Dovana krikštui

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Krikštynų dovana - už ką vaikas Jums padėkos, kai bus vyresnis?

Krikštas yra vienas svarbiausių įvykių mergaičių ir berniukų gyvenime. Dauguma vaikų greičiausiai to neprisimena, nes sakramentas dažniausiai yra teikiamas dar kūdikystėje. Todėl tėvams, krikštatėviams, tetoms, dėdėms, seneliams ir kartais vyresniems broliams ir seserims ši diena būna labai jaudinanti. Visi stengiasi, kad ši diena būtų įamžinta gražiose nuotraukose ir vaizdo įrašuose, o vaikas gautų atminimo dovaną, kuri išliktų ilgus metus. Galbūt esate pakviesti į krikštynas ir galvojate apie dovaną mergaitei ir berniukui? Turime Jums keletą vertingų patarimų!

Ko turite nepamiršti ieškodami krikštynų dovanos?

Krikštynos - tai šventė, į kurią kviečiami tik artimiausi. Jei jau esate vienas iš tų laimingųjų, tikriausiai esate labai artimas vaikui ir gerai pažįstate jo tėvus bei likusią šeimą. Pravartu iš anksto susitarti su kitais svečiais, kokias krikštynų dovanas ir dovanėles jie planuoja įteikti mažyliui. Taip pat nepamirškite, kad kūdikis greitai auga, todėl norėdami išrinkti ką nors, kas būtų gera investicija ateičiai, neapsiribokite vien tuo, ar kūdikis ta dovana galės džiaugtis tuo momentu. Jei vaikas dar yra labai mažas, jis vis tiek dar nesugebės niekam padėkoti, nes dar nesuvokia, kad įvyko kažkas ypatingo. Pagalvokite, ar ieškote šiuolaikiškos krikštynų dovanos mergaitei ar berniukui, ko nors, ką mažylis įvertins po daugelio metų, o gal tiesiog norite laikinai paremti ir sumažinti tėvų naštą? Nusprendę, kas Jums atrodo svarbiausia, taip palengvinsite sau užduotį.

Sentimentalios atminimo dovanos, apie kurias verta pagalvoti

Gal esate paprašyti pafotografuoti krikštynų ceremonijos metu? O gal vistiek planuojate pasiimti su savim fotoaparatą? Pasinaudokite šiuo faktu ir padovanokite gražią dovaną, kuri išliks ilgus metus - gražų nuotraukų rėmelį arba nuotraukų albumą. Tokią krikštynų dovaną vaikas ateityje prisimins, kad ir norėdamas pamatyti, kaip jis atrodė būdamas kūdikiu ir kaip prieš daugelį metų atrodė jo tėvai ir krikštatėviai. Ar Jums svarbus vaiko saugumas, sveikata ir dvasinis tobulėjimas? Krikštynų progra berniukui ar mergaitei rinkitės modernų sidabrinį graviruotą paveikslėlį su Angelo Sargo, Šventosios Šeimos, Mergelės Marijos ar šventojo Jono Pauliaus II atvaizdu arba auksinį medalioną su grandinėle. Sunku pasakyti, kokia dovana labiau tiktų šiai progai. Tinkama dovana mergaitei būtų papuošalų dėžutė su jos gimimo data. Tokia dovana jai pravers po kelerių metų. Sveikinimo atvirukas taip pat gali būti sentimentali dovana ir puikus krikštynų atminimo suvenyras berniukui. Jei vaiko tėvai jį tinkamai išsaugos, jis išliks dar labai ilgai.

