip pat yra kino premjerų metas, tad jei manote, kad tokia šventimo forma Jums tinka, pasidomėkite, ką įdomaus galite pamatyti šią dieną. Poroms, mėgstančioms aktyviai leisti laiką, gali puikiai tikti kartingai arba čiuožinėjimas ant ledo. Romantiškas pasivaikščiojimas ar kelionė taip pat yra puikus variantas kaip nemateriali dovana. Be jokios abejonės, kruizas laivu į kitą šalį būtų labai originali idėja. O ką daryti, jei esate vieniši ir nežinote, kaip galėtumėte šį laiką išnaudoti? Svarbiausia, Jūs neprivalote švęsti Valentino dienos, jei ši diena Jums nepatinka arba manote, kad neturite su kuo ją švęsti. Nesileiskite spaudžiami, kad privalote bet kokia kaina turėti partnerį. Jūs jokiu būdu nesate prastesni už tuos, kurie švenčia šią dieną. Vakarą galite skirti savo pomėgiams arba susitikti su draugais, kurie taip pat nėra entuziastingai nusiteikę dėl vasario 14-osios minėjimo.

Kaip išreikšti meilę per Valentino dieną?

Žodžiai turi nepaprastą galią. Jei jaučiate, kad Jums bus sunku juos ištarti, nes bijote atmetimo ar mylimojo reakcijos, galite sukurti eilėraštį ar skirti dainą, pvz., tobulos vakarienės dviese metu. Dauguma moterų nepriklausomai nuo amžiaus šią dieną taip pat mėgsta gauti dovanų gėlių, nors tai gali pasirodyti ne itin originalu. Dovanojamų rožių skaičius ir spalva irgi turi tam tikrą simboliką, kurią pravartu žinoti. Pavyzdžiui, viena raudona rožė reiškia stiprų ryšį ir išskirtinį geismą. Į tai verta atkreipti dėmesį, jei norite būtent šią dieną išreikšti savo meilės prisipažinimą.

Valentino dienos dovanos

Pagal tradiciją vasario 14 d. siunčiamos sveikinimo atvirutės arba tekstinės žinutės, tačiau taip pat dovanojamos dovanos, kuriomis išreiškiami šilti jausmai. Dovana turėtų pabrėžti Jus siejantį ryšį. Nesvarbu, ar ieškote originalios dovanos draugui, sutuoktiniui, sužadėtinei ar draugui, pasirinkimo variantų yra daugybė. Prieš nuspręsdami ką nupirkti, skirkite šiek tiek laiko pamąstymui, kas pradžiugintų Jūsų antrąją pusę ar širdžiai artimą žmogų. Galite pasirinkti universalią dovaną, pavyzdžiui, išgraviruotą puodelį, pusryčių padėklą, siuvinėtą pledą, odinę piniginę ar dekoratyvinę pagalvėlę. Jei gerai žinote savo antrosios pusės skonį, puiki dovanos idėja taip pat yra idealiai parinktas papuošalas, kvepalai ar knyga. Valentino diena - puiki proga džiaugtis laime, kuri yra meilė. Tai galima išreikšti įvairiais būdais - romantišku gestu, dovana ar meilės prisipažinimu. Tačiau svarbiausia - beprotiškai įsimylėjusiems būti ne tik vasario 14-ąją, bet nuoširdžiai meilę reikšti per visas 365 metų dienas!

Valentino Dienos Dovana

Valentino diena – tai tarsi meilės šventės eksplozija, kai visur sklinda širdies formos konfeti, o romantinė nuotaika plinta lyg užburtoji banga. O ko gi reikia, kad ši diena būtų dar įsimintinesnė? Aišku, tik kūrybinga ir šmaikšti Valentino dienos dovana iš MyGift.lt!Ar ieškote originalios dovanos savo antrajai pusei? Stabtelkite! Mūsų pasiūlymai prilygsta romantiškai pašnekėjimui žvaigždėse. Ar žinote, ką reiškia pasakėlis žvaigždės tavo rankose? Tai mūsų personalizuotas žvaigždžių vardas, kurį galite įamžinti ant spindinčio plakato.O gal norite pasakyti Aš tave myliu įspūdingai? Tai padarysite užsisakę mūsų išskirtinį paslaptingąjį žinutės daugialapių žiedų rašiklį. Kiekviena rašomoji raidė tai – mažas žingsnis artyn, link nenumaldomos meilės.Ir kaip būtų su pačiu komičiausiu pasakėliu? Pasirinkite vieną iš mūsų juokingų pasakėlių rašiklių ir pakiškite jį kaip staigmeną po ankstųjų ryto stalčiukus. Tikrai neįprasta būdas pradėti dieną su šypsenomis!MyGift.lt kviečia jūsų meilę išreiškiant kūrybiškomis ir linksmais būdais! Pasitikrinkite mūsų asortimentą ir pasirinkite tobulą Valentino dienos dovaną, kuri sužavės jūsų širdį. Mes sukūrėme kiekvieną produktą su meile ir šypsena, todėl šią Valentino dieną pasirūpinkite tuo, kad jūsų dovanos šypsosi kaip niekad anksčiau.

