Marškinėliai Mamai

SURŪŠIUOTI PAGAL: POPULIARUMAS

Marškinėliai Mamai

Marškinėliai – tai ne tik drabužis, tai žinios išspaustos ant medžiagos, o personalizuoti marškinėliai mamai iš MyGift.lt yra visiškas šmaikštumas, meilės išraiška ir paprastai puikus būdas priblokšti mamytei!Kodėl gi pasirinkti paprastą marškinėlį, kai galite jį padaryti įdomų ir jaukų? MyGift.lt supranta, kad mama yra ypatinga ir jos dovanos turėtų būti tokios pat ypatingos. Būtent todėl mes pasiūlome jums personalizuotus marškinėlius, kurie ne tik liks ant jos kūno, bet ir pasako jos istoriją.Išrinkite jums patinkantį marškinėlio modelį ir spalvą ir leiskite jums pačiam kurti žinias, kurias norite pasakyti mamai. Galbūt tai bus juokingas šūkis ar anekdotas, kuris suteiks jai šypseną net ir sunkiomis dienomis. O gal norėsite išreikšti savo meilę ir dėkingumą paprastais žodžiais Mama, tu geriausia! arba netgi sufleruoti kokį nors iškilų reikalavimą – Mama, aš tave myliu net ir tada, kai tu manęs kam nors negali duoti 20 eurų!Be to, mūsų personalizuoti marškinėliai mamai ne tik yra linksmi, bet ir kokybiški bei patogūs. Mes tik naudojame aukštos kokybės medžiagas, kad jūsų mama jaustųsi patogiai ir išskirtinai. Tai puiki dovana gimtadieniui, motinos dienai ar tiesiog dėl to, kad norite ją nustebinti ir pamaloninti. Ir neabejotinai tai bus viena iš tų dovanų, kurią ji iš tikrųjų vertins ir dėkos už ją.Užsakę personalizuotus marškinėlius mamai iš MyGift.lt, jūs ne tik padovanosite jai unikalų drabužį, bet ir atiduosite jai smagų ir neeilinį staigmenos momentą. Dabar ji galės pasigirti ne tik puikiai išskirtiniu vaikais, bet ir juokingu ar šiltu pranešimu ant savo marškinėlio. Leiskite jai jaustis ypatinga ir mylima kiekvieną dieną – užsisakykite personalizuotus marškinėlius mamai iš MyGift.lt jau šiandien!


Lenkija: Koszulka dla Mamy
Vokietija: T-Shirt für Mama
Čekijos Respublika: Tričko pro Mámu
Slovakija: Tričko Pre Mamu
Vengrija: Póló Anyának

hodnocení produktu

14 hodnocení

Poslední 4 recenzí na produkty v kategorii Marškinėliai Mamai:

Wiktoriaa

05.11.2019

13:33:21

Produktas atitinka aprašymą. Greitas vykdymas. Kokybė be priekaištų. Aiškiai rekomenduoju šią parduotuvę.

Anna

16.10.2019

20:21:15

Marškinėliai tokie kaip nuotraukoje. Dydis puikiai tiko. Esu patenkinta.

Marika

18.03.2019

14:57:06

Nors turėjau atšaukti užsakymą, su dideliu malonumu rekomenduočiau šią parduotuvę dėl nuostabaus aptarnavimo. Aš užsisakiau marškinėlę ir po 2 dienų norėjau ją atšaukti. Neatsirado jokių problemų! Susisiekimas su aptarnavimu buvo puikus! Tikrai dar čia sugrįšiu !!

Justa

13.03.2019

12:38:44

Esu nuoširdžiai nustebinta ir sužavėta aptarnavimo kokybe. Viskas veikia puikiai: tiek telefoninė linija, tiek pokalbių langas, konsultantės labai malonios ir turinčios didelį žinių lygį. Greita pristatymas, gražiai supakuota. Didelis produktų pasirinkimas, labai rekomenduoju!

5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99