Dovana motinos diena

SIUNČIAMI REZULTATAI

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS
Mūsų vienintelė ir pati svarbiausia. Tai ji mus atvedė į šį pasaulį, tai ji mus palaiko labiausiai. Mūsų mama, jau gegužės mėnesį turės savo šventę. Tą dieną kiekvienas iš mūsų turėsime galimybę pasakyti jai, kaip jaučiamės, ir padėkoti jai už viską. O geriausias būdas tai padaryti - dovanojant puikias dovanas! Mūsų straipsnyje rasite daugybę dovanų idėjų Motinos dienai.

Tarp populiariausių dovanų Jūsų dėmesį turėtų atkreipti:
 1. Portretas, atspausdintas iš tikrų nuotraukų
 2. Įrėminta spauda
 3. Vardinė papuošalų dėžutė

Dovana Motinos dienos proga - padėka už gyvenimą ir rūpestį

Motinos diena - puikus metas padėkoti savo mamai už dovanotą gyvenimą ir rūpestį. Tai turėtume atlikti ne tik gražiais linkėjimais, bet ir dovanomis, įteiktomis išskirtinėmis progomis. Geriausia, jei šventę suplanuosite iš anksto, taip pat suorganizuodami ir susitikimą bei nupirkdami atitinkamą dovaną. Dovana Motinos dienos proga turėtų būti ypatinga, kuri mamai primintų apie mus arba atsipindėtų svarbiausias jos vertybes. Dovaną galima įteikti šeimos namuose arba per šventę kavinėje, bendros kelionės metu ar kokioje nors Jums ypač artimoje vietoje. Toliau mūsų straipsnyje rasite dovanų idėjų Motinos dienai, taip pat patarimų, kaip jas suasmeninti ir kaip praleisti laiką kartu su savo mama.

Svarbi data - nepamirškite dovanos Motinos dienos proga

Ši šventė Lietuvoje yra švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Pasižymėkite šią datą kalendoriuje ir prisiminkite, kad būtent tada švęsite savo motinos šventę. Galite ją suplanuoti nuo nulio, kartu organizuodami šį paminėjimą. Geriausia, jei turėsite laisvą dieną ir ilgąjį savaitgalį praleisite vienas kito draugijoje. Be to, turite nepamiršti, kad per Motinos dieną Jūsų dovanų idėja turi įgauti tikrą pavidalą. Sukurkite ją šiandien su MyGift ir personalizuotomis dovanomis kiekvienai progai! Mūsų internetinės parduotuvės asortimente rasite daugybę dovanų idėjų Motinos dienai. Pasitelkę Jūsų kūrybiškumą ir mūsų darbą, kartu sukursime kažką nuostabaus. Jei baiminatės, kad dovana bus pristatyta ne laiku - ne viskas prarasta! Svetainėje MyGift daugelis užsakymų įvykdomi per 24 valandas, o pasirinktas dovanas galime pristatyti konkrečiu, dovanos gavėjo adresu.

Unikali dovana Motinos dienai!

Norite, kad mama per savo šventę pasijustų ypatinga? Padovanokite jai ypatingą dovaną! Svarbiausia yra sumanymas ir dovanos pateikimo būdas. Kaip minėjome anksčiau, galite rinktis iš populiariausių dovanų, pavyzdžiui, vardinę papuošalų dėžutę, portretą iš nuotraukos arba įrėmintą spaudą. Visas šias dovanas galite rasti MyGift, pasirinkę skiltį Motinos dienos dovana. Tačiau niekas nedraudžia suplanuoti ką nors spontaniško ir visiškai savito. Galite nusivesti mamą į jos mėgstamą restoranėlį, išvykti su ja savaitgaliui į kurortą su SPA centru arba kartu nueiti į spektaklį, kurį ji mėgsta. Idėjos sustoja ten, kur baigiasi Jūsų vaizduotė ir biudžetas! Jei reikia dar daugiau įkvėpimo, pažvelkite į mūsų straipsnį Dovana mamai Motinos dienos proga!

Motinos diena – kokią dovaną pasirinkti?Pirmasis gegužės sekmadienis - geriausia metų diena įsigyti dovaną Motinos dienai. Peržiūrėjus mūsų siūlomus įkvėpimo šaltinius ir produktus, galvoje gali kilti nemažai sumanymų. Tačiau pirmiausia vertėtų pasirinkti tai, kas patinka Jūsų mamai. Pomėgiai, hobiai, įpročiai, svajonės - tai turėtų sužadinti Jūsų kūrybiškumą renkant dovanas.

