FAQ


Užsakymai

Ar galiu pateikti užsakymą per FB, telefonu, el. paštu?

Tik tiesiogiai mūsų svetainėje pateikti užsakymai patenka į galaktikos užsakymų duomenų bazę, iš kurios mūsų komanda gauna visą reikiamą informaciją apie Jūsų svajonių projektus. Visi kiti komunikacijos būdai skirti tik profesionaliai pagalbai suteikti, kurią stengiamės suteikti kaip įmanoma greičiau.

Ar galiu vienu metu užsakyti daugiau nei vieną dovaną?

Taip, įtraukite pasirinktą produktą į krepšelį ir grįžę į pagrindinį puslapį įtraukite daugiau produktų.

Ar galiu išsiųsti dovanas iš krepšelio skirtingais adresais?

Kiekvienam užsakymui galite pasirinkti tik vieną pristatymo adresą. Jei norite, kad dovanos būtų siunčiamos skirtingiems gavėjams, turite pateikti atskirus užsakymus.

Ar galima įsigyti Jūsų produktų stacionarioje parduotuvėje?

Stacionarių pardavimo vietų neturime, tačiau galite pateikti užsakymą mūsų svetainėje ir pasirinkti asmeninį atsiėmimą Varšuvoje.

Kodėl prekė, kurią norėjau įsigyti, dingo iš mano pirkinių krepšelio?

Šis produktas greičiausiai jau išparduotas. Susisiekite su mumis el. paštu, kad sužinotumėte, ar yra galimybė vėl jį įsigyti.

Ar norėdamas pateikti užsakymą turiu turėti paskyrą parduotuvėje?

Galite pateikti užsakymą nesusikūrę paskyros.

Skaitmeniniai produktai

Kas yra skaitmeniniai produktai?

Skaitmeniniai produktai - tai produktai, kuriuos iš mūsų gaunate į savo el. pašto adresą tik skaitmeninio formatu (pvz., skaitmeninio atvaizdo failo formatas jpg ).
Tokių produktų privalumas yra maža kaina ir greitas pristatymas - užsakytas produktas bus pristatytas praėjus 8 valandoms nuo užsakymo pateikimo!
Skaitmeninių produktų negausite paštu ar kurjeriu.

Kokia yra skaitmeninių produktų kaina?

Skaitmeniniai produktai yra gerokai pigesni nei neskaitmeniniai.
Skaitmeninių produktų, kuriuos siunčiame, raiška visada yra labai aukšta - vaizdinių failų atveju tai yra kelių ar keliasdešimties megapikselių raiška.
Skaitmeninius produktus galima spausdinti dideliais formatais.

Stilingas portretas

Iš kokios kokybės nuotraukos galime sukurti paveikslą?

Dauguma mūsų siūlomų dizainų yra pritaikyti paveikslą sukurti iš beveik bet kokios kokybės nuotraukos. Atsiųskite mums nuotrauką, nufotografuotą bet kokiu fotoaparatu, telefonu arba rastą socialiniame tinkle, ir mūsų grafikos dizaineriai pasistengs, kad Jūsų nuotrauka atrodytų profesionaliai.

Per kiek laiko gausiu savo nuotraukos grafinį dizainą?

Grafinis dizainas bus išsiųstas į Jūsų el. pašto dėžutę per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo.

Kaip mano paveikslas bus supakuotas jį transportuojant?

Mes siunčiame Jūsų spaudinį ant drobės apsaugota burbuline pakavimo plėvele, kuris yra įdėtas į kartoninę dėžutę, kad Jums išpakavus nebūtų nė menkiausio įbrėžimo.
Atspaudai ant fotografinio popieriaus yra suvyniojami į ritinį ir siunčiami tvirtoje kartoninėje tūtoje.
Jūsų siuntinys yra labai gerai apsaugotas gabenimo metu.

Kaip galiu sužinoti, kaip atrodys galutinė mano paveikslėlio versija?