Praktiškos dovanos, kurios palengvins vaiko tėvams tenkančią finansinę naštą

Ar esate vienas iš tų asmenų, kurie pripažįsta tik praktiškas dovanas? Kūdikio gimimas neretai reiškia ir nemažas išlaidas, todėl tėvai tikriausiai apsidžiaugtų gavę drabužėlių, pavyzdžiui, kepuraitę ar kūdikio glaustinuką. Antklodė, rankšluostukas ir šliaužtinukas taip pat praverstų berniuko ir mergaitės krikštynoms. Jei norite, kad kūdikis turėtų prie ko prisiglausti, padovanokite jam pliušinį meškiuką. Muzikinė dėžutė padės tėvams užmigdyti kūdikį. Žinoma, taip pat galite rinktis žaislus, jei kūdikis jau pakankamai didelis, kad galėtų su jais žaisti, pavyzdžiui, medinę mašinų stovėjimo aikštelę su liftu ir automobiliais - berniukui arba modernų lėlių vežimėlį - mergaitei. Galbūt po daugelio metų vaikas per šeimos susitikimą paminės, kad tai vienas mėgstamiausių jo vaikystės žaislų, kurį jis prisimena, ir bus dėkingas už šią krikštynų dovaną! Nesvarbu, ar pasirinksite ką nors gana brangaus ir įmantraus, ar apsistosite ties labai praktiška dovana, pavyzdžiui, kūdikio šliaužtinuku, o apgalvotas graviravimas ar išsiuvinėjimas tikrai padarys dovaną ypatingą.

Dovana Krikštynų Proga

Krikštynos yra ypatingas momentas, kai šeima ir artimieji susirenka kartu, norėdami pasveikinti kūdikį. Tai ne tik proga švęsti ir dalintis džiaugsmu, bet ir įteikti ypatingas dovanas, kurios išreikštų meilę ir geriausius linkėjimus mažajai atžalai. MyGift.lt yra tinkamas pasirinkimas, jei ieškote unikalių ir asmeniškų dovanų krikštynoms! Ar jūsų tikslas yra rasti dovaną, kuri būtų ne tik graži, bet ir turėtų prasmę? Pasirinkite personalizuotą krikštynų albumą, kuriame gali būti saugomos pačios gražiausios šios ypatingos dienos akimirkos. Nuotraukos iš krikštynų išliks amžinai ir visad primins apie tai, kiek džiaugsmo ši diena atnešė. Arba galbūt norėtumėte padovanoti ką nors ypatingo ir prasmingo – pasirinkite personalizuotą krikštynų dovanų rinkinį. Tai gali būti personalizuotas krikšto žvakių rinkinys, ant kurio ne tik bus įrašytas vaiko vardas ir krikšto data, bet ir pasirinktas ypatingas dizainas, atspindintis šventinė nuotaiką. O jei norėtumėte padovanoti ką nors išties ypatingo ir ilgaamžiško, galite pasirinkti personalizuotą krikštynų medinį lankstinuką, kuriame bus saugomos svarbios šios dienos detalės – nuotrauka, krikšto data, vietos pavadinimas ir daug daugiau. MyGift.lt pasiūlo daugybę unikalių ir asmeniškų dovanų, kurios puikiai tiks krikštynų proga. Tai yra daug daugiau nei paprasta dovana – tai yra būdas išreikšti savo meilę, geriausius linkėjimus ir pasirūpinti tuo, kad šis ypatingas momentas būtų įamžintas ir šiltai prisimintas ateityje. Pasirinkite MyGift.lt ir raskite tobulą dovaną krikštynų proga, kuri atspindi jūsų jausmus ir džiaugsmą šią ypatingą dieną!

