Marškinėliai Mokytojo dienai

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS
FILTRUOTI
FILTRUOTI
Pristatymo terminai

Marškinėliai Mokytojo Dienai

Pasitikrinkite šiuos neprilygstamus marškinėlius mokytojo dienai tik MyGift.lt! Mokytojai tikrai nusipelnė ypatingos pagarbos ir pagyrimų, todėl kodėl gi neprisiminti jų su šiek tiek juoko ir šmaikščių marškinėlių?MyGift.lt siūlo puikią kolekciją marškinėlių, kurie idealiai tinka mokytojo dienai paminėti. Kiekvienas mūsų marškinėlis yra ne tik patogus ir kokybiškas, bet ir pilnas jausmo bei pasakojimo. Pasirinkite iš įvairių dizainų ir spalvų, kad galėtumėte rasti tobulą marškinėlį, kuris išreikš jūsų dėkingumą ir šmaikštumą.O galbūt norite asmeninio prisilietimo? MyGift.lt leidžia jums pasirinkti marškinėlius, kuriuose galėsite įrašyti savo pasirinktą tekstą ar netgi nuotrauką! Tai puiki galimybė parodyti savo kūrybiškumą ir asmeninį ryšį su mokytoju.Ar tai būtų juokinga citata, kurią jūsų mokytojas visada sako, arba gražus nuotraukų albumo viršelis, kurį jūs kartu užpildėte – MyGift.lt suteikia jums laisvę būti unikaliais ir kūrybingais. Apsipirkite šiame puslapyje ir pasirinkite marškinėlį, kuris jūsų nuomone geriausiai apibūdina jūsų santykį su mokytoju.Mokytojai padarė didžiulį indėlį mūsų gyvenimuose, tad kodėl gi nepasidalinti šiek tiek juoko ir dėkingumo? Mūsų marškinėliai yra puiki dovanos idėja ne tik mokytojo dienai, bet ir bet kuriam kitam metui. Tai yra ne tik apranga, bet ir simbolis, kuris prisimins apie tai, koks svarbus yra mokytojų vaidmuo mūsų ugdyme ir formavime.Jaučiame, kad marškinėliai gali daug pasakyti daugiau nei žodžiai. Jie gali išreikšti dėkingumą, pasakoti apie mokytojo gyvenimo filosofiją ar tiesiog sukelti geras emocijas. Tai yra maža dovanos, kurią jūs galite įteikti su didžiausiu šypsniu ir padaryti mokytojo dieną išskirtine.Taigi, neškite savo dėkingumą ant marškinėlių ir darykite tai su šypsena! Žinoma, galbūt šie marškinėliai nepakeis viso pasaulio, tačiau jie gali sukelti šypseną ir padaryti mokytojo dieną ypatinga ir neprilygstama. Apsipirkite MyGift.lt ir raskite savo unikalų ir šmaikštų marškinėlį, kuris atspindi jūsų požiūrį į mokytojus.


Lenkija: Koszulki na Dzień Matki
Vokietija: T-Shirts zum Muttertag
Čekijos Respublika: Trička ke Dni Matek
Slovakija: Tričká Ku Dňu Matiek
Vengrija: Pólók Anyák Napjára

hodnocení produktu

14 hodnocení

Poslední 4 recenzí na produkty v kategorii Marškinėliai Mokytojo dienai:

Wiktoriaa

05.11.2019

13:33:21

Produktas atitinka aprašymą. Greitas vykdymas. Kokybė be priekaištų. Aiškiai rekomenduoju šią parduotuvę.

Anna

16.10.2019

20:21:15

Marškinėliai tokie kaip nuotraukoje. Dydis puikiai tiko. Esu patenkinta.

Marika

18.03.2019

14:57:06

Nors turėjau atšaukti užsakymą, su dideliu malonumu rekomenduočiau šią parduotuvę dėl nuostabaus aptarnavimo. Aš užsisakiau marškinėlę ir po 2 dienų norėjau ją atšaukti. Neatsirado jokių problemų! Susisiekimas su aptarnavimu buvo puikus! Tikrai dar čia sugrįšiu !!

Justa

13.03.2019

12:38:44

Esu nuoširdžiai nustebinta ir sužavėta aptarnavimo kokybe. Viskas veikia puikiai: tiek telefoninė linija, tiek pokalbių langas, konsultantės labai malonios ir turinčios didelį žinių lygį. Greita pristatymas, gražiai supakuota. Didelis produktų pasirinkimas, labai rekomenduoju!

5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99