Jei Jūsų mama Jumis rūpinasi jau daugelį metų, įvertinkite jos pastangas ir pirmiausia pasirūpinkite jos sveikata. Bendra kelionė į SPA centrą arba sporto įrangos įsigijimas, kuri padėtų palaikyti fizinę formą būnant gryname ore, visa tai yra puikios dovanų idėjos. Tačiau jei trūksta lėšų ir turite tik kišenpinigių, rinkitės ką nors tiesiai iš širdies. Tai gali būti rankų darbo papuošalai, nuotraukose įamžintų akimirkų albumas arba drabužiai, kurių akivaizdžiai trūksta Jūsų mamos spintoje.

Šiuolaikinėms mamoms rekomenduojame prietaisus ir elektroninę įrangą (įskaitant dulkių siurblius-robotus!), o praeities mėgėjoms - ką nors retro stiliaus (nuo interjero dekoracijų iki drabužių). Ar Jūsų mama dažnai gamina maistą? Jai tikrai praverstų peilių rinkinys arba pjaustymo lenta su graviravimu ant kurios būtų patalpintas posakis, kurį ji dažniausiai vartoja per susitikimus! O gal Jūsų mamai amžinai šalta? Leiskite jai pasislėpti po šiltu pledu, kuris būtų papuoštas originaliu ir asmeniniu užrašu!

Kaip sukurti šaunią Motinos dienos dovaną?

Šauni dovana Motinos dienos proga turi būti kompromisas tarp turimo biudžeto, to, kaip gerai pažįstate savo mamą, ir tarp to, ko jai iš tikrųjų reikia. Geriausiu kelrodžiu link tobulos dovanos tūrėtų būti jos elgesys. Jei Jūsų mama yra išsiblaškiusi, nuolat ką nors pameta, ne viską atsimena, sutvarkykite jos gyvenimą! Tai galite padaryti dovanojant kalendorių, išmanųjų laikrodį, kuris primintų jai nueiti reikiamą žingsnių skaičių, arba kelioninę papuošalų dėžutę. Kita vertus, jei Jūsų mama yra kupina jėgų, trykštanti energija ir negalinti ramiai išsėdėti, pagalvokite apie namų treniruoklio įsigijimą, dovanų kuponą ekstremalioms pramogoms arba personalizuotą sportinį medalį už nuopelnus. Bet kuri iš šių dovanų įgaus papildomo šarmo, jei bus tinkamai supakuota. Kurdami ir pirkdami dovanas iš MyGift svetainės būsite tikri, kad Jūsų pasirinkta dovana bus supakuota į puošnią dėžutę ar pakuotę.

Puiki dovana Motinos dienos proga turėtų būti:
 1. Kūrybiška.
 2. Įkvepianti.
 3. Praktiška.
 4. Personalizuota.
 5. Atitiktų pomėgius ir hobį.
 6. Atitiktų biudžetą.

10 geriausių dovanų idėjų Motinos dienos progaDovana. Motinos diena. Greitai. Vis dar nepakanka paieškos rezultatų? Rinkitės personalizuotas dovanas iš MyGift! Kartu sukursime kas nors nuostabaus, tai ką Jūsų mama atsimins ilgai. Peržiūrėkite mūsų dovanų sąrašą su geriausiais pasiūlymais pagal tokią užklausą kaip: mamos diena dovana. Atrinkome ir beprotiškų, ir universalių pasiūlymų, kurie tikrai pažadins Jūsų vaizduotę ir padės suplanuoti tobulą Motinos dieną.

Geriausios dovanų idėjos Motinos dienos proga – Top 10
  1. Spauda su užrašu ir nuotraukomis ant stiklo
  2. Pliušinis žaislas su spauda ir ypatinga data
  3. Karališko stiliaus portretas iš originalios nuotraukos
  4. Kelioninė papuošalų dėžutė
  5. Arbatos rinkinys maišelyje
  6. Kišeninis veidrodėlis su spauda
  7. Pledas su išsiuvinėjimu
  8. Graviruotas rinkinys - grafinas su stiklinėmis
  9. Moteriška piniginė
  10. Terminis puodelis
  Neskaitant dovanos, rekomenduojame tiesiog praleisti laiką kartu su mama. Buvimas kartu ir galimybė ką nors nuveikti kartu jai bus pati nuostabiausia dovana, ypač tada, kai retai būname namuose.