Prieš spausdindami Jūsų užsakymą, el. paštu atsiųsime Jums grafinį paveikslo dizainą. Tik tuomet, jei jis atitiks Jūsų lūkesčius, toliau tęsime Jūsų užsakymo vykdymą.

Kelionės žemėlapis

Kiek kelionių galiu pažymėti žemėlapyje?

Bet koks kiekis.
Aplankytų ar planuojamų aplankyti vietų skaičius žemėlapyje neribojamas. Žemėlapis atrodys labai gerai tiek su nedaug pažymėtų, tiek ir su daugybe pažymėtų vietų.

Kokia yra galutinio spaudinio kokybė?

Labai aukštos kokybės.
Stengiamės, kad mūsų žemėlapiai būtų kuo aukštesnės kokybės, todėl tiek ant fotografinio popieriaus, tiek ant drobės atspaudai atliekami iš beveik 40 megapikselių vaizdo failų.
Žemėlapis puikiai atrodo su bet kokio dydžio spaudiniu.

Kiek kelionės nuotraukų galiu patalpinti žemėlapyje?

Tiesą sakant, nuotraukų skaičius yra individualus. Jei nenorite arba neturite kelionių nuotraukų, galite jų visai netalpinti. Jei turite daug kelionių nuotraukų, galite patalpinti net iki 20 ar daugiau nuotraukų.

Matau, kad siūlomas pasaulio žemėlapis, o ar yra Europos arba Lenkijos žemėlapių?

Taip! Galite rinktis iš mūsų plataus asortimento putplasčio žemėlapių arba nuostabių nutrinamų žemėlapių. Čia rasite Lietuvą, Europą arba JAV. Kurį žemėlapį pasirinksite, priklauso tik nuo Jūsų poreikių ir norimos spalvos. Taip pat galite pasirinkti personalizuotą pasaulio žemėlapį.

Fotomozaika

Iš kokios kokybės nuotraukos galima sukurti fotomozaiką?

Galime sukurti mozaiką iš beveik bet kokios kokybės nuotraukos. Atsiųskite mums nuotrauką, padarytą bet kokiu fotoaparatu, telefonu arba rastą socialiniame tinkle, o mūsų grafikos dizaineriai padarys viską, kad Jūsų nuotrauka atrodytų profesionaliai.

Kiek sudėtinių mozaikos nuotraukų reikia atsiųsti?

Jei pasirinksite mozaiką iš savo nuotraukų, mažiausias nuotraukų kiekis yra 50, didžiausias - 500. Nuotraukų kiekio rekomendacijos tinkamos tam tikram mazaikos dydžiui, pateikiamos produkto puslapyje pasirinkus tinkamą mozaikos variantą (dydį).

Ar atspausdinti sudedamieji mozaikos paveikslėliai yra raiškūs?

Taip, visi paveikslėliai puikiai atvaizduojami. Mozaikos yra atspausdintos ant labai aukštos kokybės fotografinio popieriaus arba drobės.

Iš kokio atstumo matysiu mozaiką kaip visumą, o ne kaip atskiras nuotraukas?

Tai priklauso nuo mozaikos dydžio. Tačiau daugeliu atvejų pagrindinė nuotrauka aiškiai matoma iš 1-2 metrų atstumo. Artėjant prie mozaikos, vis geriau matomos ją sudarančios nuotraukos.

Užsakymo įvykdymas

Kaip nustatomos mūsų produktų kainos?

Mūsų produktų kainos neatsiejamos nuo jų aukštos kokybės ir individualumo. Turite žinoti, kad norint sukurti tobulą personalizuotą produktą reikia įdėti labai daug darbo, naudoti profesionalią įrangą bei reikalinga profesionali kelių specialistų priežiūra. Taip būsite tikri, kad Jūsų įteikta dovana atspindės Jūsų artimųjų svajones, norus ir pomėgius, o ne bus tik padovanotu madingu dalykėliu.

Ar galiu pateikti grafinius pataisymus telefonu?

Bet kokius grafinio dizaino pakeitimus galite pateikti tik el.paštu. Mūsų šaunieji grafikos dizaineriai dirba nuotoliniu būdu, todėl tai yra greičiausias būdas su jais susisiekti.

