Dovana tėvams

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

SUBKATEGORIJOS

Dovana tėvams - padovanokite ką nors gražaus!

Sakoma, kad tėvas yra pirmoji dukters meilė, o motina - pirmoji sūnaus meilė. O pirmosios meilės niekada neužmirši! Mūsų tėvai yra su mumis nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų, rūpindamiesi mumis, teikdami mums šilumą, globą ir meilę. Jie yra tie, kurie bučiuodavo mūsų nusibrozdintus kelius, niūniuodavo mums lopšines, užmigdydavo mus ir nušluostydavo mūsų ašaras, kai mums būdavo blogai. Tėvai yra mylimiausi ir mums artimiausi visoje Žemėje! Todėl nenuostabu, kad jei artėja jų šventė ar kita ypatinga proga, gali būti nelengva rasti jiems tobulą dovaną. Juk tokie ypatingi žmonės nusipelno ypatingos dovanos! Neturite idėjos dovanai tėvams, kuri tikrai juos pradžiugintų? Tuomet pasikliaukite mumis! Mūsų svetainėje rasite daugybę originalių ir gražių dovanų tėvams, kurias jie prisimins ilgus metus!

Dovana tėvams - išskirtinės idėjos

Bendras dovanos įteikimas tėvams yra gana sudėtingas iššūkis. Juk ne viskas, kas patiktų Jūsų mamai, patiks ir Jūsų tėčiui, ir atvirkščiai. Tačiau yra išradingų ir universalių sprendimų, kurie pradžiugins ir mamą, ir tėtį. Vienas iš jų būtų dekoratyvinių, minkštų pagalvėlių rinkinys su personalizuota spauda. Būti tėvais yra nepaprastai varginantis malonumas, todėl kartais verta papildomai atsikvėpti. O niekas taip nepailsins Jūsų tėvų kaip ramus miegas ant geriausios pasaulyje mamos ir geriausio tėčio pagalvės! Įdomi dovanos idėja taip pat būtų rinkinys su grafinu ir vyno taurėmis. Taip Jūsų tėvai galės praleisti romantišką vakarą kartu su vyno taure ir mėgautis kiekviena akimirka! Be to, grafinai ir taurės turi unikalų graviravimą, todėl Jūsų dovana bus vienintelė ir nepakartojama. Toms mamoms ir tėčiams, kurie nemėgsta alkoholio, turime įdomią alternatyvą. Poroms skirti Duo puodeliai - puiki dovanos idėja, mėgstantiems kartu išgerti rytinės kavos ar vakarinės arbatos. Joks gėrimas taip skaniai nesigers kaip geriant iš originalių personalizuotų puodelių. Jei sutinkate su mumis, jog praktiška dovana bus tikras šūvis į dešimtuką, tėvams taip pat galite rinktis ką nors iš virtuvės reikmenų. O šių reikmenų mūsų asortimente rasite daugybę! Puiki idėja būtų prijuosčių rinkinys poroms, graviruota lėkštė ar sūrio lenta su smagia vedybine simbolika.

Jausminga dovana - parodykite tėvams savo jausmus!

Gera dovana ne visada turi būti praktiška. Taip pat galite rinktis jaudinančią, sentimentalią dovaną, kuri parodytų, kokie svarbūs Jums yra Jūsų tėvai ir kaip stipriai juos mylite. Būtent tokia būtų iš jūsų žodžių sukurta įrėminta spauda arba geriausių tėvų sertifikatas. Jei sutinkate su mumis, kad tokia unikali sienos dekoracija yra itin išradinga ir jaudinanti dovana, taip pat galite rinktis bet kurį iš mūsų unikalių paveikslų ant drobės. Tiems, kurie pirmenybę teikia klasikinėms dovanoms, bet nori išlikti kūrybingi ir originalūs, turime unikalių, specialiai mamai ir tėčiui pagamintų personalizuotų belgiško šokolado saldainių. Gera idėja taip pat būtų - palinkėjimų stiklainis, su kuriuo padėkosite tėvams už visą jų rūpestį, globą ir meilę.

