Dovana moters diena

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Moters diena - ką nupirkti vietoj tulpės?

Moters diena - kasmetinė šventė, švenčiama Lietuvoje, taip pat daugelyje kitų pasaulio šalių: Albanijoje, Alžyre, Armėnijoje, Azerbaidžane, Baltarusijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Brazilijoje, Bulgarijoje, Burkina Fase, Kamerūne, Kinijoje, Kuboje, Laose, Kazachstane, Kirgizijoje, Makedonijoje, Moldovoje, Mongolijoje, Juodkalnijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Serbijoje, Tadžikistane, Ukrainoje, Uzbekistane, Vietname, Italijoje ir Zambijoje.

Moters diena - sužinokite šios šventės istoriją!

Lietuvoje Tarptautinė moters diena pirmą kartą švęsta 1914. Lietuvoje, kaip ir daugelyje posovietinių šalių, daugeliui žmonių Kovo 8-oji ir Moters diena vis dar asocijuojasi su komunizmu, nes būtent komunizmo laikotarpiu ši šventė mūsų šalyje buvo plačiai propaguojama ir netgi tapo privaloma. Dėl to vyresnės kartos žmonės ir šiandien ją laiko propaganda ir dirbtiniu komunistų partijos produktu. Šios šventės skiriamieji akcentai buvo mokyklose ir darbovietėse moterims dalijamos pėdkelnės ir gvazdikai arba tulpės. Moterims taip pat buvo dovanojama kava, arbata, muilas ar rankšluostis, kurie tuo metu buvo deficitinės prekės. Įdomu tai, kad su Kovo 8-ąja susijusios šventės turi kur kas sudėtingesnę istoriją, nei daugelis iš mūsų įsivaizduoja. Jų ištakos siekia antikos laikus, tiksliau, romėnų Matronalijas. Jos būdavo švenčiamos kovo pradžioje. Tuo metu vyrai dovanodavo savo žmonoms dovanas ir pildė jų norus. Kovo 8-oji oficialiai paskelbta Tarptautine moters diena 1910 m. Kopenhagoje vykusiame Antrajame tarptautiniame socialistų moterų kongrese. Ši data pasirinkta neatsitiktinai, nes būtent šią dieną 1908 m. 129 streikuojančios moterys, kovojusios už socialinę ir ekonominę lygybę, žuvo per gaisrą fabrike.

Kovo 8 d. - kokias gėles pirkti?

Nepaisant blogų asociacijų ir kontroversijų, susijusių su Kovo 8-osios švente, Moters diena Lietuvoje švenčiama ir šiandien. Vyrai dovanoja gėlių savo žmonoms, sužadėtinėms, draugėms, darbo ir mokyklos kolegėms, motinoms, močiutėms ir visoms svarbioms moterims jų gyvenime kaip prisiminimo, gerumo, pagarbos, dėkingumo, taip pat draugystės ir meilės išraiška. Gėlių dovanojimo tradicija išliko iki šių dienų, nors vyrai nebeapsiriboja vien tulpėmis ir gvazdikais. Moterims dovanojamos įvairios puokštės ir vazoninės gėlės. Verta žinoti, kad: rožės - baltos simbolizuoja pagarbą, raudonos - meilę ir geismą, rožinės - draugystę ir šiltus jausmus; saulėgrąžos - simbolizuoja ištikimybę ir susižavėjimą; frezijos - užsimena apie flirtą, bet taip pat reiškia pagarbą, lelijos - reiškia rimtus pokyčius, nuoširdumą ir jausmų nekaltumą, našlaitės - simbolizuoja ištikimybę, ilgesį ir slaptą aistrą; neužmirštuolės - simbolizuoja draugystės svarbą, orchidėjos - reiškia susižavėjimą ir žavėjimąsi; tulpės - reiškia susitikimo džiaugsmą; gvazdikai - simbolizuoja susižavėjimą ir dėkingumą.

Dovana Moters dienai - kas, jei ne gėlę?

Kovo 8 d. daugelis vyrų renkasi pirkti ne tik gėles. Be abejo, pasirinkimą turėtų lemti santykių tipas ir intymumo laipsnis. Pavyzdžiui, galite nupirkti darbo kolegei atviruką su linkėjimais, graviruotą puodelį ar užrašų knygelę. Mamą ar močiutę nudžiugins papuošalai, knyga, arbatos rinkinys su puodeliu, įdomus stiklinis padėklas ar siuvinėtas pledas. Savo mylimajai galite padovanoti bilietą į Spa centrą, pusryčių padėklą, įdomią dekoratyvinę pagalvėlę arba paveikslą ant drobės. Jei norite, kad šią dieną ji ilgai prisimintų, nusiveskite ją į teatrą, kiną, kartingus, šaudyklą, romantišką išvyką ar pakvieskite vakarienės. Žinoma, rinkdami dovaną turite prisiminti, kad ne kiekviena dovana patiks Jūsų pasirinktai moteriai. Pasistenkite viską iš anksto apgalvoti, atsižvelgdami į jos skonį ir charakterį.