Kiek laiko mano neapmokėtas užsakymas yra sistemoje?

Neapmokėtas užsakymas bus automatiškai anuliuotas po 7 dienų. Jei norite, kad mes įgyvendintume kitą projektą, tiesiog pateikite naują užsakymą.

Ar galiu užsisakyti graviravimą kitokia spalva?

Graviravimo spalva priklauso nuo medžiagos, ant kurios graviruojama lazeriu, todėl neturime galimybės graviruoti spalvotai.

Ar galiu išsiųsti nuotrauką MMS žinute?

Deja, negalima, nes mūsų telefono sistema nepalaiko MMS, todėl būtume labai dėkingi, jei atsiųstumėte mums kuo aukštesnės kokybės nuotrauką el. paštu. Atminkite, kad kuo geresnė nuotrauka, tuo įspūdingesnis galutinis rezultatas.

Ar galiu išsiųsti pataisymus SMS žinute?

Deja, nėra tokios galimybės, nes mūsų telefono sistema nepalaiko SMS žinučių. Visus pataisymus pateikite el. paštu, atsakydami į projekto el.laišką.

Ar galiu tikėtis nuolaidos užsakydamas kelias dovanas?

Taip, tokia galimybė yra. Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis adresu: kontakt@mygift.pl

Produktų pakavimas

Ar gabenamos dovanos yra saugios?

Produktai įpakuojami į burbulinę pakavimo plėvelę ir minkštą kartoninę pakuotę, visa tai tam, kad išpakavus produktą ant jo neliktų nė menkiausio įbrėžimo.

Nuosavas projektas

Kokia grafika geriausiai tiktų individualiam projektui?

- Graviruotiems produktams geriausiai tinka juodai balta grafika, išsaugota png arba vektorinio failo formatu. Atkreipkite dėmesį, kad mums bus sunku sukurti tobulą raštą, jei grafikoje bus gradientų.

- Spausdintoms dovanoms galite atsiųsti bet kokią grafiką, piešinį ar nuotrauką. Tik nepamirškite, kad nuotrauka turi būti ryški ir gerai apšviesta, visa to dėka, gausite puikų produktą!

Ar galiu atsiųsti nuotrauką?

Deja, neturime galimybės ant produkto išgraviruoti nuotraukos, todėl prašome atsiųsti juodai baltą piešinį-grafiką, išsaugotą png arba vektorinio failo formatu. Išimtis - dovanos su spaudiniu, ant kurių galime patalpinti nuotrauką.

Ar galiu pamatyti vizualizaciją prieš gaunant siuntinį?

Taip, paruoštą grafinį dizainą gausite per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Tik gavę Jūsų sutikimo patvirtinimą toliau tęsime užsakymo vykdymą.

Kodėl galutinis produktas skiriasi nuo mano sumanymo?

Kad galėtume kuo geriau suprasti Jūsų poreikius, prašytume Jus kuo išsamiau aprašyti pasirinktą projektą. Tikslus apibūdinimas leis mums sukurti Jūsų svajonių gaminį.

Įbrėžiami plakatai

Ar galiu pakabinti plakatą ant sienos?

Žinoma. Galite naudoti rinkinyje esančius smeigtukus arba pritvirtinti plakatą su lipnia juosta.

Ar galima ant žemėlapio užrašyti?

Taip, galite tai padaryti patys, naudodami žymeklį.

MOKĖJIMAI

Ar galiu keisti sąskaitos faktūros duomenis?

Kol Jūsų dovana nebus išsiųsta, galime atlikti bet kokius sąskaitos faktūros pakeitimus. Norėdami tai padaryti, susisiekite su mumis per pokalbį internetu, el. paštu arba telefonu.

Kokie galimi užsakymo apmokėjimo būdai?

Siūlome 4 galimus užsakymo apmokėjimo būdus:
- Greitas apmokėjimas internetu arba kredito kortele
- Banko pavedimu
- Apmokėjimas grynais pinigais (Papildomas mokestis)

Ar prie užsakymo bus pridėta sąskaita faktūra?

