Pagalvė Mokytojui

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

SUBKATEGORIJOS

Pagalvė Mokytojui

Mokytojas – tai tas, kuris ne tik dalina žinias, bet ir puoselėja ateitį. MyGift.lt supranta, kokia svarbi ši profesija, todėl siūlo ypatingą pagalvę, kurią galite padovanoti mokytojui kaip šiltą ženklą dėkingumo už jo darbą ir įnašą į mokinių gyvenimą.Sėdint klasėje su knygomis ir pieštukais, mokytojas yra tas žmogus, kurio žinios ir patirtis tampa keliu į supratimą ir pasaulio pažinimą. Jis ugdo mokinių protus, dvasią ir širdis, todėl yra vertas ypatingo pripažinimo. Ir kokia geresnė dovana mokytojui nei personalizuota pagalvė, kuri atspindi dėkingumo jausmus ir geriausius linkėjimus?Pagalvė – tai ne tik puikus papuošalas namuose ar klasėje, bet ir patogus aksesuaras, kuris suteiks komforto ilgai trunkančiam darbui. Pasirinkdami personalizuotą pagalvę, jūs galite pridėti mokytojo vardą arba įspūdingą citatą, kuri atspindi jo pedagoginės veiklos esmę.Šilta, minkšta pagalvė tampa neatskiriama mokytojo kasdienybės dalimi, padedančia jam atsipalaiduoti ir rasti ramybę po intensyvios darbo dienos. Ji taip pat gali tapti ypatingu prisiminimu, ženklančiu mokinio dėkingumą už visą mokytojo įdėtą pastangą ir kantrybę.Pasirinkę pagalvę kaip dovaną mokytojui, jūs ne tik pademonstruosite savo pagarą ir dėkingumą, bet ir suteiksite jam jaukią priemonę ilgoms poilsio akimirkoms. Tai bus ne tik puošnus interjero elementas, bet ir asmeniškas dėkingumo ženklas, kurį jis su saškiomis atsimins.MyGift.lt kviečia jus atsiduoti kūrybiškumui ir sukurti ypatingą pagalvę, kuri atspindės mokytojo unikalumą ir vertę. Leiskite jam jaustis ypatingu ir vertingu, nes mokytojas ne tik dalina žinias, bet ir formuoja ateitį. Paskirkite šią pagalvę kaip simbolį, kuris primins apie jūsų dėkingumą ir pagarą kiekvieną dieną.


Lenkija: Poduszka dla nauczyciela
Vokietija: Kissen für den Lehrer
Čekijos Respublika: Polštář pro Učitele
Slovakija: Vankúš Pre učiteľa
Vengrija: Párna Tanárnak

hodnocení produktu

4 hodnocení

Poslední 3 recenzí na produkty v kategorii Pagalvė Mokytojui:

Dariusz

26.04.2019

15:15:09

Puikiai! Profesionalus aptarnavimas. Greitai, sklandžiai, be problemų.

Kaśka

27.03.2019

13:44:07

Graži pagalvėlė! Grafinis dizainas atrodo kaip nuotraukoje, visa tai pagaminta iš tvirtų medžiagų, spaudimas aiškus ir ilgaamžis. Labai rekomenduoju!

Norberto

21.03.2019

16:28:25

Pagalvė atrodo labai gražiai. Dizainas atitinka nuotraukas, puiku! Spaudimas yra geros kokybės, nesiskleidžia, neslysta. Pristatymas labai greitas. Aš rekomenduoju!

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5