  Motinos dienai – laikas, praleistas kartu ir buvimas šalia  Dovanos Motinos dienai yra maloni pareiga, su kuria susiduria visi - ir sūnūs, ir dukros. Tačiau nedaugelis žino, kaip svarbu šią dieną būti šalia savo mamos. Nebūtina iš karto organizuoti viso savaitgalio, kelionės už miesto ar atostogų. Skirkite laiko ją aplankyti, kartu išgerti kavos, net jei tai bus trumpas pasikalbėjimas telefonu. Tokią dovaną mama labiausiai vertina, nesvarbu, kiek vaikų ji turi ir kaip toli jie yra. Praleisti laiką kartu galite suorganizuoti pasitelkę tėtį ar kitą šeimos narį. Taip staigmena bus dvigubai nuostabesnė, o ją mylinčių žmonių būrys dar labiau padidės. Ypač puikus sumanymas būtų surinkti visus vaikus ir visiem kartu aplankyti mamą per Motinos dieną.

  Personalizuota dovana Motinos dienos proga  Širdį virpinančios dovanos taip pat yra tos, kurios yra skirtos tik tam tikram asmeniui, geriausiai būtų, jei būtų panaudota jo nuotrauka arba posakiai. Su MyGift turite galimybę tokią dovaną sukurti patys! Kartu su mumis galite sukurti šaunią dovaną Motinos dienos proga. Mes ją suasmeninsime naudodami grafiką, spaudą arba graviravimą. Rinkitės iš gausybės daikčiukų, stiklo, keramikos, odos ir tekstilės gaminių, taip pat saldumynų ir dovanų rinkinių.

  Mūsų geriausiai parduodamų Motinos dienos dovanų sąrašą sudaro:
  • asmeninis karališkasis portretas, sukurtas pagal tikrą nuotrauką su galimybe atspausdinti jį ant popieriaus arba įrėminti,
  • Jūsų nuotraukų koliažas.,
  • sidabruoto plieno pauošalų dėžutė smulkmenoms ar papuošalams,
  • graviruotas viskio grafinas iš dekoratyvinio stiklo,
  • kepinių meistrei skirta medinė lenta su stikliniu gaubtu.
  Jei vis dar ieškote įkvėpimo, galite peržiūrėti internetinės parduotuvės MyGift svetainėje esančias pirkinių kategorijas. Čia rasite daugybę kitų personalizuotų produktų, kurie tiktų ne tik kaip dovana Motinos dienai, bet ir kitoms progoms, pavyzdžiui, gimtadieniams, Moters dienai, ar metinėms. Kiekvienas personalizuotas produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų naudojant šiuolaikines technologijas. Tai leidžia spaudai ar graviravimui išsilaikyti puikios kokybės daugelį metų, ir tuo pačiu dovanos gavėjui sukelti šypseną.

  Dovana Motinos dienai – padarykite šią dieną nepamirštamą

  Motinos diena Jūsų mamai, tiek ir Jums bus tokia pat įsimintina, jei ją tinkamai paminėsite. Didžiausia dovana, kurią galite įteikti savo mamai, yra laikas, kurį praleisite su ja. Kitos dovanėlės turėtų būti tik Jūsų kartu praleistų akimirkų atminimu. Sūnūs gali nuvežti savo mamas į automobilių lenktynių trasą, ką nors jai iškepti, išdažyti jos kambario sienas arba nuvežti jos automobilį į automobilių švaros centrą. O dukros gali pasiimti savo mamas apsipirkimui, kartu nueiti pas kosmetologą, išgerti skanios kavos mieste arba pasisiūti kokią suknelę, skirtą Motinos dienai. Jei Jus turite ribotą biudžetą ir neturite laiko suorganizuoti visų pramogų, rinkitės ką nors kuklaus, bet stilingo. Personalizuotos Motinos dienos dovanos MyGift parduotuvėje pagaminamos per vieną dieną. Čia rasite stilingų portretų, gėrimų rinkinių, pledų, taip pat gėlių ar kosmetikos. Ant kiekvieno gaminio gali būti išgraviruotas užrašas, dedikacija ar net patalpinta konkreti nuotrauka. MyGift turime gausybę dovanų Motinos dienai!