Dovana Valentino Dienai

Valentino diena – tai tobulas metas sugadinti savo antrąją pusę gana įdomiu būdu! MyGift.lt turi pačias šauniausias dovanas, kurios tikrai privers nusišypsoti ir paliks įsimintiną žymę širdyje. Kas gi gali būti geresnio už asmeniškai pritaikytą dėžutę žibintuvėliams su jūsų meilės šūkiu? Atsisėskite, nusimerkite, ir pamažu praskleiskite rūpestingai užrištas meilės žvakes. O galvokite apie tai: kuo daugiau žvakių, tuo stipresnė jūsų meilė! Ar ne žaisminga?Kiekvienas Valentino dienos vakaras gali būti tikrai ypatingas su mūsų unikaliu personalizuotu miesto planu. Galvokite apie tai: jūsų miesto gatvės, jūsų meilės žemėlapis, tik jame vietos žymioms jūsų romantiškoms nuotykių vietoms. Ir svarbiausia, sukurkite nuotykių vadovą ir praleiskite šį ypatingą vakarą kartu su jūsų ypatinguoju žmogumi!O jei norite šiek tiek juoko, mūsų paslėptos žinutės buteliukai yra puikus pasirinkimas! Įdėkite jame savo meilės pažinčių istoriją, smagias nuotykių detalėles ar tiesiog jums būdingas pokštą. Ačiū mums vėliau!Nieko nekalbant apie personalizuotus mes kartu esame kaip... šauktukus, kuriuos galite įamžinti ant mūsų kokybiškų puodelių. Šie puodeliai taip pat puikiai tinka visoms situacijoms, kai norite pasakyti, jog jūs du esate tikri du, kaip arbata su pienu!MyGift.lt kviečia pasižvalgyti po mūsų pasiūlymus ir atrasti tą tikrąją, linksma ir šauniąją dovaną Valentino dienos proga! Mes žinome, kaip suteikti jūsų šventei papildomą smagumo ir švelnumo dozę.

Personalizuota Dovana Valentino Dienai

Meilės šventė, Valentino diena, artėja greitai, ir niekada nebuvo geresnės progos išreikšti savo jausmus nei su MyGift.lt asmeniškai pritaikytomis dovanomis. Mes suprantame, kad ši šventė yra ypatinga ir svarbi, todėl pasiūlome jums tikrai emociškai įkvepiančius ir nuostabius pasirinkimus.Ar galvojate apie tai, kaip smagu būtų dovanoti savo mylimajam ar mylimajai asmeniškai pritaikytą fotoknygą su jūsų bendromis nuotraukomis? Tai tikras širdies liežuvis, kuriuo galite pasidalinti su jūsų meile. Pridėkite savo pačių užrašų, prisiminimus ir smulkmenas, kurios jums svarbios, ir sukuriate tikrai unikalų dovanos akcentą.Mūsų personalizuoti mylimojo ir mylimosios vardai ant širdelės kaklo grandinėlės yra tikras ženklas jūsų meilės širdyje. Tai dovanos, kurios ne tik puošia, bet ir primena apie jūsų vienišumą ir glaudų ryšį. Jūsų vardai - jūsų viena ir nesikartojama meilės istorija.Ar galvojate apie tai, kaip stilinga būtų dovanoti personalizuotus vyno taurelės su įrėmintomis jūsų vardais ir datos? Tai ne tik geriausias būdas pagerbti šią ypatingą akimirką, bet ir sukurti nuostabią prisiminimų laikyseną, kurią galite dalintis kartu.O gal norėtumėte sužadinti šypsnius su mūsų asmeniškai pritaikytomis meilės istorijų knygutėmis? Pasakokite savo istoriją žodžiais ir iliustracijomis - nuo pirmojo pasimatymo iki šiandienos. Tai tikrai ypatinga dovana, kuri sukuria švelnią nostalgiją ir stiprų ryšį.MyGift.lt kviečia jūsų meilės istoriją išreikšti per mūsų personalizuotas dovanas Valentino dienos proga. Mūsų tikslas - padėti jums padaryti šią šventę ne tik ypatingą, bet ir neįkainojamą.

