Dovana 40 gimtadieniui

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

40-asis gimtadienis - jis turi būti ypatingas!

Metai bėga milžinišku greičiu ir visiškai netikėtai ateina 40-asis gimtadienis. Kai kuriems tai akimirka, kai jie supranta, kad jau daug pasiekė, bet geriausia dar prieš akis, todėl jie nerūpestingai linksminasi. Kita vertus, yra ir tokių, kurie pradeda panikuoti ir pasiduoda ne itin optimistiškoms mintims, kad viskas prabėgo per greitai, juk tik ką sukako dvidešimt, o čia jau beveik pusė gyvenimo ir panašiai. Nesvarbu, ar džiaugiatės sulaukę keturiasdešimties, ar priešingai, reikia surengti tokį vakarėlį, kokio dar niekas pasaulyje nematė. Įžengti į naują gyvenimo etapą su trenksmu ir taip išblaškyti visus susirūpinimą keliančius dalykus. Tiesą sakant, 40-ojo gimtadienio vakarėlis gali būti geresnis nei 18-ojo ar net 25-ojo gimtadienio. Vien todėl, kad yra daugiau pinigų ir galima surengti tikrai prabangų paminėjimą ! Deramas vakarėlis - tai būdas užglaistyti visus vargus ir gerai pradėti kitą dešimtmetį.

Personalizuota dovana 40-ajam gimtadieniui

Supratome, kad turime paminėti šią ypatingą progą, todėl labai svarbu rasti tikrai šaunią 40-ojo gimtadienio dovaną. Galite svarstyti ištisas dienas, vartyti knygas, kompaktines plokšteles, galvojant, ar jubiliatas to tikrai neturi, ir galiausiai vis tiek nieko konkretaus nesugalvosite. Arba galite rinktis standartinį variantą ir, pavyzdžiui, nupirkti butelį gero alkoholio arba kokį nors porcelianinių indų rinkinį ir kitas panašias dovanas. Tai, žinoma, nėra blogos idėjos, tačiau norėtųsi, kad Jūsų dovana būtų unikali ir išsiskirtų iš kitų. Laimei, yra būdas kaip tai padaryti. Viskas, ką turite padaryti, tai išrinkti personalizuotą 40-ojo gimtadienio dovaną, kuri būtų tobulai pritaikyta apdovanotajam. Norintys ypač nustebinti jubiliatą gali pasirinkti įrėmintą laikraščio viršelį, kurį galima išsirinkti pagal jo pomėgius, o tada tereikės atsiųsti laimingojo 40-mečio nuotrauką ir įspūdinga gimtadienio dovana bus paruošta! Kitas būdas - žodžių debesis ant drobės, kur pasirenkamas užrašas, pavyzdžiui, skaičius 40, yra sukuriamas iš daugybės žodžių, kuriuos pasirenkate patys. Tiesiog surašykite visus žodžius, kurie Jums asocijuojasi su jubiliatu, jo pomėgiais ar charakterio savybėmis. Tai bus puiki dovana ir kartu originali namų puošmena. Tas pats sakytina ir apie paveikslą ant drobės, kuris bus sukurtas iš Jūsų pasirinktos nuotraukos. Praktiškesnių dovanų gerbėjus gali sudominti graviruotos vyno taurės, puodeliai su spauda ar siuvinėti pledai. Yra iš ko rinktis!

Dovana 40-ojo gimtadienio proga - dovanos kiekvienam

Nors Jūsų dovana bus išrinkta pagal asmeninius pomėgius, taip pat turėtumėte atsižvelgti kokia proga dovanosite savo dovaną. Juk 40-mečio proga savo tėčiui ar mamai dovanosite visiškai kitokio pobūdžio dovaną nei savo draugui, sutuoktiniui ar sesei. Svarbiausia - tinkamai parinkti dovaną. Pas mus rasite tokią dovaną, kuri bus skirta tik tam konkrečiam asmeniui. Turime daug unikalių dovanų tėvams, antrajai pusei, taip pat draugams. Nuo smagių aksesuarų iki praktiškų dalykėlių ir romantiškų dovanų. Turėdami tokį platų asortimentą, tikrai rasite puikią dovaną 40-ajam gimtadieniui.