  Dovana Mamos Dienos Proga

  Mamos Diena – viena iš tų dienų, kai pasaulis suvokia, jog be mamos, viskas būtų daug sunkiau. Ir štai, šiame žemiškame gyvenime, pasirodo diena, skirta visoms nuostabioms mamoms, kurias MyGift.lt nori pagerbti savo unikaliomis, personalizuotomis dovandomis, kurios tikrai privers jas pasijuokti ir pajusti ypatingai.Pažinkime realybę: mamos yra kaip tarsi superherojai be mantijų. Jos gali derinti darbą, šeimą, namus ir daugybę kitų įsipareigojimų, visada su šypsena veide. Tai tikrai nėra lengva misija, todėl jos nusipelno tikrai ypatingos dovanos. Bet kas gi gali prilygti personalizuotam supermamai puodeliui ar megakavos rinkiniui? Tikriausiai tik šokolado rutulys, kuris turi Išgelbėk mane, mama! etiketę.Ir kalbant apie išgelbėjimą, kas galėtų tai padaryti geriau nei supermama? Todėl MyGift.lt siūlo asortimentą personalizuotų rankšluosčių su herojaus simbolika. Galbūt net krikštynos iš naujo tikės dar vienu nariu - herojumi rankšluosčiu?Bet kokiu atveju, niekada negalima pamiršti mamos galių transformuoti į gurmanį virtuvėje. Ir jei ji yra tikra virtuvės herojė, kodėl gi net nepasiūlyti jai personalizuotos keptuvės su užrašu Kepyk, mama, kepyk!? O gal šiek tiek humoro ir mišinio, arba šefės kepiniai, su žinute Sveika, čia ne restoranas, tai jūsų šeimos stalas!?Mamos Diena yra laikas parodyti mamos širdžiai, kiek ji yra verta. Todėl pasirinkite personalizuotą foto rėmelį su bendra nuotrauka arba ypatingą žinutę, kuri tikrai palies jos širdį. Taip pat, galite pasirinkti personalizuotą dovaną, kurios simbolizuoja jos vaidmenį gyvenime - galbūt tai bus dėlionė su užrašu Supermama arba varžybos su užrašu Mamos Maratonas - Nuo Rytų Iki Vakarų.MyGift.lt supranta, kiek svarbus vaidmuo yra mama mūsų gyvenime. Todėl siūlome tik geriausias, įdomiausias ir juokingiausias personalizuotas dovanas, kurios tikrai pasakys Ačiū! už visą tai, ką ji daro. Šią Mamos Dieną padarykite ne tik ypatingą, bet ir smagią su MyGift.lt personalizuotomis dovanomis, kurios tikrai iškels šiltą šypseną ant jos veido.

  Personalizuota Dovana Mamos Dienos Proga

  Ar mylite savo mamą taip, kaip myli jūra smėlį? Ar jos šypsena sukuria jums saulėtą dieną, net kai dangus tamsus? Tada atėjo laikas padėkoti jai už visus tuos nepakartojamus akimirkos su MyGift.lt unikaliomis, personalizuotomis dovandomis, kurios taps jūsų meilės ir padėkos ženklais.Mamos Diena - tai ypatingas laikas, kai galime pareikšti savo meilę ir dėkingumą mūsų pirmajai draugei, patarėjai ir tikrajai herojei. Ir kokia gali būti geresnė dovana nei ta, kuri yra sukurta specialiai jai? MyGift.lt žino, kad mama yra unikali, todėl mes siūlome tik unikalias, personalizuotas dovanas, kurios atspindi jos išskirtinumą.Ar ji mėgsta ragauti kavos puodelį ryte? Pasirinkite personalizuotą kavos puodelį su jūsų bendra nuotrauka ir širdimi šildančia žinute. Ar ji mėgsta rašyti savo mintis ir užrašus? Mūsų personalizuotos užrašinės bus puikus pasirinkimas, leidžiantis jai išreikšti savo kūrybiškumą. O gal ji yra mėgėja gerti vyną vakare? Pasirinkite personalizuotą vyno butelį su jūsų pasirinkta etikete, kad ji galėtų pasigrožėti stiklinėje nuostabiu vynu ir prisiminti jus.Mamos Diena yra puiki proga parodyti jai, kiek ji mums reiškia. MyGift.lt siūlo daugybę personalizuotų produktų, kurie leis jums sukurti ypatingas akimirkas. Ar tai bus foto rėmelis su nuotrauka iš jūsų bendrų kelionių ar šeimos susitikimų? Ar galbūt specialus ženklas, kuris jums svarbus, bus įamžintas ant medalio? Pasirinkimų yra begalė, tik jums reikia pasirinkti tai, kas atitinka jūsų mamos unikalumą.MyGift.lt siekia padėti jums sukurti magiškas akimirkas su jūsų mama šią Mamos Dieną. Mes suprantame, kad ji yra ypatinga ir nusipelno tik pačių geriausių dovanų. Todėl nepraleiskite šios progos padėkoti jai už viską, ką ji jums suteikė, pasirinkdami išskirtinę, personalizuotą dovaną iš MyGift.lt. Tai bus ženklas, kuris liks su ja visam laikui, prisimindamas jūsų meilę ir dėkingumą.

