Dovana Tėvo diena

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Padovanokite ką nors ypatingo Tėvo dienos proga

Tėčiai nusipelno nuolatinės padėkos, juk jie dėl kiekvieno iš mūsų padaro tiek daug, kad sunku tai aprėpti. Todėl yra nelengva už visa tai atsidėkoti, bet reikia nuolat stengtis. Tėtis turi žinoti, kad labai jį mylite ir visada jį prisimenate. O ar galite sugalvoti geresnę progą tokiems nuostabiems prisipažinimams nei Tėvo diena? Tai nepaprasta šventė, kurią reikia švęsti su deramu polėkiu! Tikriausiai bus surengti šventiniai pietūs, galbūt visi kartu praleisite vakarą mieste, aišku tik tai, kad kartu turėsite puikų laiką su šeima. Na gerai, bet prieš pradedant vilktis marškinius ir pasvajojant apie visus skanumėlius, pirmiausia reikia atlikti labai svarbią užduotį! Tai, žinoma, unikalios dovanos tėčiui paieška. Nors jis vis kartoja, kad jau viską turi, Jūs neketinate pasiduoti ir pirkti tai, kas įprasta. Pamirškite standartines dovanas, juk kiek galima pirkti vien tik kosmetikos rinkinius ar kaklaraiščius. Geriau pasisemkite mūsų idėjomis!

Nepakartojama dovana Tėvo dienai

Net jei Jūsų tėčiui labiausiai patinka praktiškos dovanos, savo asortimente turime tikrų perliukų, kurie jį nustebins ir pravers kiekvieną dieną. Praktiškiausias dalykėlis, kokį tik galite įsivaizduoti - daugiafunkcinis įrankis - tikrai jį pradžiugins. Bet, tai dar ne viskas! Tai bus ne šiaip sau paprastas įrankis, o personalizuotas, specialiai Jūsų tėčiui skirtas įrankis. Ant jo išgraviruosime gražią Jūsų dedikaciją, todėl nuo šiol bet kokie remonto darbai vyks kur kas greičiau ir maloniau. Argi tai ne puiki dovanos idėja Tėvo dienai? Ir tai tik pradžia! O ką pasakytumėte apie elegantišką odinę piniginę su graviravimu, supakuotą į dėžutę su Jūsų dedikacija? O gal tiktų piniginės rinkinys elegantiškam džentelmenui? Ši dovana puikiai tiks Tėvo dienai. Jei jau kalbame apie eleganciją, o gal tiktų išskirtinis rinkinys su grafinu ir viskio taurėmis? Jei Jūsų tėtis mėgsta aukščiausios klasės stipriuosius gėrimus, ši dovana jam tikrai patiks. O jei jis mėgsta alų, galite jam padovanoti bokalą arba stiklinę su graviravimu.

Tėvo dienos dovana - būkite kūrybingi!

Turime ir tokių dovanų, kurios pareikalaus iš Jūsų šiek tiek kūrybiškumo ir pastangų, tačiau rezultatas bus tikrai nuostabus! Pavyzdžiui, įspūdingas paveikslas, sukurtas iš Jūsų žodžių. Jūsų pasirinkti žodžiai bus išdėstyti dideliame užraše Tėtis. Ką turėtumėte parinkti tokiam paveikslui? Tai priklauso tik nuo Jūsų! Galite užrašyti įvairius pagyrimus, galbūt šeimos kelionių vietas, o gal kokius nors juokingus posakius - svarbu, kad tai tiktų Jūsų tėčiui. Tokia dovana Tėvo dienos proga paliks įspūdį! Ir tai dar ne stebinančių pasiūlymų pabaiga. Jūsų tėtis yra toks nepaprastas, kad lengvai galėtų papuošti ne vieno laikraščio viršelį. Prieš tai, kai laikraščio redakcija imsis šios temos, galite užsakyti įrėmintą laikraščio viršelį, kurio pagrindinis herojus būtų Jūsų tėtis. Be to, ant viršelio būtų patalpintas trumpas straipsnis apie tai, kodėl Jūsų tėtis yra geriausias pasaulyje. Ši Tėvo dienos dovana taps itin pozityvia staigmena!

Raskite gražiausią Tėvo dienos dovaną

Personalizuota dovana, pagaminta specialiai Jūsų tėčiui, yra puikus sprendimas. Pateikėme nemažai pasiūlymų, tačiau tai tik mažas lašas visų unikalių dovanų jūroje. Svarbiausia, kad Jūsų dovana būtų 100 proc. originali ir ilgus metus išliktų ypatingu prisiminimu.

Unikalios personalizuotos dovanų idėjos Tėvo dienai! Sukurkite unikalią dovaną tėčiui ir leiskite jam pajusti, kaip jį mylite!

Visoms dovanoms suteikiame 365 dienų garantiją. Visiškas pasitenkinimas arba pinigų grąžinimas!

Dovana Tėvo diena

Tėvo diena – tai ypatinga proga parodyti savo tėvui, kiek jis jums reiškia. O kas galėtų tai padaryti geriau nei unikalios ir asmeniškos dovanos? MyGift.lt, tai vieta, kur galite rasti platų asmenizuotų produktų pasirinkimą, puikiai tinkančių šiai ypatingai progai. Vienas iš mūsų mėgstamiausių personalizuotų produktų yra kepimo rinkiniai. Ar jūsų tėvas mėgsta gaminti skanius patiekalus? Kodėl gi nepasirinkti kepimo rinkinio su jūsų tėvo vardu? Tai ne tik pravers virtuvėje, bet ir atsimintina dovana. Jeigu tėvas mėgsta gerti kavą ar arbatą, mūsų personalizuoti puodeliai yra puikus pasirinkimas. Jūs galite pasirinkti iš įvairių dizainų ir pridėti tėvo vardą ar netgi smagius šūkius. Tai tikrai pridės žavesio kiekvienam jo gurkšniui. O galbūt ieškote dovanos, kurią tėvas galėtų naudoti kasdien? Personalizuotos slepetės su jo vardu ar netgi nuotrauka tai puikus pasirinkimas. Jis galės jas dėvėti ne tik Tėvo dieną, bet ir visus metus! Be to, mūsų asortimente yra daugybė personalizuotų dėžučių, kurios gali tapti puikia vieta saugoti tėvo brangiausius daiktus. Jūs galite pridėti specialų žinutę ar datą, kad jis visada prisimintų šią ypatingą dieną. MyGift.lt pasirūpino, kad galėtumėte rasti tobulą dovaną savo tėvui Tėvo dienai. Atkreipkite dėmesį, kad visi mūsų produktai yra aukštos kokybės, o jų personalizavimas yra lengvas ir greitas. Tai metas parodyti savo meilę ir dėkingumą savo tėvui. Apsilankykite MyGift.lt ir atraskite puikių personalizuotų dovanų idėjų Tėvo dienai!

Lenkija: Prezent na Dzień Ojca
Vokietija: Geschenke zum Vatertag
Čekijos Respublika: Dárky ke dni otců
Slovakija: Darček Ku Dňu Otcov
Vengrija: Ajándék Apák Napjára
Nyderlandai: Vaderdag
Rumunija: Cadou La Ziua Tatălui
Lenkija: Prezent Na Dzień Ojca

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5