Personalizuota Dovana Krikštynų Proga

Įspūdingiausios ir itin stilingos yra personalizuotos dovanos krikštynoms! Kas tai? O gi tai mūsų išskirtinis MyGift.lt pasiūlymas. Krikštynos yra ypatinga šventė, todėl turėtų būti ir ypatingos dovanos! Jei norite rasti kažką iš tiesų nepaprasto, tai laikas užsukti į MyGift.lt parduotuvę. O ką gi mūsų parduotuvė siūlo? Sakykime trumpai, neįprastas ir originalias dovanas. Krikštynų proga siūlome įsigyti įspūdingą personalizuotą fotoknygą. Jūsų vaikas nuotraukose atrodys kaip tikra superžvaigždė! O ar iš tiesų galvojate, kad nuotraukos turi būti tiesiog ant popieriaus? Ne, ne, mūsų personalizuoti krikštynų rėmeliai tikrai pradeda kalbėti. Kiekvienas rėmelis - tai nedidelis šedevras, kuriame glūdi visa tai, ko reikia, kad nuotraukos krikštynų proga atrodytų dar spalvingiau. Galbūt jaučiatės tikriais detektyvais, ieškantys unikalių krikštynų dovanų? Tuomet leiskite, kad pasakyčiau jums paslaptį: personalizuoti krikštynų medaliai sugraviruotu vardu ir datomis! Tai ne tik dovanos - tai krikštynų atminčių dalis. Bet jei jaučiate, kad nuotraukos ir įrašai ne jūsų rūpesčiai, tada išmėginkite mūsų personalizuotus krikštynų šaukštus - tikras šedevras virtuvėje! Taigi, viskas, ką reikia padaryti, tai apsilankyti MyGift.lt, pasirinkti savo pageidaujamą personalizuotą dovaną ir nuoširdžiai stebėtis, kaip jūsų dovana taps visiškai neįtikėtinu pasisekimu krikštynų šventėje. Užmirškite apie nuobodžias dovanas, kurios tiesiog dingsta į prisiminimus. Mes siūlome dovanas, kurios užkoduotos širdyje - ir tik mūsų parduotuvėje MyGift.lt!

Dovana Krikšto Proga

Nenustebk, bet žinai ką? MyGift.lt yra kaip tavo patikimas draugas, kuris visada turi būtent tą dovaną, kurią nori padovanoti krikšto proga! Ar įsivaizduoji tokį stebuklą? Tai kaip pergalė išlaisvinus didžiulį raibulį į laisvę - tik čia raibulys yra idėjos, o laisvė yra tavo galimybė rinktis.Na, o kalbant apie idėjas, tai MyGift.lt tikrai nesuvaro - pas mus nėra vietos nuoboduliams! Tad jei nori, kad dovanos krikšto proga prisidėtų prie šventės atmosferos, čia gali pasiklausyti pačių pribloškiančių idėjų. Taigi, tavo draugas jaučiasi kaip smagiausiame kubile ir laukia pasirinkimo!O ką gi mes turime? O jei aš tau pasakytų - viską! Jeigu esi krikščionis, pasiūlysim tikras stilingas krikšto žvakutes. Ir ne tik paprastas - pas mus žvakutės gali būti net personalizuojamos. Tuomet tavo dovanos krikšto proga bus ne tik šviesa, bet ir tiesiog iššūkis bet kuriai paprastai žvakutei!Bet krikštas - tai ne tik tikėjimo ženklas, tai ir tikras smagaus laiko pradžia! Tad jei žinai būtent tokius žmones, kurie žino, kaip gerai praleisti laiką, tuomet pas mus yra ko gero labiausiai tavo draugas. Tarkime, kad tavo draugas yra tikras kavos meistras - ką sakai apie personalizuotą kavos puodelį? Tuomet kasdien gėrimas taps dar skanesnis!O gal tau draugas tikrai myli savo keturkojus kumštį? Tada mūsų pasiūlymas - tai personalizuotas šuns antkaklis. Tikėk arba ne, bet net ir šunys žino, kad personalizuoti aksesuarai yra stilingi! Todėl nekuklink į aklavietę ir pasitikrink mūsų MyGift.lt pasiūlymą. Užmirškite nuobodžias ir paprastas dovanas! Tavo draugas, gavęs dovaną krikšto proga iš MyGift.lt, jausis kaip pasaulio didžiausias herojus. Ir jei kas nors klaus, kodėl jis taip švyti, tiesiog pasakyk - tai mano MyGift.lt dovanėlė. Ir visiems bus aišku, kad tai - ne tik dovanos krikšto proga, bet ir tikras triumfas!


Lenkija: Prezent na Chrzciny
Vokietija: Geschenke zur Taufe
Čekijos Respublika: Dárek ke křtinám
Slovakija: Darček Ku Krstu
Vengrija: Ajándék Keresztelőre

5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.94 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5