  Dovana Motinos Dienos Proga

  Ar mylite savo motiną taip, kaip saulė myli žydinčią pievą? Ar jos šiluma sušildo jūsų širdį net šaltuoju oru? Tada ši Motinos Diena yra puiki proga išreikšti jai savo meilę ir dėkingumą su MyGift.lt unikaliomis, personalizuotomis dovandomis.Motinos Diena yra ypatinga diena, kai galime padėkoti mūsų motinoms už viską, ką jos mums suteikė. Ir ką geresnio galima dovanoti nei unikalią, specialiai jai sukurtą dovaną? MyGift.lt žino, kad kiekviena motina yra ypatinga, todėl mes siūlome tik unikalias, personalizuotas dovanas, kurios atspindi jos unikalumą.Ar ji mėgsta gaminant kepti pyragus? Padovanokite jai personalizuotą kepimo priemonių rinkinį su jūsų meilės žinute. Ar ji yra grožio meilužė? Pasirinkite specialią kosmetinę rankinę su jos vardu, kad ji galėtų išlaikyti savo grožį visada. O gal ji mėgsta šildyti savo širdį su arbata? Pasirinkite personalizuotą arbatos puodelį su jūsų pasirinkta nuotrauka ir žodžiais, kad ji galėtų mėgautis arbata su šilta širdimi.MyGift.lt nori padėti jums padaryti šią Motinos Dieną ypatingą. Mes suprantame, kiek jums reiškia jūsų motina, todėl siūlome tik aukščiausios kokybės personalizuotas dovanas. Ar tai bus foto rėmelis su nuotrauka iš jūsų bendrų prisiminimų? Ar galbūt specialus ženklas, kuris jums svarbus, bus įamžintas ant vėrinio? Pasirinkimo galimybės yra begalė, o jūs galite sukurti tikrąją stebuklo akimirką.Šią Motinos Dieną pasinaudokite galimybe pasakyti jai, kiek ji jums reiškia. Su MyGift.lt personalizuotomis dovanomis jūs galite išreikšti savo meilę ir dėkingumą būdu, kuris paliks ilgalaikį įspūdį. Tai bus dovana, kuri liks su ja visą gyvenimą, prisimindama jūsų šilčiausius jausmus.