Dovanų Idėjos Valentino Dienai

Valentino diena – tai ypatinga šventė, kai galite išreikšti savo meilę ir pripažinimą sau artimam žmogui. Norint tai padaryti išskirtinai ir įsimintinai, MyGift.lt siūlo kūrybingas ir unikalias dovanų idėjas, kurios tikrai paliks įspūdį.Ar jaučiate, kad tradicinės dovanos, tokios kaip gėlės ar šokoladas, yra pernelyg paprastos? Mūsų pasiūlymai – tai tikras šviesuolis tamsioje nakties dangoje. Kaip tai pasiekiame? MyGift.lt specializuojasi personalizuotose dovanose, kurios išsiskiria originalumu ir jausmingumu.Viena iš mūsų įdomiausių dovanų idėjų Valentino dienai yra personalizuota paveikslėlių dėžutė su širdies forma. Čia galite sudėti nuotraukas, kurios primena jums svarbias akimirkas ir bendrą laiką praleistą kartu. Tai tikras veidrodis jūsų meilei – nuo pirmojo pasimatymo iki šiandienos.O gal norite perteikti savo meilę su humoru? Mūsų personalizuoti šokoladiniai raktai yra ne tik saldūs, bet ir juokingi. Kiekvienas raktas gali būti pasirinktas pagal skonį ir pritaikytas su jūsų linksmu pranešimu. Tai tikrai neįprasta ir visiškai netikėta dovana, kuri tikrai iškeliaus iš minios.Ar galvojate apie tai, kaip jums svarbūs žodžiai gali tapti tikra menine kūrinio dalimi? Mūsų pasiūlymas – personalizuotos kūrinio citatos. Mes pritaikome jūsų pasirinktą citatą unikaliu būdu, kad ji taptų nuolatiniu priminimu apie meilę ir ryšį.Valentino diena yra puiki proga parodyti savo kūrybiškumą ir išreikšti meilę originaliai. MyGift.lt pasiūlymai atspindi šiuos principus ir kviečia pasirinkti ne tik dovanas, bet ir jausmus bei prisiminimus. Mes ne tik parduodame produktus, bet ir kuriamame istorijas, kurios lieka jūsų širdyje ilgam.

Originalios Dovanos Valentino Dienai

Originalios dovanos Valentino dienai su nuotaika ir smagumu! MyGift.lt yra tavo paslaptis rasti unikalų ir linksminantį dovanų pasirinkimą šia ypatinga proga.Kas gali būti labiau originalu už personalizuotą dovaną? MyGift.lt siūlo platus asortimentą, kur galėsi rasti tai, kas atitiks tavo meilės šūkį. Ar tai bus kavos puodelis su juokinga nuotrauka arba smagiai pasakiškas raktų pakabukas – mūsų pasirinkimas tikrai stebins ir nustebins!Ar nori išreikšti meilę romantiniu ir netikėtu būdu? Pasirink „Meilės sakmės“ – tai originalus rankų darbo raktų laikiklis, kuris pasakoja savo istoriją. Ir tai tik pradžia – mūsų asortimentas suteikia daugybę galimybių sukurti linksma, juokinga ar net netikėtą dovaną.Jeigu nori, kad dovanos Valentino dienai prisimintum kaip šventę, kuri skambėjo šypsena ir džiaugsmu, pasirink mūsų personalizuotas foto rėmas. Juose nuotraukos ne tik puikiai atrodo, bet ir išsako jūsų meilę šiltu ir asmenišku būdu.Originalios dovanos Valentino dienai nereikalauja brangių žodžių, jos kalba patys už save. Mes MyGift.lt stengiamės tapti tavo draugu dovanų ieškojime, nes tikimės, kad dovanodami širdį, sukuriami ypatingi prisiminimai ir emocijos. Pasitikrink mūsų asortimentą ir išsirink dovaną, kuri nustebins ir sužavės – taip švęsk Valentino dieną su šypsena ir gera nuotaika!


Lenkija: Prezent na Walentynki
Vokietija: Geschenke zum Valentinstag
Čekijos Respublika: Dárky k Valentýnu
Slovakija: Darček Na Valentína
Vengrija: Ajándék Bálint-napra

5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5