Dovana 40-ojo gimtadienio proga – unikalūs aksesuarai

Tokiai progai pravartu paruošti ir ypatingų palinkėjimų, kurie gali tapti priedu prie Jūsų dovanos. Pavyzdžiui, turime personalizuotų sveikinimo atvirukų, kuriuos galima papuošti jubiliato nuotraukomis. Tai jam tikrai paliks įspūdį ir taps nuostabiu prisiminimu daugeliui metų. O jei nusprendėte dovanai rinktis graviruotą piniginę, nepamirškite ant dėžutės užrašyti asmeninį palinkėjimą. Svarbiausia, kad jis būtų originalus!

Norite rasti dovaną, kuri 40-mečiui patiktų 100%?

Patekote į tinkamą vietą - turime daugybę unikalių dovanų 40-mečiui. Be to, kiekvienai dovanai suteikiame 365 dienų grąžinimo garantiją. Visiškas pasitenkinimas arba pinigų grąžinimas!

Dovana 40 Gimtadienio Proga

Ohoy, štai atėjo tas momentas, kai tarsi veidrodyje pradėjote matyti savo tėvus, o vis dar pajuntate, tarsi prieš kelias dienas buvote šalia koledže šūdintojų! Bet tai ne krizė, tai proga švęsti jūsų nepaprastus 40 gimtadienio metus su visais tais nuotykiais ir šypsena, kuri nepraranda savo žavesio! Ir MyGift.lt yra čia, kad šią šventę padarytų dar šmaikštesnę su personalizuotomis dovandomis, kurios pasakoja visą šią istoriją.Sveikinimai, ponia ir ponai, nes jūsų šypsena tikrai pasako, kiek nuotykių ir kavos puodelių jau nusimovėte! Taigi, atėjo tas laikas, kai jūs galite įrodyti, kad 40 yra tik skaičius, o ne jūsų dvasios amžius. Ir jei norite šią mintį perduoti su šmaikščiu akcentu, MyGift.lt pasiūlys šiek tiek kvailų ir labai asmeniškų dovanų!Kodėl nepradėti šventę su asmeniškai sukurtu dovanų žaidimu? Tai ne tik dovanos, tai ir smagus laiko praleidimas su šeima ir draugais, bandant atrasti slaptus pranešimus ir spręsti užduotis, kurias jūsų asmenybė tikrai supranta! Tai būdas ne tik švęsti gimtadienį, bet ir pabėgti nuo tų veidrodžio vaizdų.O gal 40 - tai nauja 20? Jūs tikrai taip jaunai jausitės, kai pasidarysite personalizuotą foto rašiklį su jūsų mėgstamais nuotraukomis iš praeities ir dabarties! Tai ne tik dovanos, tai ir kelių dešimtmečių nuotraukų istorija, kuri vis dar atspindi tą pačią šmaikštų asmenybės charakterį.Ir žinoma, šią dieną švęskite ne tik su šauniais dovanų pasirinkimais, bet ir su dar šauneresniais žmonėmis! Galbūt pasiruoškite nerūpestingam vakarui su draugais, kurie atneša tortą, šokių batelius ir dar daugiau šmaikščių prisiminimų iš praeities. Tai ne tik dovanos, tai ir atviras kvietimas pasimėgauti gimtadienio švente su visais tuo pačiu asmeniškumu ir humoro jausmu!40 gimtadienis - tai ne tik skaičius, tai yra patyrimai, juokai ir visos gyvenimo smulkmenos, kurios jaučiasi net šmaikštesnės negu anksčiau. MyGift.lt pasiūlys daugybę personalizuotų produktų, kurie tikrai įžengs į jūsų šventės dvasią. Tai laikas, kai dovanos gali būti ne tik daiktais, bet ir šypsena, linksmomis akimirkomis ir dar daugiau šmaikštumo, kurio tikrai netrūks!


Lenkija: Prezent na 40. Urodziny
Vokietija: Geschenke zum 40. Geburtstag
Čekijos Respublika: Dárek k 40. narozeninám
Slovakija: Darček Na 40 Narodeniny
Vengrija: Ajándék 40. Születésnapra
Nyderlandai: 40
Rumunija: Cadou La 40 Ani
Lenkija: Prezent Na 40 Urodziny

5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 4.99 5