Dovana Krikšto Tėvams

Krikštas yra ypatingas įvykis, kuris žymi naujo gyvenimo pradžią ir pažadina džiaugsmą ne tik pačiam krikštijujamajam, bet ir visai šeimai bei artimiesiems. Tėvai, kurie pasirenka atlikti krikštą savo vaikui, yra kaip šviesos šaltinis ir geros valios gynėjai. Jų meilė ir rūpestis skleidžiasi aplink juos kaip šiluma ir šviesa. Dovanokite jiems ypatingas dovanas, atspindinčias jų ypatingą vaidmenį šioje svarbioje gyvenimo akimirkoje.MyGift.lt supranta, kad krikšto tėvai yra ypatingi žmonės, ir todėl pasiūlo išskirtines, asmeniškas dovanas, kurios padės išreikšti jūsų dėkingumą ir pripažinimą. Ar tai būtų personalizuota šeimos foto knyga, kurioje užfiksuoti gražiausi akimirkai, ar unikali rankų darbo šventės žvakidė, MyGift.lt turi daugybę galimybių, kaip padaryti šią akimirką dar ypatingesne.Krikšto tėvai turi ypatingą vaidmenį vaiko gyvenime, jie yra kaip pavyzdys ir gidai. Jų meilė ir palaikymas yra kaip tvirta rodyklė, vedanti mažąjį krikštijuosįjį per gyvenimo kelionę. Dovanokite jiems dovanas, kurios atspindi šią ypatingą sąsają ir padės išlaikyti šią ypatingą akimirką amžinai.Ar jau turite idėją, kaip padaryti dovaną krikšto tėvams išskirtine? MyGift.lt pasiūlo galimybę pasirinkti iš daugybės unikalių ir personalizuotų produktų. Galbūt tai būtų rėmeliai su vaiko nuotrauka ir jo vardu, arba specialus suvenyras, kuriame užfiksuotas krikštas. Galimybių yra begalė, o MyGift.lt yra čia, kad padėtų jums rasti tobulą dovaną.Dovanokite krikšto tėvams kažką ypatingo, kaip jie yra ypatingi jūsų šeimai. Pasirinkite MyGift.lt ir leiskite mums padėti išreikšti jūsų dėkingumą ir meilę per unikalią dovaną, kuri išliks amžinai kaip jų vaidmuo vaiko gyvenime.

Dovana Tėvams

Tėvai yra mūsų gyvenimo šaltinis, meilės ir rūpesčio stebuklai. Jie yra mūsų pirmosios pamokos, mūsų vadovai ir pavyzdžiai. Kiekviena akimirka, kurią praleidžiame su tėvais, tampa ypatinga ir neįkainojama. MyGift.lt supranta šios ypatingos ryšio svarbą ir siūlo jums išreikšti savo dėkingumą ir meilę per unikalias ir personalizuotas dovanas.Jei ieškote dovanos, kuri išsiskirtų savo unikalumu ir šiluma, pasitikrinkite MyGift.lt pasiūlymus. Mes siūlome daugybę personalizuotų produktų, kurie leis jums parodyti savo tėvams, kokie jie yra ypatingi jūsų akimis. Galbūt tai būtų rėmeliai su šeimos nuotraukomis ir jūsų širdies žodžiais, arba specialus amuletas, simbolizuojantis jūsų dėkingumą ir saugumą. Kiekvienas produktas gali būti pritaikytas jūsų poreikiams ir jūsų širdies žinutėms.Tėvai verti viso pasaulio. Jų nesebiška meilė ir pastangos yra nepakeičiamos. Leiskite MyGift.lt padėti jums atrasti tobulą dovaną, kuri išreiškia jūsų meilę, pagarbą ir dėkingumą. Mes suprantame, kad ši dovanos akimirka yra labai svarbi, todėl stengiamės pasiūlyti jums tik aukščiausios kokybės produktus, kurie atspindi jūsų jausmus ir šiltai apgaubia tėvus švelnia šviesa.Nepamirškite išreikšti savo dėkingumo tėvams už visus tuos metus, kuriuos jie jums skyrė. Rinkitės MyGift.lt ir leiskite mums padėti jums rasti tobulą, unikalią ir emocionalią dovaną, kuri išliks amžinai kaip jūsų meilė tėvams.

Personalizuota Dovana Krikšto Tėvams

Jūsų vaiko krikštas yra ypatingas ir šventas įvykis, kuris žymiai paveikia ne tik jūsų šeimą, bet ir jūsų gyvenimą. Krikšto tėvai yra tie, kurie sutinka priimti ypatingą pareigą šviesioje jūsų vaiko gyvenimo dalyje. Jų vaidmuo yra neįkainojamas, ir norite išreikšti jiems savo didžiulį dėkingumą per ypatingas ir unikalias dovanas.MyGift.lt suvokia šios ypatingos šventės svarbą ir siūlo jums pasirinkimą iš įvairių personalizuotų produktų, kurie atspindi jūsų dėkingumą ir šilumą krikšto tėvams. Galbūt tai būtų elegantiškas graviruotas apyrankis arba apiežos su šventojo vardo inicialais, ar netgi specialiai sukurtas rėmelis su krikšto akto kopija. Kiekviena dovana gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius ir jūsų jausmus.Mes suprantame, kad krikšto tėvai yra ypatingi žmonės jūsų gyvenime. Jų parama, meilė ir pavyzdys yra nepakeičiami. Todėl pasirinkdami MyGift.lt, jūs pasirenkate puikią galimybę išreikšti savo dėkingumą ir šiltus jausmus per unikalų ir asmenišką dovaną. Mes pasistengsime padėti jums rasti tobulą dovaną, kurią jūsų krikšto tėvai vertins visą gyvenimą.Išreikškite savo dėkingumą krikšto tėvams su MyGift.lt personalizuotomis dovanomis, kurios liks kaip nuolatinis simbolis jūsų pagarbos ir meilės jausmams. Leiskite jūsų šviesiųjų akimirkų su jais išlikti visam laikui per ypatingą ir unikalią dovaną, kuri šildo širdis ir skleidžia šilumą.

