Dovana vaikų diena

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Vaikų diena – ypatinga šventė

Su kuo jums asocijuojasi Vaikų diena? Galbūt turite konkretų vaikystės prisiminimą, susijusį su šia diena? Vaiko diena mums asocijuojasi su saulėta birželio diena, šventėmis, cukraus vatos kvapu, helio balionais... Ir, žinoma, puikiomis dovanomis! Vaikų diena yra nepaprasta šventė. Šią dieną visų mažųjų veidai spinduliuoja šypsenomis ir džiaugsmu. O ar yra kas nors gražesnio šioje planetoje už vaiko šypseną? Tačiau Vaikų diena - tai ne tik saldumynai ir linksmybės (nors daugiausia apie tai ir kalbama). Ar žinojote, kad šią nuostabią dieną paskelbė Jungtinės Tautos, siekdamos priminti vaikų teises visame pasaulyje? Šios idėjos skleidimo tiklas yra labai kilnus, todėl esame dar labiau motyvuoti šią dieną švęsti. Net jei jau nesame vaikai ir neturime savo pačių mažylių, Vaikų diena visada yra puiki proga sugrįžti į nerūpestingos vaikystės dienas ir šiek tiek save pamaloninti!

Originali dovana Vaikų gynimo dienos proga

Vaikų gynimo dieną kiekvieno vaiko veidas turėtų šypsotis. O greičiausias būdas tai pasiekti - originali Vaikų dienos dovana! Puikiai žinome, kad vaikai nieko taip nelaukia su tokiu nekantrumu, kaip laukia savo dovanų. Tikriausiai pasaulyje nėra didesnės tragedijos, kaip nuvilti vaiką, kuris tikisi dovanos. Todėl nesirinkite pirmo pasitaikiusio žaislo, o Vaikų dienos proga rinkitės originalią dovaną! Dovana su personalizacija būtų puiki išeitis. Vaikai labai greitai prisiriša prie savo daiktų ir labai rūpinasi savo brangenybėmis, kurios yra svarbiausios pasaulyje. Ką pasakytumėte apie originalią dovaną su savo mažylio vardu? Tai būtų akivaizdus šūvis į dešimtuką! Mažesniajam galite padovanoti specialų pliušinį žaislą su išsiuvinėtu jo vardu arba minkštą pagalvėlę su miela asmenine grafika. Puikiai tinka ir klasikiniai mediniai žaislai. Jei ieškote dovanos vyresniam vaikui ar paaugliui, puikus pasirinkimas - graviruota užrašų knygutė ar planuoklis, padėsiantis organizuoti mokyklinę ir užklasinę veiklą.

Vaiko dienos dovana kūdikiui

Negalime pamiršti ir pačių mažiausių vaikučių, kurie pirmą kartą gyvenime švenčia Vaikų dieną. Tai neabejotinai ir jų šventė, todėl šia proga mažyliui taip pat reikia padovanoti ką nors ypatingo. Tačiau ką galima dovanoti mažyliui? Juk šis mažasis bambliukas dar neturi savo skonio ar specifinių pomėgių, todėl jam sunku rasti kažką unikalaus ir ypatingo. Tačiau nėra nieko neįmanomo! Puiki idėja būtų kažkas praktiško, bet su asmeniniu akcentu. Tam puikiai tiks minkštas, personalizuotas pledas su užrašu arba minkšta pliušinė antklodė su siuvinėjimais. Abu šie produktai užtikrins, kad Jūsų mažylis patogiai miegotų, ir apgaubtų jį šiluma bei švelnumu. Taip pat galite rinktis kūdikio kepuraitę arba glaustinukę, įvairiausių rūšių, kurių kiekviena yra unikali ir nepakartojama. O gal ieškote ko nors, kas būtų gražus prisiminimas ilgiems metams? Jei taip, puikią dovaną savo kūdikiui išrinksite graviruoto sidabru skyriuje, kur rasite daugybę gražių daiktų, ant kurių galėsite patalpinti asmeninę dedikaciją.

Raskite tobulą dovaną Vaikų dienai

Mūsų svetainėje tikrai rasite puikią dovaną vaikui, kuri pradžiugins Jūsų mažylį. Nesvarbu, ar ieškote dovanos mergaitei, ar berniukui, tarp daugybės pasiūlymų nesunkiai rasite tai, kas pradžiugins Jūsų džiaugsmą.

Dovana Vaikų Dienos Proga

Dovana vaikų dienos proga – kaip išlikti kūdikyje, net jei esi suaugęs? MyGift.lt turi tavo kūdikiškų svajonių dovaną, kurią galėsi padaryti netgi didžiuliu šypsena veide! Vaikystės džiaugsmas ir nesibaigiantys smagūs akimirkos yra tai, ką mes norime tau padovanoti, ir mes tai darome su džiaugsmu ir juoka!Šiais laikais vaikai nesustoja stebint mus savo neprarandančiu susidomėjimu ir nekaltu žavesiu. Kodėl gi mes, suaugusieji, negalėtume pasimokyti iš jų ir vėl atrasti vaikystės džiaugsmą? Mūsų asortimente rasite nemažai personalizuotų dovanų, kurios tikrai privers tave prisiminti tą magišką laikotarpį, kai žaisdavai smėlyje ir keldavai sau smagumą iš mažiausios smulkmenos.Ar tai būtų pasakų knyga su tavo vaiko vardu pagrindiniame vaidmenyje arba spalvinga užrašinėlė, kurioje galėtum išsireikšti kaip tik tu? Tai tik keletas iš mūsų siūlomų dovanų, kurios puikiai tiks vaikų dienos proga arba bet kuriuo kitu metu, kai norisi atgauti džiaugsmą ir nesibaigiantį šypsenos blyksnį.Kūdikystės smagumas ir nepakartojamos akimirkos yra tai, kas formuoja mūsų gyvenimą ir prisideda prie džiaugsmo sklaidos visuose mūsų santykiuose. Dovana vaikų dienos proga gali tapti jūsų būdu parodyti, kad gerbiate ir vertinate vaikystės žavesį, net jei pasaulis pasikeitė ir tapo sudėtingesnis.Aplankyk MyGift.lt ir atrask savo vaikystės džiaugsmą su mūsų pasiūlymais, kurie privers tave prisiminti, ką reiškia būti tikru vaiku, net jei esi suaugęs. Tai ne tik dovanos, tai yra nuostabios ir neįkainojamos akimirkos, kurias galėsi dalintis su savo artimaisiais amžiams.


Lenkija: Prezent na Dzień Dziecka
Vokietija: Geschenke zum Kindertag
Čekijos Respublika: Dárky ke dni dětí
Slovakija: Darček Ku Dňu Detí
Vengrija: Ajándék Gyermeknapra

4.99 4.99 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99 4.99 5 4.99 5 5 4.99 5 4.99 5 5 5 5