Jei pasirinksite siuntos pristatymo gavėjo adresu būdą, mokėjimo kvitą atsiųsime Jūsų el. pašto adresu.

Ką daryti, jei mokėjimas buvo apmokėtas du kartus?

Jei taip nutiktų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. Permoka bus grąžinta į sąskaitą, iš kurios gavome mokėjimą.

Siuntimas ir pristatymas

Kokia pristatymo trukmė ir kaina?

Galimi pristatymo būdai: - pristatymas per GLS kurjerį; Pristatymo kurjeriu kaina 3.99€. Pristatymo trukmė - 2 darbo dienos. - pristatymas per DHL kurjerį; Pristatymo kurjeriu kaina 3.99€. Pristatymo trukmė - 2 darbo dienos. - pristatymas per DPD kurjerį; Pristatymo kurjeriu kaina 3.99€. Pristatymo trukmė - 2 darbo dienos. - pristatymas per Lietuvos paštas tarnybą; Pristatymo kaina 3.99€. Pristatymo trukmė - 2 darbo dienos. - pristatymas į LP EXPRESS paštomatus; Pristatymo kurjeriu kaina 3.99€. Pristatymo trukmė - 2 darbo dienos. Nemokamas pristatymas nuo 50€.

Ar galiu atsiimti produktą asmeniškai?

Deja, neturime stacionarios parduotuvės. Produktus galima užsakyti tik per mūsų internetinę svetainę, pristatymas galimas tik per kurjerių bendroves.

Ar galiu užsisakyti siuntą į užsienį?

Taip, siuntas siunčiame į užsienį. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad, jei bus taikomas muito mokestis, jį privalo sumokėti siuntos gavėjas.

Ar galima užsakyti kurjerį tam tikram terminui?

Deja, neturime tokios galimybės. Kurjeriai siuntas pristato pagal iš anksto nustatytą grafiką. Laimei, dauguma iš jų praneša telefonu, kada galės pristatyti siuntinį jums patogiu laiku.

Ar mano užsakymas buvo išsiųstas?

Išsiuntus užsakymą, gausite nuorodą, su kuria galėsite sekti savo siuntą kurjerio svetainėje. Atkreipkite dėmesį, kad nuoroda gali būti neaktyvi iki vakaro.

Kas atsitinka su siunta, kai kurjeris neranda namie siuntos gavėjo?

GLS kurjeris antrą kartą bando pristatyti siuntą tikriausiai kitą darbo dieną. DHL kurjeris perduoda siuntinį į artimiausią atsiėmimo punktą, iš kurio jį galima atsiimti.

Ką turėčiau daryti, jei siuntos sekimo nuorodoje rodoma, kad siunta buvo pristatyta, tačiau siuntos negavau?

Labai atsiprašome, kad jūsų siunta nebuvo pristatyta. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. Gavę jūsų pranešimą, išsiaiškinsime šį klausimą su už pristatymą atsakinga kurjerių bendrove.

Užsakymo įvykdymas

Ar pateikus užsakymą gausiu patvirtinimą?

Pateikus užsakymą, jums bus išsiųstas automatinis patvirtinimo el. laiškas. Jei jo negavote, patikrinkite savo el.pašto SPAM aplanką, o prireikus susisiekite su mumis.

Ar galiu atšaukti užsakymą?

Užsakymą galima atšaukti bet kuriame užsakymo proceso etape. Norėdami tai padaryti, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. Jei užsakymas buvo išsiųstas, turėsite atsiųsti mums užpildytą sutarties nutraukimo formą.

Kaip nustatomos mūsų produktų kainos?

Mūsų gaminių kainos neatsiejamos nuo jų aukštos kokybės ir išskirtinumo. Turite žinoti, kad norint sukurti tobulą personalizuotą produktą reikia įdėti daug darbo, naudoti specializuotą įrangą ir užtikrinti kvalifikuotą kelių žmonių darbą. Taip garantuojama, kad Jūsų dovanojama dovana atspindės Jūsų artimųjų svajones, troškimus ir pomėgius, o nebus tik madingu daikčiuku.