  Dovana Motinos Dienai

  Dovana Motinos Dienai yra daugiau nei tik paprasta gestas – tai šiltas ir jausmingas būdas išreikšti savo meilę, dėkingumą ir pagarba. MyGift.lt supranta šios ypatingos dienos svarbą ir siūlo unikalias, personalizuotas dovanas, kurios bus puikus atspindys motinos širdies jausmams.Kiekviena motina yra ypatinga savo būdu – ji suteikia meilę, saugumą ir nuoširdumą. Tai yra žmogus, kuris yra pasirengęs daryti viską savo vaikams ir šeimai. Ši Motinos Diena suteikia puikią galimybę išreikšti savo dėkingumą už visus tuos nesuskaičiuojamus akimirkas ir pastangas, kurias ji įdeda. Ir kas galėtų būti geresnis būdas tai padaryti nei su MyGift.lt asortimente esančiomis personalizuotomis dovomis?Nepamirškite, kad svarbiausia dovana yra ne jos vertė, o tai, kiek ji atspindi jūsų jausmus. Pasirinkite nuostabų foto rėmelį, kuriame bus įamžinta ypatinga šeimos akimirka. Arba galbūt norite padovanoti personalizuotą vėrinį su motinos vardu, kuris taps nuolatiniu ženklu jos šalia. Net jei ji yra mažų detalių mylėtoja, pasirinkite specialų raktų pakabuką su subtilia žinute, kad ji galėtų jį visada turėti arti širdies.Dovana Motinos Dienai yra ne tik proga parodyti, kiek jums rūpi, bet ir galimybė atskleisti savo kūrybiškumą. Pasirinkite iš mūsų asortimento ir sukurti unikalią dovaną, kuri atspindi motinos unikalumą ir jūsų ypatingus jausmus. MyGift.lt nori padėti jums padaryti šią dieną ypatinga ir ją įsimintiną. Pasitelkite savo emocijas ir kūrybiškumą ir pasirinkite dovaną, kuri atspindi tai, kas jūsų širdyje.Šią Motinos Dieną pasinaudokite galimybe parodyti savo meilę ir dėkingumą taip, kaip niekad anksčiau. Rinkitės MyGift.lt unikalų asortimentą ir padarykite šią dieną išskirtine, tikra ir neįkainojama.

  Motinos Dienos Dovana

  Motinos Diena – ypatinga proga parodyti savo meilę ir dėkingumą motinai už visą jos nesuskaičiuojamą meilę, rūpestį ir atsidavimą. Norint jai padėkoti ir pasveikinti šią ypatingą dieną, MyGift.lt siūlo asortimentą unikalių, personalizuotų dovanų, kurios tikrai išreikš jūsų jausmus ir paliks ilgalaikį įspūdį.Motina yra žmogus, kuris visada yra šalia – džiaugiasi su mumis džiaugsmo akimirkomis ir padeda mums per sunkumus. Ji atiduoda visą savo laiką, meilę ir pastangas, kad mes augtume stiprūs, laimingi ir mylimi. Todėl Motinos Diena yra puiki proga atiduoti jai kažką ypatingo – dovaną, kuri atspindėtų jos vertę ir svarbą mūsų gyvenime.MyGift.lt pasirūpino, kad ši proga būtų šventinė ir jauki. Personalizuoti produktai yra puikus būdas parodyti, kiek jums rūpi ir kiek vertinate savo motiną. Pasirinkite nuostabų foto rėmelį ir įamžinkite ypatingą akimirką, kuri jums abiem lieka širdyje. Arba galbūt norite padovanoti personalizuotą apyrankę su jos vardu, kad ji galėtų nešioti jūsų jausmus ant savo riešo.Dovanos, pasirinktos su meile ir dėmesiu, turi ypatingą galimybę išreikšti tai, ko žodžiais pasakyti kartais būna sunku. Personalizuoti produktai išreiškia asmeniškumą ir ypatingumą. Tai gali būti speciali raktų pakabukas su švelnia žinute, kuris bus priminimas apie jūsų meilę kiekvieną dieną. Arba tai gali būti aromatinė žvakė, simbolizuojanti šilumą ir šviesą, kurią ji suteikia jūsų gyvenime.Motinos Dienos Dovana turėtų atspindėti ne tik jūsų dėkingumą, bet ir motinos unikalumą bei asmenybę. Tai turi būti dovanos, kurios reikšmės išliks ilgai, o jų grožis bus akivaizdus kiekvieną dieną. MyGift.lt siūlo įvairius asortimento produktus, kad galėtumėte rasti būtent tai, kas atspindi jūsų jausmus ir motinos vaidmenį jūsų gyvenime.Šią Motinos Dieną duokite jai dovaną, kurios grožis atspindės jūsų meilę, o jos prasmė bus suprantama iš pirmo žvilgsnio. Rinkitės MyGift.lt unikalią Motinos Dienos Dovaną ir padarykite šią dieną nepakartojamai jaukia ir ypatinga.


  Lenkija: Prezent na Dzień Matki
  Vokietija: Geschenke zum Muttertag
  Čekijos Respublika: Dárky ke Dni matek
  Slovakija: Darček Ku Dňu Matiek
  Vengrija: Ajándék Anyák Napjára

4.99 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99 4.99 4.99 5 5 5 4.99 5 4.99 5 5 5 5 5 5