Personalizuota Dovana Tėvams

Tėvystė yra vienas iš svarbiausių gyvenimo vaidmenų, kupinas iššūkių, meilės ir aukų. Tėvai - tai tie, kurie neša atsakomybę už savo vaikų ateitį, ugdymą ir laimę. Jų meilė ir palaikymas yra nepakeičiami, o jų pastangos nuolat formuoja naujus gyvenimo kelius. Norint išreikšti didžiulį dėkingumą ir pagarą tėvams, yra vienas iš labiausiai sveikintinų žingsnių.MyGift.lt supranta, kad tėvų meilė ir rūpinimasis yra nepakartojamos. Todėl mes norime jums padėti išreikšti savo šiltus jausmus per unikalų ir asmenišką būdą. Mūsų asortimente rasite įvairių personalizuotų produktų, kurie yra tinkami dovana tėvams. Galbūt tai būtų specialiai pasirinkta rėmėlių kolekcija, kurioje galėsite dedikuoti nuostabius vaizdus iš jūsų bendros praeities. O galbūt tai būtų elegantiškas rašiklis ar laikrodis, kuriame įrėminti jūsų pasirinkti žodžiai ar data, primenantys apie jūsų meilę.Tėvystė yra kelias, kuriame žingsniuojate kartu su savo vaikais, džiaugdamiesi maloniais akimirkomis ir įveikdami iššūkius. Jūsų tėvai pelna ypatingą pagarbą už visą tai, ką jie yra padarę jūsų labui. MyGift.lt kviečia pasinaudoti unikaliu momentu ir išreikšti savo dėkingumą per personalizuotą dovaną, kuri taps simboliu jūsų meilės ir padėkos.Leiskite MyGift.lt padėti jums pasirinkti tobulą dovaną tėvams, kurią jie vertins visą gyvenimą. Mes esame čia, kad padėtume jums rasti unikalų būdą išreikšti savo šiltus jausmus ir pagarą tiems, kurie jums yra artimiausi. Pasirinkdami mūsų personalizuotas dovanas, jūs galite įamžinti ypatingus gyvenimo momentus ir padaryti juos neprilygstamus.

Dovanų Idėjos Tėvams

Tėvai yra kaip žiburiai mūsų gyvenime, kurie nuolat šviečia mums kelią, suteikia meilę ir palaikymą bei moko gyvenimo išminties. Kai norime jiems išreikšti savo dėkingumą ir brangumą, tai gera dovana tampa ne tik dovanomis, bet ir širdies šiluma. MyGift.lt supranta šio ypatingo ryšio svarbą ir siūlo išskirtines dovanojimo idėjas, kurios padės jums išreikšti jūsų tėvams, kaip jie yra ypatingi ir nepakeičiami.Mūsų asortimente rasite plačią pasirinkimą personalizuotų produktų, kurie puikiai tinka kaip dovanos tėvams. Galbūt tai būtų elegantiškas fotoraščių albumas, kur galėsite įamžinti visus ypatingus šeimos akimirkas. Arba galbūt tai būtų įvairių stilių rėmeliai, kurie puikiai tiks atvaizduoti jūsų nuotraukas ir prisidės prie jūsų namų šilumos.Taip pat MyGift.lt siūlo personalizuotus rašiklius, kurie gali būti įgraviruoti su jūsų pasirinktais žodžiais arba prasmingu citatu, pademonstruojančiu jūsų meilę ir pagarą tėvams. O jei jūsų tėvai mėgsta stilingus aksesuarus, mūsų asortimente rasite įvairių laikrodžių, kurie gali būti papuošti jūsų pasirinktais simboliais ar žodžiais.Svarbiausia, kad visi mūsų produktai yra sukurti su meile ir rūpestingumu, norint padėti jums išreikšti savo jausmus. Jūsų tėvai yra ypatingi ir nepamirštami, todėl dovana jiems taip pat turėtų būti ypatinga. Leiskite MyGift.lt padėti jums atrasti tobulą dovaną, kuri taps simboliu jūsų meilės ir padėkos bei atskleis visą jūsų širdies turinį.


Lenkija: Prezent Dla Rodziców
Vokietija: Geschenke für Eltern
Čekijos Respublika: Dárek pro rodiče
Slovakija: Darček pre rodičov
Vengrija: Ajándék Szülőknek

5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 4.99 5 4.99 4.99 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5