Ar galiu pateikti grafinius pakeitimus telefonu?

Visus pakeitimus, kuriuos norėtumėte atlikti savo grafiniame projekte, galite pateikti tik el. paštu. Mūsų šaunieji grafikos dizaineriai dirba nuotoliniu būdu, todėl tai yra greičiausias būdas su jais susisiekti.

Kiek laiko mano neapmokėtas užsakymas yra sistemoje?

Neapmokėtas užsakymas bus automatiškai atšauktas po 7 dienų. Jei pageidaujate, kad atliktume kitą projektą, tiesiog pateikite naują užsakymą.

Ar galiu siųsti pakeitimus/pataisymus SMS žinutėmis?

Deja, tokios galimybės nėra, nes mūsų telefono sistema nepalaiko trumpųjų SMS žinučių. Visus pataisymus prašome siųsti el. paštu, atsakydami į el.laišką, skirtą projektui.

Ar galiu tikėtis nuolaidos užsakydamas didesnį kiekį dovanų?

Taip, tokia galimybė yra. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis šiuo adresu: info@mygift.lt

Ar galiu sujungti užsakymus?

Daugeliu atvejų tai yra įmanoma. Prašome kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Nuosavas projektas

Kokia grafika geriausiai tiktų individualiam projektui?

- Graviruotiems gaminiams geriausiai tinka juodai balta grafika, išsaugota png arba vektorinio failo formatu. Atkreipkite dėmesį, kad mums bus sunku sukurti tobulą grafikos dizainą, jei grafikoje yra gradientų. - Dovanoms su spauda galite atsiųsti bet kokią grafiką, piešinį ar nuotrauką. Tik nepamirškite, kad nuotrauka turi būti ryški ir gerai apšviesta, kad gautumėte puikų gaminį!

Ar galiu atsiųsti nuotrauką?

Deja, neturime galimybės ant gaminio išgraviruoti nuotraukos, todėl prašome atsiųsti nespalvotą juodai-baltą grafiką, išsaugotą png arba vektoriaus failo formatu. Išimtis - dovanos su spauda, ant kurių galime uždėti nuotrauką.

Ar galiu pamatyti projekto vizualizaciją dar prieš gaunant siuntinį?

Taip, paruoštą grafinio projekto dizainą gausite per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Tik gavę jūsų sutikimą su siūlomu projektu, toliau vykdysime užsakymą.

Kodėl galutinis produktas skiriasi nuo mano sumanymo?

Kad galėtume visapusiškai suprasti jūsų poreikius, būtume labai dėkingi, jei kuo išsamiau aprašytumėte savo pasirinktą projektą ir ką norėtumėte pamatyti. Tikslus aprašymas leis mums sukurti Jūsų svajonių produktą.

Grąžinimai ir skundai

Ar galiu grąžinti produktą?

Taip. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas, todėl, jei nesate visiškai patenkinti mūsų gaminiu, galite jį grąžinti ir atgauti visą sumokėtą sumą per 365 dienas nuo įsigijimo, nenurodydami jokios priežasties.

Kaip galiu pateikti skundą?

Jei gautas produktas yra nekokybiškas arba sugadintas, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu. Prie el. laiško pridėkite produkto nuotrauką, kurioje aiškiai matomas gaminio defektas, o laiško temos eilutėje nurodykite savo užsakymo numerį.

Kada bus grąžinti pinigai už išsiųstas atgal prekes?

Pinigai bus grąžinti per 7 darbo dienas, skaičiuojant nuo siuntos gavimo momento.

Kaip galima sugrąžinti pinigus už užsakymą?

Jei gautas produktas neatitinka Jūsų lūkesčių, susisiekite su mumis ir nurodykite savo užsakymo numerį. Išsiųsime Jums el. paštu visą reikiamą informaciją, kad galėtumėte mūsų sąskaita susigrąžinti pinigus už užsakymą.

Kaip galima pakeisti produktą?

Deja, įsigytų produktų nekeičiame į kitus.