Dovana Moters Dienos Proga

Pasiryžę švęsti ypatingąją dieną – Moters Dieną, ieškokite puikių dovanų, kurios padarys ją šypsenčia ir privers ją jaustis ypatinga. MyGift.lt turi daugybę personalizuotų produktų, kurie puikiai tinka šiai progai! Pajuskite kūrybiškumą ir pasirinkite dovaną, kuri leis jai jaustis ypatingai ir vertinamai.Ar ji mėgsta gerti kavą ar arbatą? Suteikite jai asmeninį prisilietimą prie šios kasdienės rutinos – personalizuota kavos puodelė arba arbatinukas su jos vardu ar ypatinga žinute taps jaukiu akcentu ir primins jai apie jus kiekvieną kartą, kai ji ims gerti mėgstamą gėrimą.Moters Diena yra puiki proga parodyti jai, kaip ją vertinate ir mylite. Pasirinkite nuostabų akcentą – personalizuota foto rėmelis su bendra nuotrauka arba ypatinga žinute tikrai privers ją šypsotis ir prisiminti šią ypatingą akimirką.Ar ji yra mėgstanti gaminti ir leisti laiką virtuvėje? Mūsų asortimente rasite įvairių personalizuotų virtuvės įrankių – nuo keptuvės iki lėkštės. Tai ne tik praktiškos dovanos, bet ir liudijimas, kad vertinate jos įgūdžius ir aistringumą gaminti skanius patiekalus.Ar ji rūpinasi savo grožiu ir išvaizda? Tada pasirinkite personalizuotą kosmetinę ar stilingą rankinę su jos vardu ar specialia žinute. Tai puiki proga jai pasidžiaugti naujomis priemonėmis ar aksesuarais ir jaustis ypatingai gražiai.Moters Diena – tai ir puikus laikas pasistengti paliesti jos širdį. Mūsų personalizuoti žiedai ar auskarai su ypatingu pranešimu tikrai padarys įspūdį ir taps ypatingu akcentu jos išvaizdoje.Neleiskite šiai ypatingai dienai praeiti pro šoną – pasitelkite savo kūrybiškumą ir raskite tobulą dovaną, kuri privers ją džiaugsmingai šypsotis ir prisiminti jus kiekvieną kartą, kai ji žvelgs į savo ypatingąją dovaną. MyGift.lt pasiūlymai tikrai padės jums tai pasiekti!

Moters Dienos Dovana

Moters Diena – tai toks ypatingas laikas, kai galite pasakyti Ačiū! ypatingai moteriai jūsų gyvenime. MyGift.lt puikiai supranta, kiek svarbi ši diena, todėl siūlo gausybę personalizuotų dovanų, kurios tikrai privers ją šypsotis ir jaustis ypatingai.Pamirškite standartines dovanas ir leiskite pasirodyti savo kūrybiškumui. Ką gi, jei jai patinka gerti kavą ar arbatą? Kodėl gi nepradėti dienos nuo jaukios personalizuotos kavos puodelio ar arbatinuko? Su jos vardu ar ypatinga žinute tai tikrai taps ypatinga ritualo dalimi.Ar ji mėgsta saugoti prisiminimus? Tada rinkitės personalizuotą foto rėmelį su bendra nuotrauka, kuri tikrai taps ypatinga akimirkų liudininkė. Ir kai ji jį pamatys, net neabejojame, kad iškart atsiras šiltas šypsenos kampelis.Moters Diena yra puiki proga parodyti, kiek ją vertinate ir kokia ji yra ypatinga. Mūsų personalizuotos dovanos tikrai atspindi šią mintį. Asmeninė kosmetinė, rankinė ar aksesuaras su jos vardu tikrai privers ją jaustis ypatinga ir dėkinga.Bet tai tik pradžia. Jei ji mėgsta gaminimą, kodėl gi net nepasiūlyti jai personalizuotos keptuvės ar lėkštės su ypatingu pranešimu? O jei ji rūpinasi savo išvaizda, asortimente yra daugybė personalizuotų grožio priemonių, kurios tikrai taps jos mėgstamomis.Moters Diena – tai ir puikus laikas pasakyti jai, kiek ji yra ypatinga. Pasirinkite personalizuotą žiedą ar auskarą su ypatinga žinute ir palikite jai šiltą prisiminimą, kurį ji galės nešioti su savimi.MyGift.lt yra vieta, kur galite rasti ne tik dovanas, bet ir emocijas. Tai vieta, kur jūsų kūrybiškumas gali išsiskleisti ir sukurti ypatingas dovanas, kurios pasakoja apie jūsų jausmus. Todėl, pasitelkite savo vaizduotę, pasirinkite iš personalizuotų dovanų ir šią Metų Moters Dieną padarykite ypatingąją.


Lenkija: Prezent na Dzień Kobiet
Vokietija: Geschenke zum Frauentag
Čekijos Respublika: Dárek ke Dni žen
Slovakija: Darček Ku Dňu Žien
Vengrija: Ajándék Nők Napjára

5 5 5 5 5 5 5 4.99 4.99 5 4.99 5 5 5 4.98 5 5 5 4.99 4.99 5 4.99 5 5 5